114
Farmville 2


  • ricsa008
    #34
    nem lehet hogy hülyének nézel? :) végigolvastad az előző kommentet? ott a kulcsszó "friss" MINDEN friss! kivétel talán én az éjszakás műszak után....
  • Ironman2
    #33
    Chrome pedig magától frissít,meg se kérdezi.Firefox az ami figyelmeztet hogy új frissítés elérhető
  • Carlos
    #32
    Azért ugye nem gondolod ,hogy a játék a rossz?
    Csakmert mindenkinek megy, csak nálad nem.
    Nem lehet hogy csillió éves böngészőket futtatsz?
  • ricsa008
    #31
    éh most mégrosszabb lett nem értem friss rendszer friss böngészők (4be is megpróbáltam) egyik sem jó... remélem majd megoldják...
  • Ironman2
    #30
    3 barát is tud segíteni a farmon,csak ugye meg kell várni azt a bizonyos 8 órát két segitség közt
  • Ironman2
    #29
    Próbáld meg törölni a böngésző sütijét,gyorsítótárát.Vagy futtatsd le az ingyenes CCleaner progit,az is megcsinálja.
  • ricsa008
    #28
    ugyot ott megáll mintha a csajnak nem esne le a tantusz hogy megettem szerencsétlen állatot
  • ricsa008
    #27
    épp ezt mondom hogy azzal sem jó...
  • Carlos
    #26
    Nem egyszerűbb lenne chrome-ot telepíteni?
  • ricsa008
    #25
    sajna nem jó lehet nekem is a rágebbi javát kellene felrakni?
  • Carlos
    #24
    Chrome
  • Ironman2
    #23
    Chrome-t.Firefoxot ne nagyon használjatok,mert a Simcity social se megy rendesen az új flashpalyerrel.Vissza kellett hozzá rakni az előzőt
  • ricsa008
    #22
    nekem felugrik egy javascript ablak:
    Whoops-a-Daisy! We had some problems saving your Farm! Refresh and keep farming!

    ti milyen böngészőt használtok? mert a amikor az elején 2x etettem a csirkét nem csinál semmit.
  • JethroHUN
    #21
    Amúgy nálam is ez van, küldtem ismerőseimnek inveket, jött róla vmi vissza jelzés h elfogadta, de alul a sorban nincs ott a képük. Lehet bug.
  • tutituti
    #20
    Felvettelek,de nem tudlak add-olni Fv2-ben.
  • JethroHUN
    #19
    Küldtem invet.
  • Carlos
    #18
    A második kúthoz (14.000 gold) már 4 ember kellett. A harmadik kút 50.000. No az még nekem is sok... szóval egyelőre nem lesz harmadik kutam. :)
  • Ironman2
    #17
    Rájöttek hogy semmire se elég a 30.Gondolom sokan reklamáltak érte
  • Ironman2
    #16
    Na az szuper! Amúgy itt a profilom,aki akar vegyen fel:

    https://www.facebook.com/vas.ember.56
  • Carlos
    #15
    a 30 vizes limitet ma reggelre megemelték 40-re. :)
  • Rage47
    #14
    nem tudom kipróbálni, ezt írja:
    http://awesomescreenshot.com/05afmq904
    :/
  • JethroHUN
    #13
    Ismerősnek(szomszédnak) engem lehet felvenni, napi rendszerességgel felnézek FBre, szóval a napi free giftet biztos elküldöm majd.
  • Carlos
    #12
    Énis kellemesen csalódtam.
  • tutituti
    #11
    Nem veszettül rossz.Sőt!
    Meglátjuk milyen lesz.
  • Carlos
    #10
    Javaslom mindenkinek a kút megépítését (2 barát kell hozzá), mert 4 óránként ad 10 vizet. :)
  • Ironman2
    #9
    Tetszik még ez a folyamatos zoomolás is,meg a hangok is jópofák
  • Ironman2
    #8
    Én most level 4-en vagyok.Majd jövő héten több időm lesz nyomni.D
  • Carlos
    #7
    Ami még nagyon tetszik benne, hogy viszonylag kevés barát kell a játékhoz, hogy lehessen haladni. A cityville-ben 20-30 a minimum. Itt 5-el simán elvan az ember. (legalábbis level 9-en még 3-nál nem kellett több)
  • Ironman2
    #6
    Gondolom majd lesznek eventek.
  • Carlos
    #5
    Nekem tetszik, hogy (még) igen egyszerű, nincs benne túlbonyolítás, nincs benne millió küldetés ami között elveszik az ember.
  • Carlos
    #4
    +fav
    :))))
  • Ironman2
    #3
    Nagyon jópofás animációk vannak.Nekem már most jobban bejön mint a Farmerama
  • Ironman2
    #2
  • Ironman2
    #1
    Sokan becsmérlik, de talán még többen játszottak már vele - megjelent a Zynga népszerű facebookos játéka, a FarmVille következő verziója. Ez a cég első, teljesen 3 dimenziós környezetben felépített játéka.

    A FarmVille 2 jelentős grafikai fejlődést mutat az első, még 2009-ben kiadott játékhoz, valamint az azóta megjelent Zynga-alkalmazásokhoz képest is. A játékelemek több oldalról is megnézhetők, forgatni lehet őket és jobban ki vannak dolgozva. Szintén fejlesztettek a közösségi részen, a FarmVille 2-be még több ilyen elem került. Az új verzióban jóval egyszerűbb a vetés és az aratás is, a sokszor kattintás helyett most már kijelölhetjük az aktuális műveletre váró területet, majd egy kattintással elintézhetjük a feladatot.

    A FarmVille első verziójával játszóknak fontos tudnivaló, hogy nem vihetnek át semmit aktuális játékmenetükből az új, második részbe, újra kell kezdeni a farmolós fejlődést.hvg.hu

    https://apps.facebook.com/FarmVille2