1725
10710998_467067493431288_867160675426903
  • Oddball29
    #41
    Hát nem tudom. A Smallville Green Arrowját mint karaktert vhogy kreatívabbnak és hitelesebbnek érzem, mint az új fiút.

    Elég erőtlen lett a 3-ik rész.
  • Narxis
    #42
    Brutáljó rész volt, 10/10 eddig ez a sorozat.
  • Narxis
    #43
    Hol lehet megtanulni így nyilazni? Én is megtanulnék és ilyen badass lehetnék. :D
  • Zomil
    #44
    menj el 5évre egy lakatlan szigetre :D
  • Narxis
    #45
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De ő se lakatlan szigeten volt. :P Visszaemlékezéseiből kiderült. :P
  • Sir Quno Jedi
    #46
    Naná, különben honnan a picsmagból lett vón ilyen profi íjja, meg nyilai (meg green hood-ja és rucija, meg fegyverládája).
  • Narxis
    #47
    Én aszittem magától tanult meg. :D Mondjuk miközben állatokra vadászott. Én képregényekből nulla vagyok, szóval semmi előismeretem nincs az ilyen szuperhősökről. :D
  • Sir Quno Jedi
    #48
    De hiába "tanul meg", egy szigeten nem fog mesteri fémveretes íjat fabrikálni magának, meg profi nyílvesszőket hozzá (első osztályú fém nyílheggyel és precíz tollazattal), vaze! Sőt green arrow szerkót sem fog varrni magának...
  • SzirmosSzisza
    #49
    Azért az az íj messze van a profitól. Sima fadarab csak van rajta pár dísz :D
  • dave9004
    #50
    magyar felirat kéne a harmadikhoz. a fordító nagyon elcsúszott vele.
  • AliasSubs
    #51
    Tudod, melyik sorozat felirata csúszik? Az Eureka. Na az csúszás, 3 nap nem.
  • Sir Quno Jedi
    #52
    Namost kikockáztam és megnéztem alaposabban. Az az íj az két fémrészből áll és csak középen van egy naaagyon durván megmunkált fadarab markolatnak, meg pár kilincs és zsanér forma réz bigyó (pl. amelyik a kezét védi), amit akár a hajóroncsokból, vagy akárhonnan is szerezhetett és úgy van hozzászigszallagozva, meg kötözve mindegyik a fához, mintha abszolúte házilag készült volna. ERGÓ, most már azt gondolom, hogy akár csinálhatta valaki ott a szigeten talált cuccokból is. Ammondó vagyok, hogy attól a valakitől tanulta el, amit eltanult (vagy nem, csak elvette tőle a cuccokat).

    Jelenleg ez az álláspontom.

    Ne feledjük, ő közelharci fegyvernek is használja az íjját, ami mivel jó vastag/széles fémből van, nem is hülyeség. Ha azzal odasomsz, nem köszönik meg és hárítani sem utolsó.
  • dave9004
    #53
    akkor úgy írom h az első kettő után. de biztos nyomós ok van :)
  • AliasSubs
    #54
    Igen, úgy hívják, munka. Meg egy kis buli volt tegnap.
  • MerlinW
    #55
    Itt. Nem árt ha van némi izomtömeg a felsőtesteden:)
    Itt pedig a nyugisabb Magyar íjászatot lehet elsajátítani.
  • Narxis
    #56
    Wow kösz! :D

    De ennél a japánnál nem nagyok egy kicsit az íjak? :D
  • MerlinW
    #57
    Hát ez ilyen. Viszont a japán oktatást ajánlom, kellemes szabadidőtöltés és sok mást is tanulsz ott. 1500Ft-ért kipróbálhatod bármikor.
  • SzirmosSzisza
    #58
    Hány részes az első évad? Mert eléggé gyorsan haladnak :D
  • Narxis
    #59
    Fúúú gyerekek, ezt gondoltam volna. Ehhez képest a Smallville picsafüst. :D Nagyon pörögnek az események!
  • Monoton
    #60
    22 rész van berendelve
  • Narxis
    #61
    Most nézem, hogy lemaradt egy nem.

    *nem gondoltam volna
  • Sir Quno Jedi
    #62
    Nos igen, ez várható volt a negyedik rész végén. Mai világban nem lehet így...
  • Konyigery
    #63
    A Queen rezidencia kísértetiesen hasonlít a Smallvile Luthor kastélyára, vagy csak az építészük volt közös? :D
  • Narxis
    #64
    A kellékesük. xD
  • KaBuTo666
    #65
    Beszarás mi jó ez a sorozat. :D
  • grebber
    #66
    Ekkora balféket így lebukni,ebből hogy fog kijönni azt kiváncsian várom!
  • Monoton
    #67
    Biztos, hogy ki fog jönni belőle.

    Tippre a következő sablon dolog fog történni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Diggle beöltözik zöldbe és elhiteti, hogy nem az igazi Zöld Íjászt kapták el.


    Vagy nem :D
  • dave9004
    #68
    :D bírnám
  • grebber
    #69
    Ilyenre én is gondoltam de a felvételt mivel magyarázná mit keresett akkor a börtönbe stb?
  • sandor8206
    #70
    az nem börtönös felvétel volt, hanem a múlt heti részé
  • ForzaInter
    #71
    év újonca ez a sorozat, ez nem kérdés.
  • Narxis
    #72
  • Narxis
    #73
    Kurva jó volt a mai rész is. LEGJOBB SOROZAT!!!
  • ForzaInter
    #74
    milyen mai rész?:D holnap lesz
  • Narxis
    #75
    Akkor én most mit töltöttem le Arrow.S01E05.HDTV.x264-LOL.[VTV] néven? :P
  • Malakai
    #76
    A kanadai CTV-s vetítést, de csak ezen a héten ment előbb, jövő héten már majdnem szokásos időpont lesz (csak 1 órával adják előbb).
  • Sir Quno Jedi
    #77
    Te figyejjé máh, minden totyigban ezt csinálod, így nehéz megítélni valójában melyik a jó sorozat (szerinted)... :DDDD
  • Narxis
    #78
    Egyszerű, amelyikbe nem írok az szar. :D De legalábbis nem érdekel, igazából még nem volt olyan sorozat amit elkezdtem és aztán valamikor abbahagytam. Amit elkezdek azt addig nézem amíg van, ezért nézek viszonylag kevés sorozatot, vagy tetszik már az első 2-3 résznél vagy nem és akkor rá se nézek többet.

    Talán amit gyengébbnek érzek mostanság az az újonc Beauty&Beast, de messze van attól, hogy ne nézzem. Meg panaszkodtam egy kicsit Merlin topikba meg korábban az Alphas-ban de egyiket se fogom dobni. Amit megszeretek azt később nehéz velem megutáltatni viszont induláskor nehéz megszerettetni velem sorozatokat. :)
  • Narxis
    #79
    Ez hatalmas jó rész volt!
  • Sir Quno Jedi
    #80
    Kedves Oliver-ünk lassan csak megérti, hogy nem elég a város megmentéséhez megagyalni a csúnya korrupt bácsikat a listáról és nem elég bankrablók után kajtatni. A várost úgy lehet megementeni, ha tisztességes melót biztosít az embereknek és rendet és biztonságot, erős rendőrséget, tűzoltóságot, kórházakat stb. egyszóval infrastruktúrát is mellé. Akik elvesztették a házukat, a munkájukat, az önbecsülésüket, azokon puszta bosszúval, meg igazságosztással már nem segít...

    Gazdasági válság ellen nem elég egy íjász. :D