83
  • Zero 7th
    #1
    Mind niggerek vagyunk! Csak van aki fehérnek látszik. :P
  • DrFantastikus
    #2
    vagyis ciganyok ??

    AAA dehogy ! ! !
  • uwu421
    #3
    Francokat. A fehér embert az idegenek fejlesztették ki, és hozták le a földre hogy uralkodjon a többi emberfej felett.
  • DrFantastikus
    #4
    ugyhogy mi , Europa-i feherek NEMESEK vagyunk ! ! !

    a tobbi budos szines osember meg huzzon innen a francba ! ! ! ! ! ! !
  • DrFantastikus
    #5
  • uwu421
    #6
    Ezt gondold át még egyszer.
    Kiken fogunk uralkodni ha nem lesz itt senki más?
  • DrFantastikus
    #7
    igazad van , erre nem gondoltam . . .
  • kissssss
    #8
    jesszusom mi lesz itt éjszakára O_o kóla popcorn?
  • Yagami
    #9
    Én is azt nézem, hogy a magyar "ember" (igen, így idézőjelben) megint hozza a szintet...de jó is, hogy eltakarodtam abból az országból (nektek, kedves kis lokálpatriótáim, "ebből az országból") További szép napot.
  • Archenemy
    #10
    te mondd csak, youtube kommenteket láttál már? :) biztos azokat is mind magyarok írják XD
  • Zero 7th
    #11
    Nagyon kurvajó lehet ott neked, hogy ide kell járnod, egy magyar fórumba, magadat győzködnöd, hogy neked ott milyen jó.

    Nem ízlik a mosogatás, meg a szar aljadék bevándorlónak nézés, mi?
  • uwu421
    #12
    És hova mentél, leigáztad őket?
  • BrockSamson
    #13
    Nem tudom mirol beszelnek. Koztudott, hogy a Fold 6000 eves...
  • radic
    #14
    Még szerencse, hogy te vagy olyan felvilágosult, hogy néhány komment alapján véleményezni tudsz egy egész nemzetet.
  • vumbi
    #15
    Na latom, megint sikerult temanal maradnotok.
  • wednes
    #16
    Pontosabban 6016 éves lesz október 23.-án. :)
  • Daza500
    #17
    MIBAJOD VAN A TÖRPÖKKEL???????!!!!!!!!!
  • DrFantastikus
    #18
    az hogy tuul nagy lett a pofajuk a szinesek'nek mostanaba ! ! !
  • globint
    #19
    Ahogy olvasom a cikket, azért nekem, mint amatőrnek van egy cseppet ellentmondó véleményem:
    1./ ha a beözönlő "európaiak" irtották ki a neander-völgyieket, az nem ment egyik napról a másikra, lévén, hogy még az elején alig voltak, aztán a neandervölgyiek még ugyan voltak, de már csak ők voltak alig-alig, tehát eltarthatott a dolog mondjuk akár 40-60e évig is.
    2./ közben meg a nőket szépen "asszimilálták", megszerezve ezzel a fehér színt, ami több előnyt is nyújtott.
    3./ ott a legfehérebbek az emberek, ahol a legtöbb neander-völgyit találták, és a leghidegebb volt.
    Tehát szerintem "elszedhettük" a neander-völgyiektől a fehér bőrszínt az asszonyaikon keresztül, miközben magát a fajt fizikailag is, meg genetikailag is kiirtottuk, lenyomtuk.
    Nem értek hozzá, de ez így nekem valahogy olyan összeállt a dolognak tűnik, ahogy leírtam.
  • HisF8
    #20
    Ha valamihez nem értesz, jobb ha csöndben maradsz.

    Neandervölgyiekkel a keveredés nem Európában, hanem a mai Izrael területén történt. A legtöbb neandervölgyi gént hordozó populáció Ázsiában van. A neandervölgyiekkel nem igazolt, hogy bármiféle "háborút" is vívott volna a modern ember, egyáltalán, honnan ez az ostoba szemlélet, hogy ha egy faj kiszorít egy másikat, akkor az direkt vérengzés által valósul meg... ilyenre baromira nincs példa a természetben.
  • wraithLord
    #21
    Szerintem a legvalószínűbb, hogy a Homo sapiens sapiens át is vette a Neandervölgyiektől, és azzal párhuzamosan nála is kialakult ugyanaz a gén mégegyszer. Végtelen sok példa van ilyesfajta parallel genetikai folyamatokra a törzsfejlődésben.

    Hasonló környezet hasonló jellegű nyomása hasonló változást okoz. Pláne, ha ugyanarról a fajról van szó (a Neandervölgyi embert újabban a Homo sapiens egyik alfajának rendszerezik - Homo sapiens neanderthalensis -; de a genus így is, úgy is ugyanaz).

    Ma pedig valamilyen okból kifolyólag a parallel kialakult gén dominál az európai H. sapiens sapiensben, nem pedig a Neandervölgyitől örökölt, ez az oka az eredménynek is.
    Persze ez csak egy ötlet.

    -----
    #9 Yagami: Nem magyarok, csak szimplán degeneráltak... Olyan mindenhol van. Ahol többen vannak, ott arányosan több...
  • Archenemy
    #22
    "Ha valamihez nem értesz, jobb ha csöndben maradsz."

    Merméris?
    1. Mindenkinél van még okosabb, aki még többet tud a témáról.
    2. globint többször is leírta, hogy nem ért hozzá, nem játszotta az agyát, hogy mindent tud, leírta a gondolatait, ennyi. Nehogy már te mondd meg, hogy ki írhat ide, meg ki nem.
    3. A válaszod második részéből lehetett új információt tanulni. Ha nincs a "buta" hozzászólás, akkor ez a válasz se keletkezett volna.
  • NEXUS6
    #23
    Úgy hallottam a neandereknek elég nagy volt az orruk, is. Meg ők adták a legtöbb nóbeldíjast abban az időben, mert sokkal nagyobb volt az agyköbcentijük.

    Sajnos szerintem bennem nem sok neander van, sokkal több kun, meg székely, azok meg nem 28 ezer éve léteznek, hanem sokkal korábban jöttek a szíriuszról!

  • fityisztma
    #24
    Na, most én is mint laikus, hozzászólok a globint-hoz.
    Igen is jellemző a "modern", azaz a ma élő emberre, hogy szisztematikusan irtja a más rasszokat. Nem kell messze mennünk, egész népeket "irtottunk" már ki, úgy, hogy csak a régészeti leletek tanúsága szerint léteztek. Kedvenceim, a sumérok, de ez a viselkedés jellemző az amerikai kontinenstől a csendes óceáni szigetvilágig mindenhol a mai emberre. Ahogy olvastam, nincs 200 éve, még éltek törzsek, amelyek meg is ették a legyőzötteket, a kínai írásban is, egészen az 1930-as évekig, a más rasszok jele mellett a vadállat írásjel is szerepelt, vagyis nem is vették emberszámba a más rasszbelieket. Miért gondoljuk akkor, hogy 30000 éve szelídebbek, és "humánusabbak" voltak a homo sapiensek, és nem gyilkolászták a más rasszbelieket le, úgy mint pl. a II világháborúban is tették?
  • HisF8
    #25
    Mondjuk józan paraszti ésszel nem túl nehéz belátni, hogy 30.000 éve kivitelezhetetlen lett volna egy szisztematikus népirtás...
  • fityisztma
    #26
    Ha nem is szisztematikus, de folyamatos az lehetett esetleg?
    A népirtással kapcsolatban csináltam egy kis videót pár napja:
    Magyarország
  • Mat666
    #27
    "A bőr pigmentációja és az égövek között egyértelmű összefüggés van. Az északabbi területeken hosszú időn át élő populáció tagjai bőrpigmentációjuk elvesztésével is alkalmazkodnak az éghajlati körülményekhez"

    Engem csak az érdekelne ha ez így van ahogy állítják akkor miért van más bőrszíne az ázsiainak meg az őshonos amerikai Indiának amelyik ugyan azon a szélességi fokon helyezkedik el mint az európai és mondjuk az egyenlítő menti dél amerikai őshonos lakkosságnak miért nem fekete stb.
    Szerintem van még mit kutatni.
  • Mat666
    #28
    jó a videód.
  • wraithLord
    #29
    Ez egy kicsit bonyolultabb ennél.
    A szélességi fok és a bőrszín közötti összefüggésnek az az alapja, hogy a szélességi fok növekedésével az UV sugárzás globálisan csökken...
    /A sötét bőr (melanin pigmentanyag) megvédi a szervezetet az UV-fény folsav degradáló, és DNS károsító hatásától, viszont megakadályozza a D-vitamin termelődést (mivel sok UV-t nyel el).../

    De az UV sugárzás erőssége a helyi geológiai, geográfiai adottságoktól és az éghajlattól, időjárástól is függ, nem csak a szélességi foktól.

    Elég összetett dolog ez, a szélességi fok-bőrszín összefüggés csak nagy vonalakban igaz (de ehhez a témához ennyit elég tudni).
  • Yagami
    #30
    Ezt a nemzetet nem volt nehéz kiismerni, már 15 évesen ment. Ami meg azóta lett belőle, még rosszabb. Nem kell egyetérteni, nem is azért írtam...a többi (hasonlóan idióta és értelmetlen komment) mellett ez sem különösebben érdekel. Cigányozzatok, zsidózzatok, fekázzatok amennyi csak jól esik...előrébb nem kerül a "nemzet". Szóval maradjunk annyiban, hogy az ilyen "emberek" sokkal inkább majmok, mint akiről ezt állítják. Amúgy jó lenne már feltenni az ilyen kérdéseket fejben; KI A LFASZT ÉRDEKEL, hogy neked nem tetszik egy szín? Na, de nincs nekem most se időm, se energiám a magyar szájkarate-bajnokságban részt venni, meghagyom nektek ezt a szép hagyományt. Úgyis szeretitek ápolni...
    További szép estét!
    (nem neked szántam személyesen, csak a tiedre válaszoltam)
  • Yagami
    #31
    XD-mester 20 éves kiskölök barátom, hagyjál már ilyen idióta kérdésekkel. Volt értelme egyáltalán, annak amit leírtál? Inkább ezen gondolkodj...
  • Yagami
    #32
    Olvasom ezt a "fórumot" (ajajj) már elég régóta. Ne hogy már ne tehessem meg, mert te azt mondod. Más egyéb értelmes mondat neked sem jutott eszedbe? Katasztrófák vagytok, komolyan...amúgy is csak rehegni szoktam azon, ami itt megy sg-n. Amit meg írtál a bevándorlónak nézés-ről; jájdebutavagyistenem, ez jutott hirtelen eszembe. DE ha neked ez megfelel, nekem annál jobb...(meg se próbáld megfejteni ezt a mondatomat)
  • radic
    #33
    Na éppen ez a baj! Téged zavar, ha mások "cigányoznak, zsidóznak, fekáznak", miközben te elítélsz és lenézel egy egész nemzet. Különbnek érzed magad náluk? Csak mert pontosan ugyanolyan vagy, mint ők.
  • Yagami
    #34
    wraithlord: Köszöntem az egyetlen értelmes hozzám-szólást, nem csalódtam benned. Amúgy meg tökéletesen igazad van, csak ennyire már nem akartam belemenni.
  • Yagami
    #35
    Senkionél nem érzem magamat különbnek, de erre mit lehet mondani? Itt egy tudományos cikk (vagy hasonló), és mik az első reakciók? Lásd első pár komment. Valószínűleg csak azért "szóltam be", hogy hahó, ez már kurvára idejétmúlt és szánalmas, fel kéne ébredni barátaim. Én már csak ilyen sztoikus-békepárti pacifista vagyok, evvan. Persze, mindenhol (sajnos) megvan ez szép hagyomány, ősidók óta, de nálunk valahogy fogékonyabbak az emberek a butaságra. Nem örülök neki, de azt hiszem nem én tehetek róla. Bővebben meg oldalakt tudnék írni, de már így is teljesen feleslegesen spam-melem szét ezt a cikket, így tényleg be si fejeztem.
  • Archenemy
    #36
    "XD-mester 20 éves kiskölök barátom, hagyjál már ilyen idióta kérdésekkel. Volt értelme egyáltalán, annak amit leírtál? Inkább ezen gondolkodj..."

    Lol csillagom, de gyenge, válaszolni nem tudsz, azt se érted, amit írtam, tehát nekiállsz személyeskedni, smiley-használatba belekötni, stb. Attól lesz valakinek igaza vagy nemigaza, hogy XD-t használ, vagy húsz évesnek gondolod? Hűbazmeg XDXDXD

    Arra céloztam, hogy az SG színvonala még magas a különféle youtube kommentekhez képest, pedig azokat nem magyarok írják. TEHÁT az, hogy "na ilyet is csak a köcsög magyarok írnak" konkrétan nem igaz.

    "Senkionél nem érzem magamat különbnek, "

    Az első hozzászólásodból jól látszik, hogy nem igaz. Vagy akkor hazudtál, vagy most.
  • Guerilla
    #37
    Ha nem akarsz szájkaratéba belemenni, mire vered itt magadat te proli hülyegyerek?
    Közkincsé teszed a butaságodat, rendben van. De ezt még megfejeled azzal, hogy semmibe veszed a szülőhazádat.
    Jobb is, hogy elmentél, az ilyenekre nincs szükség.
  • HisF8
    #38
    Én is azt hittem sokáig, hogy ez egy kifejezetten kelet-európai viselkedés, de sajnos nem. Ugyanezt a primitív hozzáállást lehet megtalálni dél-európai, amerikai fórumokon is hasonló témában (és az afroamerikaiak is meghökkentően hasonló rasszista baromságokat képesek tömegesen leírni). Talán nyugat-Európa kivétel, de sajnos sok esetben ott is csak a szocializáció miatt írnak helyesnek tűnő dogokat, a háttérben valós tudás nincs mögötte.

    Általános igazságként elfogadhatjuk azt, hogy az emberek természettudományos ismeretei a béka segge alatt vannak. De amíg ez mondjuk a fizika, számítástechnika... vonatkozásában nem vezet társadalmi kérdésekhez (üvegházhatásnak így is megvan a propagandája, ráadásul ez úgyis egy kényszerpálya, tehát tök mindegy ki mit gondol róla). Viszont a biológia (kémia), gazdaság, történelemtudomány területén lévő komplett ismerethiány, ami általánosan jellemző, gondokat okoz fontos társadalmi kérdésekben is. Hajmeresztő belegondolni, hogy ilyen kérdésekben nem szakértők szűk köre hozza meg a döntéseket, hanem tulajdonképpen gyerekek. Ilyen alapon egy ló segítségével is eldönthetnénk, hogy mi, hogyan legyen, kb. ugyanannyira lenne ésszerű a döntése.

    És egy harmadik nagyon szomorú jelenség, hogy a kutatóknak, tudományos eredményeknek már nincs rangjuk, már mindenki meri magának venni a bátorságot, és "megkérdőjelez". Ez szintén egy nagyon veszélyes jelenség. Olyan embereknek van véleményük gyakorlatilag mindenről, akik az adott terület legminimálisabb ismeretével sem rendelkeznek. És még ha van is némi ismeretterjesztő szintű (azaz meddő) tudása, hol van ez egy valódi kutató tudásától, aki az adott területen eredményeket képes elérni, tisztában van a módszerekkel, a miértekkel, stb. Szerintem egy átlagember fel sem fogja, hogy ez milyen fényévnyi különbség, és hogy hány év kemény munka és tanulás áll mögötte. Sajnos a legtöbb ember azt hiszi, hogy a tudomány ilyen ötleteléses alapon megy, "ma jobb lábbal keltem fel, akkor a neandervölgyiek keveredtek", egyesek tényleg azt hiszik, hogy ezek a dolgok bemondásos alapon mennek... ez pedig hajmeresztő. (Másik nagy kedvencem a gonosz gyógyszergyártók miatt nincs még rákellenszer, meg hasonlók. Nem is bosszantom magam:) )
  • HisF8
    #39
    Ja igen, ott van még az a sok szenny szintű tvműsor is (BpTV örökmozgósai, Ancient Aliens...) Hihetetlen, hogy ezt le lehet adni, és direkt lehet vele hülyíteni az embereket. Minden normális társadalomban be kéne tiltani az ilyen műsorokat. És akkor ne is beszéljünk a netes "dokumentumfilmek" színvonaláról. Hogy van még az Ancient Aliens alatt is... (Ja google legfelső találat, ha beírom, hogy ancient, találjátok ki micsoda... szégyen, és nem a magyaroké, de az egész emberiségé)
  • Guerilla
    #40
    Te meg egy tipikus álértelmiségi vagy, aki csupán okoskodik.
    Magas lóról beszélsz, de a szavaidnak nincs súlya. Beszélsz, beszélsz, de nem mondasz semmit.
    Felkelsz te néhanapján a foteledből és kimész a valódi világba? Nem hinném, ha mégis, akkor vedd le a szemellenzőt.
    Kivétel a tudományos élettel kapcsolatos eszmefuttatásod, abban fellelhető némi részigazság.