1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Orbancapitan
    #1725
    nem tudni egyenlőre hogy mi lesz kara sorsa az utolsó évadban, illetve az se biztos még hogy ez a earth prime(cw univerzum)
  • Flamer
    #1724
    igen de mikor mar terhes volt akkor beszelt kara-val.. itt meg kara-nak nyoma sincs. ezert mondom, hogy itt valami nem oke..
    meg 2. resz-bol a kis spoiler? mhm..
  • xido
    #1723
    Próbáltam párhuzamosan haladni majdnem 4 sorozattal,hogy mikor jön egy crossover,addigra készen álljak...közben felbukkant még 2,amit kötelességnek éreztem elkezdeni...aztán egy éve elakadtam..megfáradtam,hogy a legtöbb beszűkült a főhős se veled se nélküled kapcsolatára...és nem csak itt,a nagy mozifilmeknél is sajnálom,hogy sokszor az elejéről kezdik és nem lépik meg végre,hogy telik az idő,felnőnek,beérnek...
    Na most itt van ez a családapa..és még a 2.részt is élveztem..nem különleges,de legalább kicsit más..vagy jót tett a szünet,amit arrowerse-be iktattam :)..
  • piamania
    #1722
    Egyértelmű,hogy 14-15 évvel jár előbb, a gyerekek életkorával.Argora mentek,amikor kiderült, hogy terhes lett Lois.Az Supergirl 3. évad talán.Bár az ilyenben sose vagyok jó.
  • Flamer
    #1721
    nos.. azt hittem epitik a universe-t. :(
    nem gondoltam hogy errol lesz szo nem is ertem.
    megtortent a big bang ugye mikor osszehoztak mindenkit "egy foldre".. erre most itt nincs is kara, egyedul szopodik.. aminek meg lenne is ertelme amugy, ha azt montak volna hogy oke ez a mult. nade kara mellett pl meg nem voltak gyerekei.. szoval wtf? szoval nem lehet azelott .. na mind1. katyvasz ahhoz kepest. ha meg csak egy onallo tortentet akkor.. .. eh. :\ na mind1. en igy emiatt csalodtam kicsit.
    meg csaja is unszimpatikus. :o
    namind1. meglatjuk
  • piamania
    #1720
    Meglepően jó volt,nekem tetszett.Junkien olvashatsz véleményeket.
  • Flamer
    #1719
    jovolt? majd megnezem amugy enis. legalabbis az elso reszt hogy milyen:D
  • xido
    #1718
    Na HBOgo-n a pilot a spinoff spinoffjának,ha lehet így mondani a közös topicban..Superman and Lois
  • Flamer
    #1717
    :( kar erte. bar nem tudom. :o
  • piamania
    #1716
    Nem rendelték be a spinoffot.
  • Flamer
    #1715
    enmeg anelkul. :D
  • piamania
    #1714
    Ha berendelik akkor folytatják a sztorit, ha meg nem, akkor ij. Mindenesetre én Mia-t el tudnám nézegetni az íjász szerkóban.
  • Flamer
    #1713
    vege.
    jol odakurt ez a kanarik resz. igazi lezaras. ugylett vege hogy megse lett vege. :D


    ps:
    bannert valaki fialhatna btw. :)
  • Flamer
    #1712
    uhm. nade.. most epp ok mindenki 1 foldon vannak. szoval ezt most en nem is tudtam hova rakni. :o
    earthprime.
  • Shiwo
    #1711
    "Minden hősnek lett saját földje."

    én inkább úgy értelmeztem hogy minden sorozat / film saját földet kapott..

    csak a CW sorozatokat összevonták egybe..

    de pölö a Titans-t meg a Doom Patrol-t meg két különbözőre írták, mikor a Titans első évadában volt külön Doom Patrol rész, találkoztak egymással a szereplők, sőt, közöttük ismerkedtek meg Garral, aki utána csatlakozott a Titánokhoz..
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2020.01.22. 13:09:53
  • grebber
    #1710
    Jó szar. Nevetséges volt. Úgy harangozták be hogy a létező legnagyobb ellenféllel kell felvenni a harcot erre volt 10 másodperces harry potter két erő összecsap jelenet és bumm vége..aztán a másik összecsapás meg még gázabb volt.
    Minden hősnek lett saját földje.. érkezik a Stargirl sorozat...

    Ennél az 5 résznél komolyan akármelyik sorozat ami részt vett a crossoverben egy random része jobb volt mint ezek.

    Arrow vége. Idén lezárul a Supernatural is. Lehet keresni helyükre valami más. Lehet elkezdem végre a Vikingeket vagy a trónok harcát
  • Flamer
    #1709
    na? jovolt a krizis?
    lassan vege a sorinak.

    ezt lattatok mar?



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ertem hogy kicsit valtozott minden a krizis miatt, de ujra el a muterja?:\ :o

  • Flamer
    #1708
    https://io9.gizmodo.com/tom-welling-will-play-superman-once-more-in-crisis-on-i-1838255257

    weee !
  • Konyigery
    #1707
    Korábban is megtehette volna.
  • Shiwo
    #1706
    "A 7. évad végével kiszáll az Arrow-ból Emily Bett Rickards (Felicity)."
  • Flamer
    #1705
    well.. okay. csak azt hittem en maradtam le valamirol vagy csak nem tudtam osszerakni par dolgot, de akkor ezekszerint nem. ok :D thx.
  • grebber
    #1704
    Szerintem senki nem lát a jövőbe.. Amit írtál az a jövőt mutatja be hogy alakult..gondolom majd a jelen "utoléri" és megtudjuk mi és miért történt. Nézd türelemmel még van 1.5 évad
  • Flamer
    #1703
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    nem igazan vagom mik ezek a future reszek.. ?:\ mi tortenik? ki kikcsoda? ki a new green arrow ott? felicity meg a sok baromkodas, felnott gyerekek.. what? :o tenyleg gonoszsag lesz es "vilagvege"..?
    (ott tartok, hogy future es elfogtak a "felnott gyerekeket" a masik gyerekek a regi arrow kozpontban.)




    Utoljára szerkesztette: Flamer, 2019.03.13. 12:46:39
  • grebber
    #1702
    Ezt most nem értem. Mi az hogy mi folyik? Faék a story sajnos
  • Flamer
    #1701
    remelem valamikor vegre el is mondjak normalisan mi folyik ebben a sorozatban, mert neha ugyerzem hogy olyan mint a westworld 2 eveda, ahol az utolso reszben allt ossze minden .D:
  • Shiwo
    #1700
    végül is reális, mindig a nő a baj
  • Konyigery
    #1699
    Inkább ne. Azt az eretnekséget nehéz lenne megemészteni. Ha valami jó is volt a CW-ben, az már rég oda. Ma már nem szól másról mint PC-ről meg feminista karakterek képmutató módon a pofánkba tolásáról. Az Arrow jól indult de Felicity megölte. A Flash jól indult, de Iris megölte. Minden van itt már, és mindenki mindent csinál, csak a címszereplő karakterek lettek olyan egyszerűek mint egy szög. Köszönöm de én speciel nem szeretném az olyan neveket mint Batman ilyen közegben szenvedni látni. Az Arrowt meg, ha bölcsek lettek volna az 5ik évaddal lezárhatták volna.
  • Shiwo
    #1698
    mondjuk pont most nézem Sorozatjunkie-n rövidhírek között :

    "Stephen Amell ebben a videóban a rajongókhoz beszélve elmondja, hogy alapvetően ő akart kiszállni az Arrow-ból (ugye a 7. évad után van erre először lehetősége a legtöbb országos sorozatos színésznek), de végül belement egy rövid, 8. évadba lezárásnak."
    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2019.03.08. 12:49:55
  • Shiwo
    #1697
    pont amikor kezdett megállni a nézettségének csökkenése..

    mondjuk szerintem egyszerűen össze kéne hozniuk egy Justice League-et..
    - Green Arrow adott
    - Superman adott
    - Martian Manhunter adott
    - Green Lanter lényegébe adott.. ügyebár Braniac hiányolta Diggle kezéről a zöld gyűrűt..
    - Flash.. hát, Barry-nek jól megy még a sora (nézett a sorozat), de Wally-t át tudnák hozni Flash-nek..

    később meg behozhatják Wonder Woman-t, Aquaman-t és Batman-t is, ha nagyon akarják..
  • grebber
    #1696
    Lelövik :(

    " Amellyel kapcsolatban jó hír, hogy a 7. évadot ősztől még egy rövid, 10 részes nyolcadik is fogja követni. "

    Mondjuk érthető hogy már elpártoltak tőle ,mert ez a minedki hirtelen rendőr lesz dolog nem annyira jó már mint régen....
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2019.03.08. 07:37:51
  • Konyigery
    #1695
    Ha lett volna egy kis tökük, Curtis tényleg elpatkolhatott volna....
  • Shiwo
    #1694
    A CW is berendelt...
  • grebber
    #1693
    The "Elseworlds" crossover will begin on Sunday, December 9th with The Flash at 8/7c, followed by Arrow on December 10th at 8/7c, and Supergirl on December 11th at 8/7c.
  • Shiwo
    #1692
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem csak a neve bukkant fel, személyesen égette porrá "Kory Anders" ..


    és nem, közelébe nincs a Kingpinnek.. (: elvileg sima KGB-s , aki eredetileg régész és mérnök.. meg egy szuperhős apja..


    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2018.10.24. 08:06:47
  • Konyigery
    #1691
    Hát csodát már ne várj :D
  • xido
    #1690
    Szóval emlékeztek még Dolph Lundgrenre az egyik évadban?...Kovar volt a neve,orosz bandamufti..

    Most kezdtem el nézni a Titánokat..szintén dc universe..de nem arrow-verse..és már a pilotban felbukkan a neve..nem Dolph játssza természetesen,de érdekesek a dolgok..nyilván lehet akkora boss,mint marvelnél a kingpin..
  • grebber
    #1689
    Csak megint a szokásos drámai időhúzás... egy kurva stukkert nem tudta elsütni a nagy kemény főellen..."éppen időben ért oda" az argus...meg oilvert kb széjjelverte párszor de feliciti lenyomja... meh.. vannak bőven baromságok
  • Konyigery
    #1688
    Na azért ez nem indult olyan rosszul. Egykét karaktertől még meg kéne válni aztán tip top kis sorozat lenne ez.
  • grebber
    #1687
    Tudom sorozat amit rétesként kell húzni ,de gáz volt nagyon ,hogy ott a stukker "laurelnél" és ő fülbe akar döngicsélni...
  • Shiwo
    #1686
    az összes CW sorozatban jellemző a túltolt lelkizés, felesleges drámázás, üres beszéd, stb.. ennek oka, hogy az eredeti célközönség az bizony a gyengébb nem, és a jelek szerint ők erre vevők..

    "Originally, the network's programming lineup was intended to appeal mainly to women between the ages of 18 and 34, although starting in 2011 the network increased in programming that appeals to men.As of August 2017, the CW's audience is 50% male and 50% female."

    Tehát most abban a szellemben készülnek a sorozataik, hogy megtartsák a női nézőket, de azért a férfiak is megemésszék..

    meg hát azért mégis csak amcsiknak szól, ahol kicsit mások az elvárások, más a gondolkodásmód, stb..


    Utoljára szerkesztette: Shiwo, 2018.04.04. 10:37:53