1715
10710998_467067493431288_867160675426903
  • SzirmosSzisza
    Lesd meg ezt. Itt nagyjából elmondanak mindent.
  • Hunor88
    Valaki gyorsan elmondja, hogy miről szól nagyjából? Ajánlották páran, de nem akarok belekezdeni ha nem érdekel.
  • Monoton

Ha a másikra szavaztok beteszem azt.
  • LoSA

Valamelyik bannerba? :)
  • Narxis
    szép :D
  • SzirmosSzisza
    off :D
  • LoSA
    Jön az RTL-en! :)
  • Narxis
    Ehhez a sorozathoz ilyen kell. :D
  • xido
    Most néztem meg a 9est..hát már nem próbálom sajnálkozni,hogy Justin jobban bejött nekem a sokkal lazább karakterformában,de ez a srác nekem még mindig nagyon kimért és mesterkélt,az egész testtartása meg mimikája feszengős számomra,merev teljesen,főleg mikor áll,mint aki dinnyéket visz:)
  • SzirmosSzisza
    Most néztem Gossip Girl évadzárót és az ügyvéd csaj meg a húga is benne volt :D
  • G_ArchAngel #103
    Igen, ez a baj: Felicity, az IT geniusz, elinditja, majd nezgeti a 'metro' feluletet. Aztan nem csinal semmit es felugrik a nyilvesszorol minden adat.

(tudom, hogy mar nem metronak hivjak)
  • Narxis
    Attól még, hogy rendszeres iszonyúan nem illik bele.
  • Monoton
    A nézettebb amerikai sorozatokban rendszeres egy-egy windows termék reklámozása. A surfacet jelenleg legjobban a Hawaii Five-0 és az NCIS:LA-ben tolják a nézőknek. (kb. az évad eddigi összés részében)
  • Narxis
    Jah, múlt héten az Elementary-ban volt, hányinger.
  • G_ArchAngel #99
    csak kicsit eroltetett benne a Win8 tabletek reklamozasa :)
  • Narxis
    :DD

Jó rész volt a mai is.
  • SzirmosSzisza
    - How are you?
    - Proficient with firearms.

:D
  • G_ArchAngel #96
    Csak ebben a ket reszben szerepelt IMDB szerint, tobbet nem lesz az evadban.
    Lehet elokeszitenek neki egy kulon sorozatot?

Amugy berendeltek mar a masodik evadot?
  • Narxis
  • BEAST
    Úgy néz ki lesz Red Arrowunk is. :d
  • Oddball29

Black Canary pedig a Dinah Lance a DC univerzumban.
  • Narxis
    Wikin rákeresve nekem úgy tűnik, hogy elég komoly karakter a képregényekben, nem egy sima mellékszereplő. Sok helyen szerepel.
  • Zomil
    Sajnálom, de ezekkel nem tudok mit kezdeni :)
  • Oddball29
    Huntress: Cry for Blood

Huntress Year one

Batman: No Man's land

• Zomil
    Nah megnéztem 7., 8. részt. Miért sulyos karakter?(nem ismerem a képregényt)

Amugy a sorozat valami rendkivül jol vegyiti a szerelmi drámát az akcioval és a karakterek nagyon jok. Ez a 2 rész nagyon ütött.
  • Sir Quno Jedi
    Olivér nem bír a nőkkel, node ki bír velük... :D
  • Narxis
    Fúúúú ez nagyon brutális rész volt, volt ám eksön a javából. Következő a mid-season finálé lesz, durvának ígérkezik!
  • Sir Quno Jedi
    Há mos még bukóban rohangál, mer nem dolgozta ki a szuperhíró énjét.

Amúgy azt szeretem ebben a soriban, hogy rendesen agyongyilkolják a bedgájokat, nem szaróznak. Tök korrekt. Bár kezdik néha már a nyáladzást néha, hogy ez így neeem helyes, meg blablabla, de szerencsére még tolják keményen.
  • Oddball29
    Nocsak, Miss Bertinelli... A nyílpuska hol maradt?

Elég meredek húzás volt egy ilyen súlyos karaktert betenni, de tulajdonképpen bejöhet...
  • Narxis
    Jó kis rész volt, adagolják a WTF infókat. :D
  • Narxis
  • Sir Quno Jedi
    ÉS így kezdődik a civilizáció! :D
  • dave9004
    picit morbid sry:
    De már van egy négere :D
  • Sir Quno Jedi
    Kedves Oliver-ünk lassan csak megérti, hogy nem elég a város megmentéséhez megagyalni a csúnya korrupt bácsikat a listáról és nem elég bankrablók után kajtatni. A várost úgy lehet megementeni, ha tisztességes melót biztosít az embereknek és rendet és biztonságot, erős rendőrséget, tűzoltóságot, kórházakat stb. egyszóval infrastruktúrát is mellé. Akik elvesztették a házukat, a munkájukat, az önbecsülésüket, azokon puszta bosszúval, meg igazságosztással már nem segít...

Gazdasági válság ellen nem elég egy íjász. :D
  • Narxis
    Ez hatalmas jó rész volt!
  • Narxis
    Egyszerű, amelyikbe nem írok az szar. :D De legalábbis nem érdekel, igazából még nem volt olyan sorozat amit elkezdtem és aztán valamikor abbahagytam. Amit elkezdek azt addig nézem amíg van, ezért nézek viszonylag kevés sorozatot, vagy tetszik már az első 2-3 résznél vagy nem és akkor rá se nézek többet.

Talán amit gyengébbnek érzek mostanság az az újonc Beauty&Beast, de messze van attól, hogy ne nézzem. Meg panaszkodtam egy kicsit Merlin topikba meg korábban az Alphas-ban de egyiket se fogom dobni. Amit megszeretek azt később nehéz velem megutáltatni viszont induláskor nehéz megszerettetni velem sorozatokat. :)
  • Sir Quno Jedi
    Te figyejjé máh, minden totyigban ezt csinálod, így nehéz megítélni valójában melyik a jó sorozat (szerinted)... :DDDD
  • Malakai
    A kanadai CTV-s vetítést, de csak ezen a héten ment előbb, jövő héten már majdnem szokásos időpont lesz (csak 1 órával adják előbb).
  • Narxis
    Akkor én most mit töltöttem le Arrow.S01E05.HDTV.x264-LOL.[VTV] néven? :P
  • ForzaInter
    milyen mai rész?:D holnap lesz