226
T. moderátor kollégák legyenek kedvesek ide posztolni, ha vkit kivágnak, lehetőleg idézettel
  • j0nNyKa
    #181
    levettem
  • BRAT
    #180
    Ha valaki ráér vegye le a bannom. köszönöm
  • IXEMGabeo
    #179
    enyémről is leveheted puszcsi, köszcsi
  • sz4bolcs
    #178
    Na, most megy, köszi! :) Am nem is emlékszem, h. valaha lettem volna bannolva :)
  • j0nNyKa
    #177
    volt most valami visszaállítás fejlesztői szinten, és régi csetbannok visszakerültek (vagy valami ehhez hasonló black magic történt) - a moderátorok sem tudtak erről ugyanúgy, mint a regular userek

    elvileg levettem a tiltásod, próbálgasd :)
  • sz4bolcs
    #176
    Utoljára 2 hete beszélgettem chaten békésen valami kajáról, erre most ez fogad. :D
  • immovable
    #175
    Mostanában osztogatják a csetmodi jogot. Kérjél te is. :D
  • sz4bolcs
    #174
    Valaki meg tudná mondani, miért van áthúzva chatablakban a nevem? Tudtommal semmi r osszat nem írtam se chatre, se máshova :/
  • Akficfucker
    #173
    Az utolsó mondatod nagy igazságot tartalmaz, nem győzők tisztelegni előtted...elég csak a 3 új gráciára gondolni.
  • FideszBoy2002
    #172
    biztos nem hej?
  • IXEMGabeo
    #171
    Egyéb privát hsz-t jeleztem és Sedópapától megkaptam válaszként, hogy tiltsam le...

    a tiltás ellenére rám tud írni ebben ez a poén...

    Ki kaphat ekkora teljhatalmat itt?

    Egyébként a fő prioritás az, hogy gyakorlatilag megszólítottam chaten és máris engem tiltanak le ott...ez kicsit sem véletlen, de nem érdekel. Amúgy se járok ide sokat főleg nem a csetre...
  • Master91
    #170
    "trágár módon vulgárisan prostituáltnak nevezte"

    1: egy névtelen a másik névtelent rágalmazza fórumon (wow)
    2: köcsög dolog egy nőt bántalmazni
    3: jelentetted a moderátoroknak azt a hozzá szólását, ahol prostinak nevezte?
  • IXEMGabeo
    #169
    Duke privátban letiltott engem régesrég, én is régen letiltottam őt, de ő mégis valamiért rám tud írni, fenyeget nem hagy élni. Én viszont sehol máshol nem tudok neki válaszolni, mint chaten. Tudomásomra jutott, hogy bizonyos női fórumozót, akivel jóban vagyok ocsmány és trágár módon vulgárisan prostituáltnak nevezte. Egy ici pici fenyegető hangnem ott volt az írásomban, de abszolút nem volt vészes, hisz én csak a figyelmét szerettem volna felkelteni pontosan azért, mert nem tudom őt elérni sehogy sem a tiltások okán...

    Lelketek rajta, bizonyos személyek nap, mint nap trollkodnak a chaten, de csak nagy ritkán kapnak tiltást. Igazság sosem létezett, de már hozzászoktam...

    Itt is régóta csak a seggnyalók uralkodnak már bocsánat...szabad véleménynyilvánítás nuku
  • Fresh Duke
    #168
    *hely
  • Konee
    #167
    -janika már kinevezte magát az sg adminjának bocsika, ő már osztogathat moderátori jogokat magának meg a seggnyalóinak, jó??? ez volt neki az életcélja, bár régen már kapott bant ilyen önkényeskedés miatt cifutól(ha jól emlékszem), de úgy látszik most már elnézik neki

    #163
    -amúgy tök más emberek vannak chaten mint akiről te beszélsz a játékosok fórumából... még mindig nem megy az ip összehasonlítás? kb. most 4 embert mostál össze egy trollal, balfaszka

    "hamarabb törnék el a saját kezüket, minthogy ezzel visszaéljenek"

    LOL! Akkor fresh duke meg te már törheted is el a kezed, mert már visszaéltetek a moderátori rangotokkal, te bannoltál már ki embert mert nem tetszett a véleménye pl. Zero7-et, vagy mert azt se tudod, hogy ki kicsoda, és mindenkit 1 játékosok fórumából való trollal mosol össze folyamatosan (mint most is)... meg fresh duke is adott már chatbant meg törölgetett önkényesen a chatről.

    A suliidő meg munkaidő is lehet akár, hisz nem mindenkinek van passziója egész nap az sg chat előtt rohadni mint neked meg a másik 2 balfasz haverodnak akikkel kisajátítottátok magatoknak a chatet...

    Elnézést, hogy éltem a szólásszabadság jogával, jöhet a bann! Örülök, hogy egy kis fényt vihetek a balfasz életedbe ezzel a bannal. Az sg adminjai meg minél hamarabb visszavonják mindenféle moderátori jogaidat remélhetőleg, ha már sedónak se tetszik az arcod erre úgy is nagy a sansz, meg egyre több user is utál téged. Fú akkor mi lesz veled, előre sajnállak, habzó szájjal fogsz rohamot kapni, hogy megszűnt az az egyetlen hej, ahol kompenzálhattad a kis pöcsödet.
  • MR ME
    #166
    mármint dzsonika írta...
  • MR ME
    #165
    röviden ennyi
    nem poénból cset mod jogot adni, mert jajj ők úgyse élnek vissza vele...de ahogy írod, biztos az én hsz-em a gáz :)
  • SHADOWEYES7
    #164
    Bárminemű moderálási jog felruházásával kapcsolatban a [email protected] címen kell jelezni, kérdezni, dönteni! (pont)
  • j0nNyKa
    #163
    Röviden: én.
    Hosszabban pedig jöjjön most szösszenet az sg cset mostani állapotáról, illetve ehhez kapcsolódó dolgokról, kezdeném az elején:

    Ugye van az idiótánk, nem kell senkinek bemutatni. Mikor mod lettem, azért lettem, hogy az akkori élőhelyéről, a játékosok fórumából, illetve annak bizonyos topicjaiból elpusztítsam. Ez megtörtént sikeresen, bódottá van. Vagy erre reakcióként, vagy már azelőtt "csakúgy" átköltözött sg csetre buzulni, nyilván amögé rejtőzve, hogy egyrészt az sg fórum bannal nem jár együtt a csetban, másrészt akkoriban nem is működött a cset kitiltás.
    Szóval voltam én, a moderátor, és egyébként aktív cset használó, meg volt ő, az idióta, aki jobbhíján szétb*szta a csetet.
    Aki csetuser, annak nem kell bemutatni a helyzetet: suli időben kurvajó beszélgetések, értelmes témák, fasza emberek, egyszóval ahigyab a csetnek működnie kéne.
    Suliidőben jön a balfasz 3-4 reggel, "beszélget" magával, és a "beszélget" alatt a szokásos gecibuta, kurvaanyázó, flamelő, trágár, buta, troll sorokat értem. Olyankor ugye szépen el is tűnik a "normál" user közönsége a csetnek, meg kell várni míg elalszik / másnap eleszi a fene iskolába, és lehet megint normálisan csetelni.
    Szóval volt ez a szitu, látni kell, hogy nyilván nem tetszett, de tenni nem tudtam érte, merthogy se nem voltam cset op, se nem lett volna értelme, hisz nem lehetett eltakarítani a drágámat onnan eszközök híján.

    Ezen a szitun felül van az, hogy egyre inkább felbaszott a fórum fejlesztésének milyensége, minősége, sebessége, illetve a fejlesztő kolléga hozzáállása.

    Úgyhogy beindult bennem a "ki ha nem én" funkció, és meglepően rövid idő alatt eljutottam oda, hogy csetop jogot adtam magamnak (yep), majd közben újra működőképes lett a kitiltás funkció. TL;DR: Kedvenc idiótánk szépen is tűnt a csetről.

    Na és igen, most jön az, hogy poénból adtam opot 2 regular usernek. Egyrészt mindkettő olyan, hogy hamarabb törnék el a saját kezüket, minthogy ezzel visszaéljenek, másrészt mindkettő tudja és látja, hogy mennyire nem akarnának engem ezzel szar helyzetbe hozni, mert az nekem rossz lenne, nekik meg rosszabb. Nyilván az elvétel jogos, és nyilván poénból sem fogom visszaadni.

    Megjegyzem, ha a fejlesztések úgy haladnának, ahogy kéne, a mod eszköztár olyan lenne, mint kéne, akkor lehet, hogy komolyabban lenne véve a cset a mostani helyzetnél, mégpedig hogy perpill ennek az 5-10 aktív használónak a homokozója. Ha így lenne, természetesen az ilyen "poénból opot osztunk" és társai dolgok eszembe sem jutnának.

    Ez van mostanság cseten "röviden". :)

    Az alattad lévő hszre meg nem reagálnék inkább, merthát na. Gáz.
  • SHADOWEYES7
    #162
    Azt azért én is megkérdezném, hogy ki adja válogatás nélkül a chatmoderálás jogát?!
  • MR ME
    #161
    tugyi pont nem troll, inkább az a nagyobb kérdés h te meg még pár ember hogy a faszba lett itt modi és pofázik, de no problém, pont leszarom végülis, csak az ilyen szituk viccesek....
  • SHADOWEYES7
    #160
    Amúgy én vettem le de no problem!
  • Fresh Duke
    #159
    Bírom, mikor a hegyitrollnak áll feljebb. Ha hallgattál volna, bölcsebb maradtál volna.
  • tugyiti
    #158
    Én kérek elnézést ,hogy nem egyből ez jutott eszembe ,hogy a bugmentes motor hibája csak nálam jelentkezik a fent lévő 30 ember közül , meg az én anyámat :D de köszönöm ,hogy feloldottad értelmes ember módjára ;)
  • Fresh Duke
    #157
    Ha vennéd a fáradtságot, hogy kicsit visszaolvass (nem kell sokat, elég 5 kommentet), és ha normális, értelmes ember módjára fogalmaznád meg a problémádat, talán lenne itt olyan, aki venné a fáradtságot, hogy feloldja a tiltást. ._.
  • tugyiti
    #156
    Lol én is tiltva lettem :DDD csak tudnám miért, fájt az igazság pár nyomorultnak úgy látszik.
  • MR ME
    #155
    nem vágok eret, mert nagyon keveset használom már a chatet, de néha jól el lehet dumálni ott :)
  • MR ME
    #154
    köszi siker :)
  • Maximus4
    #153
    Most próbáld meg.
  • Fresh Duke
    #152
    Tegnap fel lettek oldva azok, akik ott voltak, révén nem lehet tudni ki volt okkal és buggal kivágva. De én fejből honnét szopjam ki, hogy ki az az X száz/ezer SG-s, aki ki van rakva?
    Ha úgy se vágsz eret, akkor nem erőltetem meg magam.
  • MR ME
    #151
    de engem azért csak nem raktál vissza, pedig valszeg te is tudod h vicc volt amiért banoltál, márha te voltál
    mondjuk ettől nem vágok eret magamon, de....
  • pxxl
    #150
    na végre lol sg... :D

    szal gondolom mennyire szomorú dolog ez : :C
  • pxxl
    #149
    jó mostmár a hsz se megy el? :DDDD
  • Különc
    #148
    Nem tudok Katának boldog születésnapot kívánni chaten, mert kibanoltatok 8(
  • pxxl
    #147
    hja ilyesmi. csak nemtom ez most fejlesztés, vagy rombolás ami folyik itt néha...
  • Fresh Duke
    #146
    #103 - Valószínűleg chatmoderátoroknál nem látszódik.
  • Fresh Duke
    #145
    Szerintem a #126-129-es (bug hatására történt?) bannolások is visszakerültek.
  • pxxl
    #144
    engem nem - látszólag - mégsem tudok írni csetre... wtf?
  • Lazarus
    #143
    Engem is, wtf?
  • Különc
    #142
    Engem banoltak, nem tudom miért