8
  • Vorpal
    #8
    Vicces dolog ez a kuruczinfo - ugye nyilván költői kérdés ez, hisz, a szólás szabadsága addig terjed, amíg nem sérti mások jogait. Ezt is korlátozza egy társadalmi szerződés nyilvánvalóan, hisz ha nem így lenne, akkor én követelhetném holnaptól a szúrásszabadságot és leszúrnék mindenkit aki nem tetszik és jogom lenne hozzá?

    Azzal meg ne is kezdjük, hogy a kurucz csak igazat mond. A nagy igazmondóság mindig csak addig terjed, amíg mondjuk nem kell elbírálni a fájlcserélésről alkotott képünket, ami meg lopás, csak sokan csinálják és nem lehet tömegesen akasztani. Hipokritizmus.

    Felesleges objektivitás keresni a szólásszabadság mögött. A realitás amiben élünk csak egy modell amit arra találtunk ki, hogy mi emberek eligazodjunk a világban és ez szubjektív. Okosan, de lehet határokat szabni.
  • Hirvaer
    #7
    Itthon is annyira elől állok az internet szabadságát tekintve, hogy a netem minden előzetes bejelentés nélkül időszakosan random időtartamokig szabadságolja magát..
  • Petko
    #6
    A 52m43s-nél levő jelenetet próbáltam beilleszteni.
  • Petko
    #5
  • Nailyenugysincs
    #4
    na ez az h akk most h is van ez a fene nagy szabadság? persze azt tudom h szabad országban szabad ember azt mond amit szabad.
  • Cat #3
    A kuruc.info nem magyar domain, nem magyarországon van a szerver, és nincs felette joghatósága a magyar államnak. (Ha lenne már zárva lenne.)
  • Sippie
    #2
    nekem is egyből a kurucinfo jutott eszembe a "Magyarországon nem létezik semmiféle technikai szűrés, nincs cenzúra a honlapok blogok, szöveges üzenetek tekintetében" szöveg hallatán.
  • Nailyenugysincs
    #1
    ha ennyire szabad ez az ország és mindent ki lehet nyilvánítani akk miért akarták/ják megszüntetni a kurucinfot?