114
Farmville 2


  • Fenrir
    #74
    Most 1 óráról indult a számláló nálam...
  • Carlos
    #73
    Nálam:
  • Fenrir
    #72
    Tessék:

  • Carlos
    #71
    Nálam nincs ilyesmi.
    A fák 2-3-4 vizet igényelnek a víz pedig asszem 3 percről számol vissza.
    Viszont 40-ről 30 lett a max víz.
  • Fenrir
    #70
    Nálam sincs, ráadásul valamit most machináltak mert a számláló a víznél is nem 2 percről hanem 35 meg 40 percről indul. A maximális is le lett redukálva 40-ről 30-ra. Nem gond ha változtatnak, de igazán írhatnának pár sort róla, hogy ezt meg ezt tweak-eltük.

    Jah és a fák vízigénye is drasztikusan nőtt.
  • Carlos
    #69
    Nekem egyszer csak beadta mikor szomszédoltam.
  • Lazarus
    #68
    És hogyan lehet bekapcsolni? Ezt olvastam, de nálam nincs settings gomb
  • Carlos
    #67
    nm
  • tutituti
    #66
    ohh,akkor felküzdöm magam lvl 11-re.Köszi az infót.
  • Carlos
    #65
    Ha szintet lépsz kapsz újat. Nekem is elfogyott már párszor, aztán szintet léptem és megint jött kettő. Vagy megveszel egy területet és arra is kapsz küldit.
  • tutituti
    #64
    Elfogyott a quest...Így elég uncsi lett.
  • Fenrir
    #63
    Egy egész TSZ-t lehet akkor már kreálni :P
  • Carlos
    #62
    Viszont bevezették a community friend-eket. Szomszédok lesznek, de nem kerülnek a FB barátaid közé.
  • Carlos
    #61
    Na fasza. Nektek is visszavették 40-ről 30-ra a vizet?
  • JethroHUN
    #60
    Nagyon jól kivan találva a craftolás. Az egész játék tök jó, el lehet vele lenni 2 üzenet között, legalább nem arra kell várni mire vissza írnak.
    Ha egy iOSre vagy andoridra készült kis játék lenne, pár dollárért (és nem ilyen FBs "zaklasd az ismerőseid" vagy vegyél játékpénzt) akkor szerintem simán eladnának belőle jó párat.
  • Carlos
    #59
    Szokásos... known issue. Majd javítják.
  • JethroHUN
    #58
    A kerítés még kicsit bugos, a csirkék simán átmennek rajta. XD De még a kecske is.
  • Carlos
    #57
    Fura... de ok, hiszek neked.
    Nemtom a mostaninál megjátszható-e ez.
  • Lazarus
    #56
    Lehet tőlük segítséget kérni, volt pár 100 szomszédom USAból, Azerbajdzsánból meg a világ minden pontjáról, így azoktól tudtam segítséget kérni akik játszottak is a játékkal. Az facebookos ismerőseim közé viszont nem kerültek be természetesen
  • Carlos
    #55
    hmmm...nem rémlik ez a feature az első részből. Miért vennél fel invalid embereket?
    Úgyis kell a segitségük (kút, stb)
  • Lazarus
    #54
    A régiben lehetett felvenni farmville friendeket akiket nem is ismertem. Itt viszont úgy láttam csak a valódi ismerősöket lehet spammelni
  • Carlos
    #53
    Én pont fordítva látom.
    Most elég 4-5 barát aki játszik. A régivel vagy cityville-el 20-30 aktiv barát nélkül neki se érdemes kezdeni.
  • Lazarus
    #52
    Kicsit zavaró hogyha senkit nem akarok baszogatni az ismerőseim közül akkor lvl8-on vége a játéknak és ez igaz minden zinga játékra az utóbbi időben. Az első rész még jó volt, ennek szép a grafikája és az engine is remek, de maga a játékmechanika rossz irányba fejlődött az elsőhöz képest. 10/4
  • JethroHUN
    #51
    Érdekes, nálam nem vagy a listában, Farmville szomszéd meghívás ablakban. Pedig 2x is felvettelek.
  • Frank99
    #50
    már nem.
    magától frissít a háttérben.
    csak fel kell tenni a 15-ös verziót....
  • Carlos
    #49
    köszi a tippet.
    Ha találsz oldalt amin free cuccokat dobálnak (mint simcity social) akkor linkeld nyugodtan.
  • JethroHUN
    #48
    Na végre, működik a szomszéd rendszer, egy ismerőst sikerült felvennem. Mégis csak előröl kezdtem. De voltam olyan buta h lv3nál a share (jutalom megoszátására mentem) így asszem én nem kaptam meg az ingyen csirkét :D
  • Ironman2
    #47
    Azért le a kalappal elöttük! Az ültetés,és aratás is tök egyszerü.CSak végig kell húzni az egeret a szántón folyamatos tüzgomb mellett,és végig szántja,aratja az egészet!
  • ricsa008
    #46
    Akkor nem csak én vagyok igy... és a forumokat olvasgatva nem is csak 2 en vagyunk
  • Ironman2
    #45
    Nekem se rakta még be minden szomszédot,gondolom egy kicsit várni kell.
  • Carlos
    #44
    A szomszédokkal nekem és Ironman-nek is gondja van. SZóval bugos ez a része.
  • JethroHUN
    #43
    Én hagyom ezt a játékot... nálam se stimmel valami a programmal, pedig minden oké(flash, böngésző stb) Elindítom, resetelve van amit eddig csináltam, lv1ről kezdődik tutoriallal. Szomszédokat nem rakja be hiába fogadják el az elküldött meghívót. Érdekes. Na mind1.
  • Ironman2
    #42
    Kösz a bannert a modiknak!
  • Carlos
    #41
    vagy kétes oldalak látogatása előtt érdemes tiltani a scriptek futását...
    Merthogy vicces dolgok tudnak ám történi.
  • Ironman2
    #40
    Sok "kétes" oldal letölteni akar plugineket.PL Realplayer,Unityplayer.Ezeket én vagy eltávolítom,vagy letiltom a böngészőben
  • Carlos
    #39
    Sajna nemtom. Jó lenne.
    3 paradicsomot egy almáért!!! stb... klassz lenne.
  • Carlos
    #38
    Ezzel egyetértek.
    Ugyanis nálam még SOHA nem volt gond játékokkal egyik gépemen sem.
    Igaz, nem is szedek le minden szart, nem nagyon járok "vicces" oldalakon sem. Szóval szerintem az ilyen esetekben 98% hogy a user a hunyó és nem a játék. Javítást várni meg ilyenekre majdnemhogy felsleges.
  • Ironman2
    #37
    Amúgy piac nincs még a játékban? Mert csak ilyen közvetlen eladás van.Vagy tervezik azt?
  • Ironman2
    #36
    Attól hoyg friss a rendszer,még leszedhettél különböző plugineket valahogy.Ha minden tényleg friss lenne,akkor ilyen elő nem fordulhat,csak akkor ha szar a neted
  • Ironman2
    #35
    Szerintem meg összeakadnak nálad a pluginek.A feleslegeseket tiltsd le.Divx,vagy realplayer,vagy nem tudom mik futnak nálad.Csak az Adobe flashplayer,és aktivex 11 legyen engedélyezve