12
  • CybeRick
    #12
    Érdekes, nekem egy szifonnal voltak hasonló tapasztalataim. Ne temessük a MS-ot, érhet még meglepetés. Ha MS önállóan akar mobilt gyártani, akkor megnehezíti a saját, és az oem gyártói helyzetét is. Legfőképp a Nokiának fájhat majd ez az akció.
  • fergusonpapa
    #11
    Volt nálam 1 hétig egy lumnia mobil, hasra nem estem tőle. ;)
  • Zombee
    #10
    Te mikor láttál utoljára használat közben olyan kékhalált, ami nem hardverhibából ered?
  • hurkaur
    #9
    "A mobilok, táblák terén meg egyedül ők voltak képesek valami újat alkotni ezekkel a "csempészekkel", de persze ez sem annyira egy olyan dolog, amitől hasra kéne esni, mert egy kisebb cégecske, vagy egy egyetemista 2 hónap alatt összedob egy GUI-t oszt osztogatja." +1.
  • N3XUS6
    #8
    Hát ja. Nem védeni akarom az M$-t, de azért mára a Win elég jól kiforrta magát stabilitásban, meghajtók területén stb.

    És mellesleg már nem is ő az IT iparág vezető cége, a "Nagytesó".

    A mobilok, táblák terén meg egyedül ők voltak képesek valami újat alkotni ezekkel a "csempészekkel", de persze ez sem annyira egy olyan dolog, amitől hasra kéne esni, mert egy kisebb cégecske, vagy egy egyetemista 2 hónap alatt összedob egy GUI-t oszt osztogatja.
  • tomboy013
    #7
    Látom volt már a kezedben Windows Phone Ekkora marhaságokat hogy kék halál meg újraindulás stb. ...
  • hurkaur
    #6
    Szerintem is okos dolog egy baki miatt temetni azt, ami meg kint sincs..
  • fergusonpapa
    #5
    Sajnos ez a realitás : http://www.youtube.com/watch?v=N1zxDa3t0fg
  • hurkaur
    #4
    Ez igy 2012-ben mar nem annyira vicces
  • fergusonpapa
    #3
    gyakori szóhasználat lesz a mobilokon :

    - kékhalál
    - jaj lefagyott
    - Újra indult
    - Nem ismeri fel a meghajtót

    stb.
  • tomboy013
    #2
    Az illusztrált képen pedig elég jól néz ki :P
  • hurkaur
    #1
    vagy nem