9
  • Loverman
    #9
    "A sírás az megy, de magukban elfelejtik keresni a hibát." Ez nem igaz a letöltőkre is? Az autót is csak 10 percig használhatod mielőtt megveszed, nem fél évig.
  • Loverman
    #8
    kifogás mindig van. a tolvaj az tolvaj marad
  • Throme
    #7
    Azért 2012-re illene valami más dumával előjönni, hogy miért nem vesznek meg egy játékot...
    Szerintem ezt már az sem hiszi el aki kimondja.
    A sírás az megy, de magukban elfelejtik keresni a hibát.

  • galocza
    #6
    ha tudná a nép, mire fizet be, a "nagy" játékok 80%-át nem venné meg senki. így meg működik a gyakran játékonként sok tíz, olykor párszáz dollármilliós(!) propagandagépezet.
  • Zombee
    #5
    FPS-t sem könnyű eldönteni. Videón a Far Cry 2 is zseniálisan nézett ki. Nem volt hülyeség a demó ezelőtt évekkel, ugyanez működne Androidon is szerintem.
  • Narxis
    #4
    Látszik, hogy mennyire pszichopata vagy, kezeltesd magad.

    Am. sztem sokan csak kipróbálják. Én is kipróbáltam még jó régen, rájöttem, hogy nem az én világom és töröltem. Egy FPS-t könnyebb videóról eldönteni, hogy megveszem-e vagy sem, tetszik vagy sem. Ezek a menedzselős játékok összetettebbek, muszáj kipróbálni valamilyen módon.
  • Zombee
    #3
    Az Angry Birds Androidon ingyenes, nem?
  • Loverman
    #2
    de fejbelövetnék minden letöltőt :D
  • Itsuki
    #1
    miért miért? mert nincsen ingyenes verzió az androidos játékra meg nem dobnék ki pénzt annyira gyengus,miközben az eredetit ugye megvettem,és meg is bántam... több online tartalom kellene..