10
  • Etinger
    #10
    MSN-nel az a baj, hogy úgy gondolták jó poén a szarjaikat a felhasználókra erőltetni. Remélem a milliós károk kellőképpen nagy pofont adnak/adtak ahhoz, hogy észhez térjenek.
  • Tripax
    #9
  • Rage47
    #8
    igen, sokan keverik sajnos
  • negyven2
    #7
    Azt ugye tudjátok, hogy a cikkben említett MSN az a msn.com ami egy híroldal. Az amire gondoltok az a Messenger, amit hívták MSN Messengernek is.
  • ADAMEX9
    #6
    Igen, de ott nem kapod meg az MSN funkciókat amiket írtam. (Legalábbis az utolsó verzió amit használtam, nem adta)
  • Reg5
    #5
    Facebook chatet lehet msn-ből is használni.
  • ADAMEX9
    #4
    Én szeretném még mindig az MSN-t használni, csak sajnos mindenki a hülye facebookra szokott át. Facebook chat annyira gagyi, 200×200 pixeles négyzet, kevés funkcióval. MSN-ben milyen egyszerű volt már megosztani a dolgokat?
    Screenshot? Ctrl+V és ment is, itt meg mentsem el a képet és utána küldhetem. Meg mindent (kép, Youtube videó, videóchat) az ablakon belül jelenített meg, nem négyféleképpen.
    Azt is szeretem, hogy lehet állapotot változtatni (nem vagyok gépnél, elfoglalt stb).
  • hurkaur
    #3
    Az MSN koncepciojaval az a baj, hogy elavult es mar egyaltalan nem hianypotlo a facebook mellett. Igy tehat vagy teret engednek az uj platformnak(wlm 2012 fb integraltsag) es/vagy szepen lassan elhalnak. S mivel a facebook mar joval hamarabb dominans volt, mintsem reagaltak erre, arra enged kovetkeztetni hogy a wlm nem szerepelt az MS jovobeni terveiben.
    De ha csak a windows 8 beepitett "messaging" app-ra gondolunk, is lathatjuk a live (messenger, mail) koncepcio veget.
    Valtoznak az idok :)
  • Gweb1984
    #2
    Én azt gondolom, hogy a Facebook cset elterjedésével - főleg, hogy már hasonló alkalmazás is van belőle, mint a Windows Live Messenger - az MSN-nek egyre kevesebb szerepe lesz. Emlékszem rá, mikor évekkel ezelőtt cseteltem MSN-en még 50 ember volt fenn. Most a Facebook csettel ez a helyzet, de MSN-en jó ha vannak fent négyen. Én is a rádiós kollégák miatt tartottam meg a Windows Live-t.
  • Nailyenugysincs
    #1
    van értelme még az msn létezésének? én is csak azért használom néha mert 1 ismerősöm nem hajlandó másra áttérni.