18
  • torreadorz
    #18
    Ezt csak az állami cégek csinálják :D
  • tomboy013
    #17
    Számokban mérve igaz hogy alulmarad de minőséget tekintve nem hinném. Sőt...
  • Pukkka
    #16
    Minőség > Mennyiség. Nem nagyon találsz olyan appot, ami kellene, de nem elérhető.
  • fergusonpapa
    #15
    Nem kötekedni és nem flame miatt jöttem, csak leírtam puszta tényeket.

    Persze ellen kontra nincs csak felesleges böfögés. Jelenleg alkamazásokban alulmaradnak ezek a telók, az okát leírtam már hogy nincs annyi eladott darab..
    és nem úgy tünik hogy ez változna

    ... na és persze túlárazott.

    stats
  • tomboy013
    #14
    Még jó hogy valaki folyton csak kötekedni jár ezekhez a cikkekhez
  • Narxis
    #13
    Még szerencse, hogy te már minden appot kipróbáltál. :D omg
  • Pukkka
    #12
    Te zacskóban élsz? Az egy évvel ezelőtti szarságokat fújod még mindig...
  • fergusonpapa
    #11
    Milyen többi? én csak véleményem mondtam el. MErt ez az igazság, az hogy majd lesz olyan marhaság.. senki nem tudja előre.. jelenleg eladások nem azt mutatjk hogy hirtelen windows lesz a nyerő,ha android előtt lép ekorát az MS most ők lenének a helyükben, de mint fejlesztő nem fog pénzt és időt áldozni max ha többi platformra fejlesztett. Szurkolok ennek is, bár nem tetszik jobb a nagyobb verseny.

    ...de lassan 1éve fujják hogy jobb lesz ,népszerbbek lesznek ehez képest nem jutottak előrébb sőt.. akkor win 7 volt nagy ágyú most meg a 8.hmm
  • tomboy013
    #10
    Dede, mindjárt jön a többi is
  • hurkaur
    #9
    lecci ne..
  • tomboy013
    #8
    Jah meg használhatók lesznek, nem csak azért lesznek hogy mutassa milyen sok alaklmazás van a Store-ban, közbe meg tök felesleges a 2/3-a...
  • tomboy013
    #7
    Mégis miért ne lenne rá alkalmazás? Szerinted nem csinál rá majd senki? =D A WP7-ből kiindulva még ha kevés is lesz azok legalább normálisan fognak futni a telefonokon....
  • abdul alahmed
    #6
    magyar "cégek" is ezt csinálják eladják a haveroknak apróért majd visszabérlik 8x annyiért :DD
  • Elemir
    #5
    A legtöbb cég ezt csinálja:D
  • Omega
    #4
    Tőkéhez jut, amit befektethet még több Lumiába.
  • fergusonpapa
    #3
    bizonyára megér ennyit egy olyan telefon amire alig van alkamazás
  • Zoli007
    #2
    A cég ezalatt eladja és visszabérli saját főhadiszállását - Ez miért jó?
  • tomboy013
    #1
    Még jó hogy csak augusztusba jár le a hűségem a T-nél. Hátha addig lentebb megy a 920 ára mert itthon tuti lesz 200. Ennyiért már Laptopot veszek. Bár ha már ennyit kiadnék egy telefonért akkor ez lenne az a telefon =)