226
T. moderátor kollégák legyenek kedvesek ide posztolni, ha vkit kivágnak, lehetőleg idézettel
  • Fresh Duke
    #101
    15:14 Lazarus: HBD Cifuegyfaszfej
  • BRAT
    #100
    Egyre türelmetlenebb vagyok :D

  • SHADOWEYES7
    #99
  • bujcsik555
    #98
    Valaki baszarincsa már ki a Carmageddon nevű idiótát csetről akinek van joga hozzá.

    Egyértelmű troll account. Pár idézet a színvonaláról:
    20:05 Carmageddon: kata tampónja van a seggébe
    20:07 Carmageddon: tampónal üzöm ki az ördögöt sg-ről
    20:16 Carmageddon: a nők seggükből jön a gyerek a pisa meg a másikból?
    20:16 Carmageddon: seggetekbe kell tenni ha gyereket akarsz csinálni
    20:17 Carmageddon: mint nekem a tyúkolban egy fiú de nem lettem terhes szerencsére
  • MR ME
    #97
    beállítások, "A chat a fórum felett megjelenik" elé pipa
  • SHADOWEYES7
    #96
    Eltüntettem a csetet és nem tudom visszakapcsolni.
    Hol kell? :D!
  • BRAT
    #95
    "T. moderátor kollégák legyenek kedvesek ide posztolni, ha vkit kivágnak, lehetőleg idézettel"

    VÁRNI...
  • Lazarus
    #94
    Próbáld meg azt hogy kijelentkezel és bejelentkezésnél a "bejelentkezve marad"-ot bepipálod, a régi-t pedig nem. Nekem előbb elromlott és ezzel megint működik
  • Ryder159
    #93
    nekem még nem...
  • tomsolo
    #92
    Csak szólok hogy ez vmi költözéssel járó gond lehet... A modik kb. annyit tudnak tenni mint ti.
  • szabii98
    #91
    nekem most megoldódott, de nem csináltam vele semmit :D
  • Ryder159
    #90
    Nem hiszem hogy ban, mert még az életben nem írtam oda, csak most lett volna valami amihez lett volna kérdésem, hozzáfűznivalóm, de nem tudtam...
  • szabii98
    #89
    Nekem is ezt írja ki, Efreetre ráírtam aztmondta itt kérdezzek rá. Én csetbanra gyanakszom, de akkor kell lennie egy privátnak, és van hely ahova írhatok, csak nem küldi el..:o
  • Lazarus
    #88
    nekem is ez volt, írj egy modinak hogy nézzen rá
  • Ryder159
    #87
    Helló!
    Nem tudok írni a chatbe, mert azt írja, hogy be kell jelentkeznem. Ilyenkor mi van?
  • Lazarus
    #86
    :C
  • tomsolo
    #85
    "T. moderátor kollégák legyenek kedvesek ide posztolni, ha vkit kivágnak, lehetőleg idézettel "

    Case A:

    Nem érdekli a T. kollégát a topik.

    Case B:

    Random sg-s költözős hibajegy.
  • Lazarus
    #84
    Én most banolva lettem? Miért?
  • Roger6
    #83
    Ez nem cigányozás, Jesszus... A cigány mint szó a fajt jelöli, tudod? Mint ahogy külföldön azt mondják rád: Magyar. Csak te büszke vagy rá (illetve ahogy elnézem te pont nem), ez a különbség.
  • everton66
    #82
    Cigányozás

    18:39 Tigristank: A szarszaggal keveredett húgyszagú cigányt másképpen büdös szarszagú cigánynak (cigus fekalicus) nevezzük.
    18:39 Tigristank: :D
    18:39 lord nihilus: :DDD
    18:46 lord nihilus: Iskolába nem igazán szeret járni, ritka az olyan román cigány, melynek megvan a 3 általánosa.
    18:46 lord nihilus: Szellemi színvonala vetekszik egy, a petéből frissen kikelt svábbogáréval.
  • V43 1105
    #81
    Valaki tegye meg hogy feloldja a chat bannom
  • LaliK
    #80
    Időben észrevetted
  • Timikecuncika
    #79
    Mióta másolgattok ide chatről a tudtom nélkül? Lesz baj!
  • gergely1991
    #78
    Szia!
    Rossz helyen jársz!
    Minden fórumkategóriában van egy modtopik,ahol nyitottad a problémás fórumtémát, az ott lévő modtopikján kérdezősködj.
  • lifesgood
    #77
    Sziasztok
    Egy moderátort,hol találok? egy témát szeretnék töröltetni
    köszönöm
  • V43 1105
    #76
  • pxxl
    #75
  • V43 1105
    #74
    Lenne kedves valamelyik modi feloldani a chat bannom? Már nem tudom mit csináltam, de nagyon sajnálom ..
  • kocsisambrus
    #73
    --
  • F1re
    #72
    remélem az a meleg ge.i f1u miatt bannoltak vagy mi volt a neve
  • MR ME
    #71
    remélem sokáig...
  • F1re
    #70
    Hány évig leszek még bannolva oktalanul sg chatről ? :D
  • zsoltioregon
    #69
    Lazarus bann.
    Kimondtam helyetted :D
  • Roger6
    #68
    Asszem nem kell mondanom semmit.

  • gergely1991
    #67
    Amúgy jó lenne ha egy éppen bejelentkezett modi (kicsivel) gyakrabban (nem mindig persze) figyelné a chatet a "trollunk" miatt,lehet sokan nem foglalkoznak vele, viszont egyesek "etetik", jó lenne kiszűrni.
  • Fresh Duke
    #66
    Köszönöm szépen. De tényleg.
  • SHADOWEYES7
    #65
    Szántad-bántad?


    ok
  • Fresh Duke
    #64
    Légyszi? :D
  • Fresh Duke
    #63
    Szeretném kérni a chatbanom feloldását. Ez volt az első alkalom, hogy kaptam, tanultam belőle.
    És persze mélyen sajnálom, hogy beszóltam kicsikocsinak, a fórum trolljának. De ha mondjuk kitennétek a szűrét, akkor nem kellene az undormányait olvasgatnunk.
  • zsoltioregon
    #62