14
  • adampierson
    #14
    Már látom a jövőt. A TV2-n az ezotériás műsorban, lesz LEGO jóslás is. Amúgy, a Vasember 3-ban benne lesz Mandarin? Ejj... :S Remélem nem cseszik el, az eddigi klassz színvonalat, vele. :S
  • Etinger
    #13
    Ohh.. bárcsak ennyi gond lett volna vele.
  • xido
    #12
    Te ki vagy?
    Öszvér.Apám ló,anyám szamár.
    Te ki vagy?
    Farkaskutya.APám farkas,anyám kutya.
    Te ki vagy?
    Lódarázs.
    Anyád!

    Na kb ezt juttattad eszembe:)
  • Zombee
    #11
    Vasember páncélja fémből van, és őt az emberek nevezték el, nem Tony Stark aggatta magára.
  • WoodrowWilson
    #10
    Sőt, Batman sincs denevérből, Macskanő macskából, Antman hangyából stb. Ami meg még érdekesebb, a Vaslady is csak egy sima nő.
  • Merces
    #9
    gratulálok tiéd a mai minuszom az értékes hozzászólásért (biztos megkapom az enyémeket is ezért)
  • nlght
    #8
    vasember meg acélember, közben meg egyik sincs se vasból se acélból...
  • xido
    #7
    Megéri egy filmen belül ennyi ellenség?..Pók3 is ott bukott el,hogy félvállról vette így Venomot is meg Homokembert is..
  • Keither
    #6
    Ha nem tetszik minek olvasod?
  • Zombee
    #5
    Szerintem kiderül abból, amit írtam, hogy tudom. Nem erről van szó. A közelmúltban nem volt film, amiben feltűnt volna. Csak azt nem tudom, fogalmazási hiba-e a cikkben, vagy tájékozatlanság. Egyik sem jó, de egyik sem meglepő itt az sg-n.
  • Karez
    #4
    Mandarin majd csak a készülő Iron-Man 3.részében fog szerepelni.
    Már nyílt titok, a legutóbbi Comic-Con-on kiderült.
  • Zombee
    #3
    Egy LEGO készletből messzemenő következtetéseket még nem vonnék le, nyilván a fontosabb ellenfelek kerülnek bele.
  • Zombee
    #2
    Ez fájt. Mandarin melyik Vasember filmben szerepelt a közelmúltban? Én a 3. részről lemaradtam, úgy érzem...
  • Chocho
    #1
    Érdekes lenne, de remélem, hogy nem így lesz, mert nehézkes lenne megmagyarázni a scriptben.