1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • dave9004
    #163
    engem a kivágások jobban zavartak
    pl az első részben
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a rosszfiuk vallatnák olivert, de tv-ben kivágták a sokkolozás jelenetet :D olvier meg csak nyögött a semmitől
  • Shep
    #162
    Belenéztem én is a szinkronosba tegnap este, hááááát kb senkit nem sikerült eltalálni így legalább egységes a dolog, pedig én nem vagyok szinkron ellenes, meg szeretem is a szinkronos filmeket de ez most tényleg nem jött össze.
  • SzinesGeza
    #161
    Na igen, Lance szinkronhangja kb annyi idős lehet, mint a lánya. :)
  • Narxis
    #160
    A detektív hangja lehetne egy kicsit rekedtebb, de nem hallottam mindenkit. Oli, huga, anyja hangja szerintem ok. Talán Laurelét hallottam, Merlynére még kíváncsi lennék.
  • SzinesGeza
    #159
    Szerintem meg szörnyűek. Pont most néztem bele én is. :)
  • Narxis
    #158
    Most megy szinkronosan az RTL-en ha jól láttam. Sztem egész jól eltalálták a hangokat.
  • EnxTheOne
    #157
    Felirat mikor szokott kész lenni?
  • zoliii
    #156

    Smallville Zöld íjjász ruha picit jobb szerintem!
  • Narxis
    #155
    Jah, hirtelen felindulásból azt mondom, hogy minimum 5, de egyelőre csak a köv. évad legyen biztos aztán majd meglátjuk. :)
  • G_ArchAngel #154
    En csak a seed-elokbol informalodok, de rendesen megnott a szamuk...
    Anno 10k korul voltak, most mar 20.000 felett.

    Jo lenne, ha megerne par evadot:)
  • Narxis
    #153
  • Narxis
    #152
    O-M-F-G basszus a vége ütött de rendesen!!! xD De amúgy is jó rész volt.
  • SzirmosSzisza
    #151
    Végre bazze \o/ :D
  • EnxTheOne
    #150
    Gyühetne mán az uj rész. Ezt utálom a sorozatokban, ledarálok jo sok rést, utánna meg kell vvárni egy hetet az uj részre.
  • SzirmosSzisza
    #149
    Ja tuti lesz valami csavar, bár akkor nem csöpögött volna a végén a bizalomról :D

    Amúgy ha valakit érdekel, itt a kód.
  • Narxis
    #148
    Hmm. Akkor csak a puska a jó ha a gyorsaság számít. :D
  • Narxis
    #147
    Szerintem

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    agymosták vagy megjátssza, hogy átállt.


    Nem fogja mert félti a munkáját. :D
  • SzirmosSzisza
    #146
    Ha jól tudom miatta haltak ki a nehéz páncélok. Mármint hibába jó kard ellen, ha nyíl úgyis megöl, szóval inkább átváltottak könnyűre :D
  • Narxis
    #145
    Ez durva, akkor a nyíl ellen nincs is védelem. :o
  • SzirmosSzisza
    #144
    Nem igazán értem mi a franc történik itt, főleg a végén.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mármint eléggé wtf, hogy rejtegeti aztán kiszabadítja aztán mégse, tuti átáll a végén vagy valami, magától nem lesz paru íjász Ollie


    A másik meg, hogy az a suna elmondhatná már neki, hogy Walter is talált 1 listát :D
  • G_ArchAngel #143
    Mi vadkan koponyajat lottuk ugy at, hogy a fabol nem lehetett kiszedni utana. A golyoallo melleny nem ilyen fem ellen van tervezve, ami nem akar szetlapulni becsapodaskor.
  • Narxis
    #142
  • Narxis
    #141
    Na ez durca rész volt am. az íj átmegy a golyóálló mellényen? :D

    A vége meg konkrétan wtf volt.
  • Monoton
    #140
    Egyáltalán nem gáz a fordítás, sőt teljesen jó. Csak a #126-ban látható jelenetnél érdekesen fog kijönni szinkronnal :D De gondolom megoldják majd, és ott nem Zöld Íjászra fogják fordítani.
  • G_ArchAngel #139
    Az ij eseteben a feszitoero a pound (font), semmi koze az eszkoz sulyahoz:)
    Felnott ferfiak eseteben 50-70 pounds koze loheto be.
    Gyartanak szelsoseges feszitesi ertekekkel, 200 lbs feletti ijakat is, de azzal losz egyet es egy hetig fekszel az agyban, mert beall a hatad:)

    Mark Stretton (UK) drew a longbow weighing 90 kg (200 lb) to the maximum draw on an arrow of 82.5 cm (32 ½ in) at the shooting grounds of The Bath Archers, Somerset, UK on 15 August 2004.

    The bow was made by Bickerstaffe Bows (UK), of yew wood, backed with hickory. The arrow was made of aspen (poplar) and fired at a target approxiamately 5 yards away from the archer.
  • SzirmosSzisza
    #138
    Nekem úgy tűnt, hogy a sziget óta ugyanaz a cucc. (ott meg csak nincsenek ilyen dolgok, bár lassan annyi minden lesz ott, lehet lesz valami bevásárlózápláza is :D)
  • xido
    #137
    hát ez jó kérdés,mert a súlyát cipelnie is kell,könnyű is legyen a használata,de ne is törjön ketté senki hátán..bár akármilyen kevlár-szénszálas spácilófasz anyagból pehelysúlyra is hozhatja:)
  • EnxTheOne
    #136
    Megnéztem az első 3 részt, és tetszik a sorozat.

    Szerintetek hány fontos az íj amit használ?
  • LoSA
    #135
    Én szerintem ez most nem olyan gáz fordítás. :)
  • dave9004
    #134
    akkor zöld nyíl :D
    (nem mintha Mo-n bármi is számtana a címek átfordításánál. Most egy RTL-es sorozaton nem lepődtem volna meg egy alcímen, vagy vmi más baromságon sem.)
  • MerlinW
    #133
    Nem menne el, mert Green Arrow a karakter neve, a sorozat pedig DC Comics licensz alatt megy.

  • DevilJin
    #132
    Már a Smallvilleben is így hívták .Nem ért nagy meglepetés a nevét illetően.
  • Sir Quno Jedi
    #131
    A Spenótszín Számszeríjjász
  • dave9004
    #130
    zöld lámpás meg zöld darázs (am melóhelyen beugrott pár embernek egyből, hogy akkor most zöld íjász?...) elmenne a Nyíl simán.
  • SzirmosSzisza
    #129
    Nyíl.
  • KaBuTo666
    #128
    Nyugtató színű íjász.
  • LoSA
    #127
    Hát minek kéne lennie?! :)
  • Monoton
    #126
    Várható volt. Emlékeztek erre a jelenetre?
  • dave9004
    #125
    Zöld Íjász lesz a magyar címe, RTL-en bemutatóból láttam
  • SzirmosSzisza
    #124
    A 2 "harc" nagyon gáz volt. Elsőnél megjelent aztán feküdt egyből, másodiknál meg belesétált a tűzbe, wat.