10
  • Zombee
    #10
    Reklám lenne a TV/Sorozat rovatban is.
  • Laza
    #9
    3-3,5 millióan dolgoznak (elvileg) ... a nézettségi adatok alapján ha az egyik csatorna műsorát már 1 millió feletti néző leste, akkor sikersztoriról beszélünk. Na, vajon mennyinek lehet ebből HD-re alkalmas TV-je? Mennyi tudja fogni is? :)

    Pl ott az LG TV-m, tud földfelszínit, de nem tud C-s (kábeleset). Kábeles van bekötve (pedig a kábelen jön az analóg mellett kb 70 digitális is). Ennyi :)
  • Laza
    #8
    Reklámról még nem hallottál? Mert egyébként nem hiszem, hogy olvasói igényeket akarnak ezzel kielégíteni :D
  • Zombee
    #7
    Csak azt nem értem, az ilyen hírek miért nem a tévé rovatba mennek. Filmet úgysem adnak ezek a kanálisok, tehát még mondvacsinálva sincs létjogosultsága a Film/DVD rovatban.
  • dresden1
    #6
    Örülhetsz, ha 1 százaléknak vannak HD-igényei. ELeve az átlagember azt sem tudja, hogy mi az, az ebben a témában otthon levő netesek közül pedig meg lehet nézni, hogy hányan töltenek le valamit normál és hányan HD-verzióban. Arról nem is beszélve, hogy filmeknél a többség minőség terén simán beéri kamerás verzióval.
  • Zombee
    #5
    Ez szerintem is igen erős túlzás, hogy a lakosság felének nincs megfelelő TV-je, mivel ezek szerint a felének van. Azt meg kötve hiszem. Tény, terjed, hála az "ingyen" hitelnek, meg a magyar amúgy is szeret hitelre vásárolni, és HD felbontású TV-t lehet venni 100k alatt is, vannak kisméretű LCD-k is, nem halt ki az 55 centis TV, csak ellaposodott. De akkor is messze vagyunk még a felétől is.
    Az ilyen műsoroknak mindenesetre kár a fejlesztés, ez már megint úgy fos, ahogy van.
  • netperformer
    #4
    Fele? A felének TV-je sincsen, a másik felének a rávaló része meg leszarja a többit, neki kell HD, mert különben minek van a kétszáz centis TV a wc-ben?!! Na kb ezek fogják nézni ezt meg a zzzzertéelt és szavaznak a beépített színész jancsikára, aki már ukrajnában is elénekelte ugyanazt a dalt kétszázszor :D
  • toarpad
    #3
    Amúgy MO-n miért erőltetik ezt a HD-t ? Én szerintem a lakosság több mint felének nincs megfelelő TV-je ehhez, de mindent már HD-ba akarnak nyomni..
  • FoodLFG
    #2
    húúde izgalmas!
    akkor ez most üti az eztv-t ?
  • syn7h37ic
    #1
    Nesze semmi. Egy újabb rókabőr, a zombiknak.