1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Zomil
    #243
    igen az jo volt :D
  • xido
    #242
    "itt ragadtam egy szigeten és az egyetlen barátom neve Wilson"

    remélem nem csak én röhögtem fel ezen a kikacsintáson durván:)
  • TDC Geronimo
    #241
    Utóbbi pár év egyik legnagyobb meglepetése ez a sorozat. Mostani rész is nagyon jó volt
  • ForzaInter
    #240
    örülök, hogy szántak egy teljes részt a szigetre.

    crixus remélem sokáig fog szerepelni a sorozatban, itt is kurva jó karaktere mint a spartacusban:D

    a szünet óta pont, hogy jobb lett még egy fokkal a sorozat.
  • Narxis
    #239
    Megtanul harcolni, megtanul pár nyelvet stb. :D
  • Janika114
    #238
    Nekem inkább az volt fura, h a rendőrfőnök aki eddig megszállott volt, most egy legyintéssel elintézte h megsemmisült a minta...
  • acsati
    #237
    Na megnéztem én is. De mi lesz még vajon 5 évig a szigeten? Még alig van szakálla a mostani jelenetekben :D
  • Narxis
    #236
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vérmintát semmisítették meg és úgy hogy átírták a jelentést, hogy küldje a labor megsemmisítésre.
  • grebber
    #235
    Elég lightosan veszik a figurát.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vérmintát szereznek az íjjásztól ---> Meghekkelik a gépet és kitörlik a jelentést. Gondolom ezzel a jelentés kitörléssel a vérminta annyira megijed hogy automatikusan megsemmisült
    Legalább valami 1 perces jelenetbe lerendezhették volna belopozik azt ellopja az üvegcsét vagy amibe a vér van!



  • Narxis
    #234
    Jaaaa, hát már biztos nem akarták tovább húzni, mondjuk olyan hatalmas előrelépés nem történt ha a kiindulópontot nézzük.
  • SzirmosSzisza
    #233
    Nem azt mondom, hogy rossz volt, hanem, hogy túl sok. Ha ezt elhúzták volna 2-3 részig akkor azt mondom okés, de szerintem így, hogy az egész flashback unalmas volt.
  • EnxTheOne
    #232
    hunsub kb mikor lesz?
  • Narxis
    #231
    OMFG, szerintem meg kurva jó volt. Jó oké tudjuk, hogy OliVÉR nem hal meg a szigeten, de ettől még izgis. Yao Fei meg az ausztrál csávó jófejek. Meg jó látni, hogy hogyan lesz a gazdag elkényeztetett srácból egy igazi túlélő.
  • Shep
    #230
    Neked mindegyik az :), közben meg szerintem elég sokat esett a színvonal a szünet óta.
  • SzirmosSzisza
    #229
    Szerintem baszott unalmas volt. Szeretem a visszaemlékezéseket, de ezeken majdnem elaludtam. Az a szőke csaj Felicity a nyakvalamiben?
  • Narxis
    #228
    Fúúúú ez de brutál rész volt gyerekek. Nagyon durván tolja az ipart Olivör.

  • Konyigery
    #227
    Ja picit ilyen Lucius Fox csajban, vegyítve egykis Erica Durances Lois Lanenel, már nem kinézetre, magatartásban.
  • acsati
    #226
    hát igen, eléggé várható volt már, hogy bevonják, mivel túl sokat tudott már a különös dolgokról. amúgy nekem tök bejön a csaj, jó karakter :D
  • grebber
    #225
    Ezt kb már a csaj második felkeresésekor lehetett sejteni!
  • G_ArchAngel #224
    Sokkal tobben toltik, mint pl. a Spartacust vagy Justifiedot.
  • Narxis
    #223
    yeeeeeeeeee
  • Janika114
    #222
    Ahogy az várható volt:
    A CW berendelte az Arrow 2. évadját.
  • Janika114
    #221
    Csütörtök hajnalra, és felirat általában péntek-szombat este fele van.
  • Dean Winchester
    #220
    amit leszedek szinkronnal az olyan,hogy az eredeti film van és adnak hozzá kiegészítő feliratot :D
    max. összesen 2 percet vágtak ki a szinkronosból, de pl. az egyik eléggé jelentős volt hiszen a 2..részben kivágták mikor a vaterja fejbe lövi magát. aztán a 3.résznél a tetőn mikor harcolgatnak akkor egy jelentet vágtak ki (ez nem lényeges).

    no de anynyira kezd izgalmas lenni,hogy ha lesz időm úgyis nézni fogom a sorozatot.

    az eredeti az mely napokon szokott kijönni ?
  • ForzaInter
    #219
    szar a szinkron, és még meg is vágják durván ráadásul.
  • xido
    #218
    Amúgy is mondanám,hogy most fejezd be és inkább kezd az elejéről eredetiben,ahogy olvastam,vágják rendesen,hogy korhatárba beleférjen..
  • Janika114
    #217
    Még nem rendelték be a második évadot, de ha jól tudom a csatornájának a legnézetebb sorozata, szóval nagy eséllyel lesz második szezon.
  • Zomil
    #216
    Nyomos indok: eredeti hanggal elöbb nézheted :D

    Amugy 23részes lesz és nem tudok rola, h 2. évadot berendeltek volna.
  • Dean Winchester
    #215
    nem is olvasok vissza. én a szinkronos verzióval ismerkedtem meg előbb. majd mivel nagyon bejön a sorozat így leszedtem az 5.részt majd elkezdtem felirattal nézni.
    Most nagyon gondolkozom, hogy folytassam felirattal (vszínű ez lesz) vagy maradjak a szinkronnál.
    Szerintem szinkronosan jobb a hangja a főszereplőnek, olyan mély jó. Eredetiben picit magas a hangja persze az sem rossz annyira. A zsaru hangja viszont eredetiben jobb. Összességében jól eltalálták a szinkronhangokat. A sorozat meg igen jó.
    fav a topic is. annyit valaki áruljon már el,hogy ez az első évad hány részes összesen illetve várható 2.évad?
  • acsati
    #214
    hát az a kép a következő részből való szerintem

    az lesz majd, hogy tök felpörög majd a sorozat, akciók, meg minden és vége lesz az évadnak -.- bár szerencsére addig még van pár rész
  • Narxis
    #213
    lol :DDD
  • xido
    #212
    totál vártam ezt a képet,de akkor ez még ennyire előre promo?

    amúgy valami bajom lehet,de Queen anyuka nekem nagyon milf:))
  • Janika114
    #211
    Meg amikor kardoztak, és mondta neki a dolgokat, mint amikor ki képezték az újoncokat, vissza hozta első évad emlékeit. :D
  • SzirmosSzisza
    #210
    Én 720p-set szedtem, azzal nem volt probléma.

    Mondjuk mobil VLC-n szinte mindig csúszik a hang, de asztalival még nem volt ilyen gond
  • G_ArchAngel #209
    Arrow.S01E13.HDTV.x264.REPACK-LOL.[VTV].mp4

    VLC-vel néztem, az elején jó volt, majd onnan kezdett csúszni, mikor John kihallgatta Moira és Malcolm beszélgetését.
  • SzirmosSzisza
    #208
    Repackot szedtél le?
  • G_ArchAngel #207
    Nalatok is csuszott a hang?
    Akarmivel jatszottam le, borzaszto volt...
  • Sir Quno Jedi
    #206
    Na meg a beszólása végén, hogy mék a kedvenc fegyója... Óje!
  • TDC Geronimo
    #205
    ja, legjobb! :D
  • Sir Quno Jedi
    #204
    Öcsémfacsiga, bexartam, mikor Crixus befigyelt! mUrvajó!4