7414
  • AnuluWork
    Már minden volt. Új NVidia driver is kijött, frissítettem azt is. :(
  • Carmang
    Próbálj meg egy repair-t a lanucherből.
  • AnuluWork
    Mi a tököt csináltak ezzel a játékkal ismét? Olyan bug jött elő, hogy csak nézek.

Éppen vmit dolgozott afkben a figurám, és jött a szerdai patch. Azóta FOLYAMATOSAN windowsba vág vissza ha STre megyek.
    Néztem a fórumokat, de nem találtam erről bejegyzést. De nem hinném, hogy szerdáig jó volt, patch óta meg csak nálam ezt csinálja.
  • AnuluWork
    A videokártyád jó legyen. Nekem egy GF980anon (4GB) anno sima ügy volt. 8 éves i7em volt, 16GB RAMal és egy 980al remekül futott.
  • savior666
    Hello.
    A remastered beállításnak mi a gépigénye?
  • SzirmosSzisza
    Legtöbb class egész jó már PvE-re, Guardian meg Archer mondjuk szinte mindnél jobb, de az utóbbi elég papír.
  • Carmang
    Számos újítás van, nem is kicsi, szóval vesd bele magad a játékba. Musa még mindig jó PvE-re, azt olvastam, hogy Guardian is.
  • savior666
    Helló.
    Kb 1 éve nem játszottam. Van azóta valami újitás?
    Musa most a legjobb pve-re?
  • AnuluWork
    Van valakinek pen manos craftsman ruhája, mellé jó magas processing értékkel? (Mondjuk 2000) Mit lehet choppal kihozni mondjuk sima timberből plank és plywood tekintetében?
  • lammaer
    Kupon kód, azt mondják 50 darab Artisan Memoryt ad... (én azt se tudom mi az, nem jutottam nagyon messzire a BDOban :) )

BDOHOME
  • Carmang
    Hát engem most meglepett, mert azonnal leállt hibás működés miatt (vagy mit írt), de utána rögtön újraindítottam, az rendben volt, már bent is vagyok a játékban.
  • SzirmosSzisza
    Aha, pont most léptem be.
  • AnuluWork
    Nektek elindul a launcher?
  • Carmang
    Ez mindig így van :)
  • AnuluWork
    Kivették ezt a sok hülye grafikai hülyeséget az évforduló okán, és ismét értelmesen fut a game. :)
  • Terrana
    Az EmlékHorizont tagfelvételt hirdet!
    Jelentkezz és csatlakozz akár most!
    Elvárás: légy aktív és ne légy rest discordot használni!
    Kezdő és tapasztalt játékosokat egyaránt szívesen fogadjuk.
    Amit kínálunk: fejlődőképes guild, jó hangulat, segítség a játékhoz, ha szükséges.
    Elérhetőség : Dzseridian#4185 discordon vagy Dzserdian névre irjatok rá. Ugyan az a karakter és family nevem is.
  • Bolhaslo
    Köszi! Akkor megpróbálom az új classt. Most tengernyi időm lesz.
  • SzirmosSzisza
    Ninja/kuno elég jó soloban, illetve most az új class a Guardian is szokás szerint erős lett.
  • Bolhaslo
    Rég ólálkodtam a játék körül. Milyen PvP cast(ok) menő(k) mostanában casual, emiatt inkább magányos játékosnak, aki nem tud elszakadni így sem az MMO RGP világától? Régen Wizardom volt, de akkor még valamelyik, a játék elején indult nagy klánban voltam. Sajnos nem emlékszem már a nevére. Nem játszottam sokat anno sem.
  • Maxtreme
    ..és az sem a "megszokott. "
    Érdemes kivenni inkább a másikakból valamelyiket.
  • Carmang
    Hát most csak 1.
  • AnuluWork
    Azt tudom, de a Florinos volt napi 2 tojás, ez 1. :(
  • mikromanus
    Ha jól értem most ez Veliában van.

https://www.blackdesertonline.com/news/view/3785
  • AnuluWork
    Figyuzzatok! Most én nem találom, vagy idén nincs Florinos tojáskeresős event?
  • Terrana
    Emlekhorizon guild vár mindenkit aki szeret szórakozni, kérésünk a jelentkezők felé légy minél aktivabb és használj discordot guild eventekkor! Elérhetőség: Dzseridian#4185 discord, Dzseridian family név ingame, vagy hagy üzenetet a guild üzenőfalán.
  • Carmang
    A Manos cuccok, illetve a riding crop bevezetése óta próbálta valaki, hogy mennyire érdemes négyes fogattal, vagy szólóban trénelni a lovat? Melyikkel gyorsabb?
  • AnuluWork
    Most néztem, ma már nem kérte. :)
  • Carmang
    Vagy bicikliket -.-
  • AnuluWork
    Nocsak, átmentünk debilbe? Jelölgessem a lépcsőket bejelentkezéskor?
  • SzirmosSzisza
    Külön van a kettő sajnos. Kb minden class használható amúgy, egyedül talán a Shai necces, mert az inkább support.
  • undY1ng
    Még egy olyasmi érdekelne, hogy ha steam-en is beszerezném a játékot akkor ugyanezzel a "sima" BDO-s accot ott is fogom tudni használni?
  • undY1ng
    Üdv! Már vagy másfél éve biztos nem néztem rá a játékra, viszont most újra kedvet kaptam egy kis grindhez. Utoljára még a Valkűrrel toltam elég sokat, tetszett is a dolog, jelen állásban ez a kaszt még mindig megállja a helyét? Esetleg nerfeltek valami olyat rajta / vagy erősítettek?
    De lehet kipróbálnék egy új kasztot is, mert ugye igazából nagyon gyorsan fel lehet jutni 55-ös szintig ahonnan "beindul az élet".
    Soceress-t nézegettem, ez is úgy látom egy ilyen hibrid melee/ranged keverék akar lenni... Vagy van más ajánlatotok? Ha lehet ranged kaszt.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2020.03.05. 12:08:18
  • Pingyóka
    A megoldás "fullscreen window"-ról át kellett váltani "fullscreen"-re és megjelent a seed inventory :)
  • SzirmosSzisza
    Őőő fura, egy ilyen ablaknak kéne feljönnie. Nem lehet, hogy kell valami quest hozzá? Vagy üres az inventory vagy nem tudom?
  • Pingyóka
    már legalább 20 alkalommal leraktam-felvettem,különböző helyeken
  • AnuluWork
    Vedd fel, rakd le újra! Mármint a kerítést.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.03.03. 20:25:44
  • Pingyóka
    Sziasztok, A Harvesting wheat küldetésbe akadtam el. Lerakom a Fence-t,és hiába van nálam többféle seed is (a küldetéses is) amikor belépek R-el a kertbe nem tudok lerakni seed-et csak a kamera forgatás döntés van meg.Fel vagyok szerelkezve Hoe-val és pickaxeval is,de nincs változás.
    Utoljára szerkesztette: Pingyóka, 2020.03.03. 19:32:43
  • AnuluWork
    Az új attendance rewardok! Egész jók.
  • Carmang
    Nincs semmilyen korlátozás az alapjátékban (starter pack), inkább a többi ad extra dolgokat. Nézd meg itt:
    https://www.blackdesertonline.com/buynow

Az akciónak viszont vége.
  • SzirmosSzisza
    Most megkapod a teljes játékot, nincs semmi limit.