1715
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Narxis
    Kurva jó volt a mai rész is. LEGJOBB SOROZAT!!!
  • Narxis
  • ForzaInter
    év újonca ez a sorozat, ez nem kérdés.
  • sandor8206
    az nem börtönös felvétel volt, hanem a múlt heti részé
  • grebber
    Ilyenre én is gondoltam de a felvételt mivel magyarázná mit keresett akkor a börtönbe stb?
  • dave9004
    :D bírnám
  • Monoton
    Biztos, hogy ki fog jönni belőle.

Tippre a következő sablon dolog fog történni:

SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Diggle beöltözik zöldbe és elhiteti, hogy nem az igazi Zöld Íjászt kapták el.

Vagy nem :D
  • grebber
    Ekkora balféket így lebukni,ebből hogy fog kijönni azt kiváncsian várom!
  • KaBuTo666
    Beszarás mi jó ez a sorozat. :D
  • Narxis
    A kellékesük. xD
  • Konyigery
    A Queen rezidencia kísértetiesen hasonlít a Smallvile Luthor kastélyára, vagy csak az építészük volt közös? :D
  • Sir Quno Jedi
    Nos igen, ez várható volt a negyedik rész végén. Mai világban nem lehet így...
  • Narxis
    Most nézem, hogy lemaradt egy nem.

*nem gondoltam volna
  • Monoton
    22 rész van berendelve
  • Narxis
    Fúúú gyerekek, ezt gondoltam volna. Ehhez képest a Smallville picsafüst. :D Nagyon pörögnek az események!
  • SzirmosSzisza
    Hány részes az első évad? Mert eléggé gyorsan haladnak :D
  • MerlinW
    Hát ez ilyen. Viszont a japán oktatást ajánlom, kellemes szabadidőtöltés és sok mást is tanulsz ott. 1500Ft-ért kipróbálhatod bármikor.
  • Narxis
    Wow kösz! :D

De ennél a japánnál nem nagyok egy kicsit az íjak? :D
  • MerlinW
    Itt. Nem árt ha van némi izomtömeg a felsőtesteden:)
    Itt pedig a nyugisabb Magyar íjászatot lehet elsajátítani.
  • AliasSubs
    Igen, úgy hívják, munka. Meg egy kis buli volt tegnap.
  • dave9004
    akkor úgy írom h az első kettő után. de biztos nyomós ok van :)
  • Sir Quno Jedi
    Namost kikockáztam és megnéztem alaposabban. Az az íj az két fémrészből áll és csak középen van egy naaagyon durván megmunkált fadarab markolatnak, meg pár kilincs és zsanér forma réz bigyó (pl. amelyik a kezét védi), amit akár a hajóroncsokból, vagy akárhonnan is szerezhetett és úgy van hozzászigszallagozva, meg kötözve mindegyik a fához, mintha abszolúte házilag készült volna. ERGÓ, most már azt gondolom, hogy akár csinálhatta valaki ott a szigeten talált cuccokból is. Ammondó vagyok, hogy attól a valakitől tanulta el, amit eltanult (vagy nem, csak elvette tőle a cuccokat).

Jelenleg ez az álláspontom.

Ne feledjük, ő közelharci fegyvernek is használja az íjját, ami mivel jó vastag/széles fémből van, nem is hülyeség. Ha azzal odasomsz, nem köszönik meg és hárítani sem utolsó.
  • AliasSubs
    Tudod, melyik sorozat felirata csúszik? Az Eureka. Na az csúszás, 3 nap nem.
  • dave9004
    magyar felirat kéne a harmadikhoz. a fordító nagyon elcsúszott vele.
  • SzirmosSzisza
    Azért az az íj messze van a profitól. Sima fadarab csak van rajta pár dísz :D
  • Sir Quno Jedi
    De hiába "tanul meg", egy szigeten nem fog mesteri fémveretes íjat fabrikálni magának, meg profi nyílvesszőket hozzá (első osztályú fém nyílheggyel és precíz tollazattal), vaze! Sőt green arrow szerkót sem fog varrni magának...
  • Narxis
    Én aszittem magától tanult meg. :D Mondjuk miközben állatokra vadászott. Én képregényekből nulla vagyok, szóval semmi előismeretem nincs az ilyen szuperhősökről. :D
  • Sir Quno Jedi
    Naná, különben honnan a picsmagból lett vón ilyen profi íjja, meg nyilai (meg green hood-ja és rucija, meg fegyverládája).
  • Narxis
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ő se lakatlan szigeten volt. :P Visszaemlékezéseiből kiderült. :P
  • Zomil
    menj el 5évre egy lakatlan szigetre :D
  • Narxis
    Hol lehet megtanulni így nyilazni? Én is megtanulnék és ilyen badass lehetnék. :D
  • Narxis
    Brutáljó rész volt, 10/10 eddig ez a sorozat.
  • Oddball29
    Hát nem tudom. A Smallville Green Arrowját mint karaktert vhogy kreatívabbnak és hitelesebbnek érzem, mint az új fiút.

Elég erőtlen lett a 3-ik rész.
  • Sir Quno Jedi
    Először mindég szépen kéri, azután csúnyán, mindenkinek megadja az esélyt.
  • ForzaInter
    azért a rész elején mikor mondta a csávónak, hogy adja vissza a nyugdíjasoknak a pénzt azon jót röhögtem:D azzal komolysággal ahogy mondta:D:D
  • Sir Quno Jedi
    Heeh a második vége is érdekes, keverik keményen.

Jó lesz ez, különösen pl. azért, mert szemrebbenés nélkül öl benne a srác, ne úgy mint a betmen.
  • Narxis
    yeeeeeeee
  • Janika114
    Teljes első évad berendelve!!
  • Narxis
    váááá ez kurvajó sorozat! Eszméletlen, olyan mint a Smallville csak kicsit komorabb, de pont jó. Imádom, nálam az év újonca.
  • SzirmosSzisza
    Ahhoz értenek, hogy hogyan kell lezárni a részeket azt meg kell hagyni :)