1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • LoSA
    #323
    Engem pl idegesít, hogy Oliver mostoha apjáról már vagy 6 rész óta semmi. De még meg sem említik, minden szépen elfelejtette! :) Lehet, hogy én azért mondom, hogy laposodik, mert nemrég fejeztem be a Spartacus sorozatot, az pedig valami hihetetlen volt! Azt úgysem fogja senki se megelőzni, ott aztán tényleg minden részben történt valami....
  • Narxis
    #322
    "laposodni" looooooooooooool

    egyik legjobb sorozat ez :D kb. vagy 10-szer gyorsabban történnek benne a dolgok mint pl. mondjuk a Smallville-ben történtek. Tele van titkokkal, még mindig nem tudjuk, hogy Merlyn apjának mi a terve és a szigeten történtekről is csak keveset tudunk még, pl. mi lett az ottani szereplőkkel stb.

    Jó mondjuk ebből a Vertigo-s részből elég lett volna 1, de számomra 2 nagy dolog is történt a 2. részében, a fiatal srác talált magának egy életcélt(ugye tudjuk ki lesz ő...) és én nem hittem volna, hogy megsajnálom a drogkészítőt akinek gallyra ment az agya. Az a rész amikor Oliver megkímélte az életét sztem egy nagyon jó jelenet volt. Ugye a szigeten azt látjuk, hogyan lesz belőle egy igazi vadász itt meg pont fordítva. Hogyan lesz újra ember. Persze ez messze nem azt jelenti, hogy puhány lenne vagy azzá válik inkább csak, hogy ő is tud ember lenni 5 évnyi pokol után.
  • LoSA
    #321
    Én nekem kezd laposodni a sorozat... Majd' minden rész ugyanolyan, már nem köt le annyira. Nagyot kellene most már elő húzni!!! :)
  • xido
    #320
    Mondjuk én se értem,ha wifi pendrive nyilat is tud csinálni,meddig tartana sokkoló fejjel ellátni őket és csak kábítani?
  • Narxis
    #319
    Muszáj valahogy eljutnia a főgeciig. Am. ha jól láttam csak akkor lövi le őket ha muszáj, ha olyan helyzetben van, hogy leütheti őket akkor azt szokta.
  • SzirmosSzisza
    #318
    Najó, de általában ott sír a szája, hogy ártatlanokat nem öl meg, szerencsétlen őröket meg csak felbérelték.
  • xido
    #317
    mert ha megöli őket is,ki utalja vissza a pénzt a városnak vagy az adott megkárosított embereknek/szerveknek/cégeknek? :)
  • EnxTheOne
    #316
    Az miért van hogy a testöröket mindig megöli, de a fögeciket csak megzsarolja? :D
  • Monoton
    #315
    Van, hogy 2-3 hónapra is elmennek szünetre december elején.
  • Malakai
    #314
    Hogy két héttel kitolják a szezont, meg kell szokni, és más sorozatoknál esetleg a jövőben ugyanezt várni, ha hétről hétre nézed, néha bizony vannak szünetek, hogy a huszonpár részt széthúzzák kb 9 hónapra.
  • Monoton
    #313
    Mert hosszú a televíziós szezon.
  • JethroHUN
    #312
    Miért van 2 hét kihagyás? 20. rész Csak 24-én lesz...
  • acsati
    #311
    Tessék
  • JethroHUN
    #310
    A 19. részhez felirat mikor lesz?
  • Narxis
    #309
  • Narxis
    #308
    Ahhoz képest, hogy töltelék rész volt, jó volt. Vége ütött, úgy látszik nem lehet mindenki jófiú.

    Azokat a gyakorlatokat elkezdem én is csinálni amit a szigeten csinált! :D
  • Monoton
    #307
    Más-más helyszínről beszélünk ez tisztán látszik.
  • Narxis
    #306
    Nem tom, lehet simán a katonákkal, de nekem gyanús a kiscsaj. :D Nem tom miért de valahogy gyanús. :D
  • Janika114
    #305
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Simán bemérhették a rádiónak a jelét amin beszéltek vagy ilyesmi h körülbelül honnan jött és elég volt azt a területet átfésülni

  • Monoton
    #304
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért arra rohadt kíváncsi vagyok, hogy találták meg a tenyérnyi méretű vezérlőt egy baszottnagy szigeten :D (persze ha nincs valami csavar az egészben)
  • Narxis
    #303
    Aztarohadt!!!! Ez nagyon komoly rész volt.
  • Narxis
    #302
    Jah tényleg, Budapest. Benézhetett volna hozzám. xD
  • G_ArchAngel #301
    Az osszes angol/brit ismerosom s-sel ejti. Nem okoz nekik, mert 'cockney' kozeli angol a 'strong', 'street' es hasonlo szavakat is s-sel, nem sz-szel ejti.


    Amugy a szineszek gyakoroljak is a kiejtest:)
  • xido
    #300
    szóóóval...Helena milyen származású?..mert a Budapestet s-sel ejtette ki,nem sz-szel,ahogy amcsik szokták..hiába a hangsúlyos előtag:)
  • ForzaInter
    #299
    akkor jó, mert azt hittem erre kaptunk már választ csak elfelejtettem:D
  • Monoton
    #298
    Szerintem azt egy ideig nem fogjuk megtudni.
  • ForzaInter
    #297
    ezek a szigeten lévő katonák igazából mit csinálnak a szigeten, és kinek a megbízásából vannak ott? lehet volt erre már magyarázat, de már elfelejtettem:D
  • Sir Quno Jedi
    #296
    Nem tudták hogy melyikük melyik kocsira fogvadászni.
  • grebber
    #295
    Há mer az íjjászt 3 kocsival se tudják elkapni így gondolták elég nekik a kiscsaj!
  • Monoton
    #294
    A másik meg: mi késztette az írókat arra, hogy csak az egyik kocsiban legyenek kommandósok? :D
  • Monoton
    #293
    Roytól a falon pörgés nagyon látványos volt, csak rohadt felesleges :D
  • G_ArchAngel #292
    5 éve élek a Brit Szigeteken, de még long bow nem volt a kezemben :)
  • Narxis
    #291
    ok, megyek sátrazni a Margit-szigetre... :D
  • Zomil
    #290
    Meg elöször nem ártana 5évre eltünni egy szigeten :D
  • G_ArchAngel #289
    Ahhoz még sok kumiszt kell innod:D
  • Narxis
    #288
    Megint egy tökéletes rész csak azt nem értem, hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Olivér húgát nem azután intézték el, hogy Digg elintézte, hogy védve legyenek Oli családtagjai? :D Am. ez a pirosruhás srác jó kis nyilas lesz.


    Én akarok lenni a magyar Arrow!^^
  • SzirmosSzisza
    #287
    Felicity hívásánál vége lehetett volna szerintem, utána levő részt rossz volt nézni :D
  • Monoton
    #286
    A 2. évadban állandó szereplő lesz Manu Bennett.
  • SzirmosSzisza
    #285
    Új rész \o/
  • grebber
    #284
    Március 20-án lesz a következő!