114
Farmville 2


  • Airbus A380
    #114
    hát a csirke nem ment sehova csak valami bronzérmet kapott, de ilyet pl ad növényekre is.
  • RoboKutya78
    #113
    elvileg ha jól sejtem azt az állatot felnevelted van 3 kis érem az állat ikonján ha azok megvannak akkor öregszik meg vagy mi ha jól sejtem és táncikál neked egyet és leballag a térképről a bal alsó sarokban az út másik oldalán levő karámba, ahol üzemanyagot fog termelni vagy mi a manót.
    persze ha jól értem a dolgot.:)
  • Airbus A380
    #112
    Az mit jelent ha 1 állat érmet kap? El kell adni vagy mi? köszi :)
  • Airbus A380
    #111
    köszi
  • RoboKutya78
    #110
    őő... nekem a másik alkarakteremnél volt egy szekér napi küldetéssekkel ami pár darab farmbuxot adott éppen csak annyit hogy semmire se legyen elég. színt lépés után eltűnt.
  • RoboKutya78
    #109
    őő... nekem a másik alkarakteremnél volt egy szekér napi küldetéssekkel ami pár darab farmbuxot adott éppen csak annyit hogy semmire se legyen elég. színt lépés után eltűnt.
  • Airbus A380
    #108
    lenne még 1 kérdésem, a zőld pénzt azt lehet gyűjteni, vagy csak azzal lehet gazdálkodni amit induláskor ad?
  • Airbus A380
    #107
    véletlenül semmitsem tudsz megvenni..... semmilyen játékban, hisz ha véletlenül rossz helyre kattintasz is, elősször is megkérdezi a fizetési módot stb. :) (itt meg nyilván kiikszeled azt kész, tapasztalat, néha nagy kapkodásba facebookos játékban van hogy első lendületbe megnyomja az ember a "vételt", de kiikszelem azt kész, a farmon is megesett ) én még csak 6-os szinten vagyok de pár napja kezdtem el, talán így a zynga oldalon ha vannak társak jól haladhatok.
    Utoljára szerkesztette: Airbus A380, 2015.05.03. 11:27:35
  • RoboKutya78
    #106
    Jelenleg így fest a kis birodalmam
  • RoboKutya78
    #105
    csak vigyáz a túlzott felelőtlen kattintgatás pénzbe is kerülhet kurva drága ez a játék magyar pénzre átszámítva
    igen naponta felcsekolok Ha ezen a két oldalon jelentkezel meg közzéteszed a kéréseket segítenek
    Én a zynga oldalt nem használtam bár párszor kísérleteztem vele.
    135 szinten vagyok bár bevallom némi setétanyag belekerült a rendszerembe, ha érted mire célzok:)
    ugyanezen a néven vagyok fent 78 nélkül.
  • Airbus A380
    #104
    köszi , te még aktív játékos vagy? Nem tudom hol játszol de a zynga oldalán 2 nap alatt találtam 3-4 társat, simán felhúztak 3 építményt :)


    A facén 3 hét alatt se segített senki.


    Bár nem tudom , hogyan gyűlnek a társak, most beléptem a mai uccsó szüretre, és alul a partnereknél volt 2 új.

    Szerintem tök jó a telefonra optimalizált FV2 is, főleg hogy net nélkül is játszható.
    Utoljára szerkesztette: Airbus A380, 2015.05.02. 22:20:15
  • RoboKutya78
    #103
    craftoláshoz adja az energiát
    Ha a kemencét döfködöd és arra gondolsz?
    fent a jobb sarokban látod mennyi energiád van.

  • Airbus A380
    #102
    lenne még 1 kérdésem , a láng ikonos bigyóval mit lehet kezdeni? Erre nem jövök rá, köszi :)
  • Airbus A380
    #101
    de én nem a facéban játszom hanem a zynga oldalán , és szomszéd van a zynga oldalon, a kérdés hogy kell őket a játékhoz adni? Ismétlem a zynga.com-on találni bőven embert, csak nem adja a szomszédokhoz. :)



    (amikkor a facén toltam ott se jelentek meg a játékosok!!)
    Utoljára szerkesztette: Airbus A380, 2015.05.02. 20:37:52
  • RoboKutya78
    #100
    https://www.facebook.com/groups/417838358264191/
    https://www.facebook.com/groups/Farmvill2jatekosok/
  • RoboKutya78
    #99
    beírod a facebokom szomszédkereső és voálá
    ha már nekem nem segített senki egy éves beírásomon.
  • Airbus A380
    #98
    Sziasztok segíétséget kérnék, hogyan tudok a játékban szomszédokat szerezni? Regisztráltam a zynga oldalán, gondoltam ott nem kell mindenért kuncsorogni mint a facén, hisz aki ott van az játszani akar 1 adott játékkal. (facén meg kb mindenki kiakad már a kéréstől is )Ez eddig rendben is van bejelöltem jópár FV2 játékost barátnak, de csak 1 lett ténylegesen szomszéd a játékban..... légyszi aki ért hozzá segítsen, hogy hogyan lehet a többi farmos játékost, a játékhoz adni azok közül nyílván akik fogadták a kérésemet, köszi :)
  • RoboKutya78
    #97
    Srácok segítsetek
    hogy tudom visszakapcsolni ezt a "Az eseményeid kezelése" menüt a játékban
    Az a gondom hogy a felkérések ha elküldöm a másik fiókomban nem jelennek meg a hirfolyamban
    Hiába csináltam neki külön csoportot
  • Blinkye
    #96
    Sziasztok.. Az miért van,hogy amiket POST-al kérek azokat nem kapom meg? csomó épületemhez már csak az kéne. Az ASK-el kért dolgok megjönnek hibátlanul. ???
  • JethroHUN
    #95
    A workshop megépítése valami iszonyat nagy baromság volt... egy lv10es farmon azért baromi sok helyet foglal, mivel értelme nincs az egésznek. Az ott készíthető dolgok rettenetesen nem érik meg... sőt 80%-kukhoz farmbuck-os állat. vagy nővény, fa kell. De eladni, vagy raktárba tenni már nem lehet a kész épületet, na menjenek a fenébe... Eddig tök poén játéknak gondoltam, amit fb-n üzenet váltások között bőven lehet tolni... de így.
  • Ironman2
    #94
    Nana! Aztán majd ne lepődjél meg kedves Regina,ha kapsz kismillió emailt hogy így kiadod magadat!
  • Regi1101
    #93
    Sziasztok!
    Aktív játékosokra lenne szükségem Farmville2-höz!
    Jelöljetek légyszi face-en: Gál Regina :)
  • cepo
    #92
    sziasztok.van egy nagy problémám.karácsonyra vettem barátnőmnek 1 mtech atab7 tabletet abbol a célból,h tub majd rajta a farmville 2-n játszani,de ez valamiert nem indul el rajta félig betölt és utána kilep az asztalra.már mindenhogy próbáltam,de nem megy.milyen progikat kell hozzá letölteni,hogy menjen,mert szerintem valami progi hiány lehet az oka.válaszotokat köszönöm!!!!!!!!
  • gabby13
    #91
    Nekem lenne 1 olyan kérdésem, hogy valami farmville 2 wiki, ahol segédletek vannak a játékról, gondolok most olyanra mint az islandparadise wiki volt, ha játszott valaki azzal. Ha van olyan pls valaki linkelje be nekem . Előre is köszönöm.
  • Lya86
    #90
    Sziasztok! nekem aktív játékosokra lenne szükségen a facebookon a farmville2 játékban. Kérnék mindenkit hogy aki csak tud jelöljön. Köszi: Pócsikné Lilian
  • bgery92
    #89
    A Plots-ok száma korlátozva lett. Minden egyes terület feloldása után kapsz lehetőséget további Plots-ok lerakására.
    Nekem 55 volt, és 5-öt kiakartam törölni, hogy egy küldetés miatt újra letegyek 5 kis földet, amikor tudatta velem a rendszer, hogy nem tehetek le, csak ha feloldottam a következő területet és akkor is csak 7 darabot használhatok.

    Nagyon örülök, hogy a farmville "bejelenti" a hülye frissítéseit. :D
  • Carlos
    #88
    Azt olvastam, hogy egy darab süti 5466 pénzbe kerül és csak 5000 jön vissza belőle. Nem jöttem rá ez hogy jött ki...
    Elkezdtem utána számolni, de valahogy a tejet nemtom hogy számoljam bele. :)
  • tutituti
    #87
    meg 5k pénzt is ad a recept.
    Már maxolom ahogy lehet.CSak tej,búza és a vanillia kell hozzá,tehát elég gyorsan lehet hozzájutni többtízezer goldhoz.
  • Carlos
    #86
    Lehet vaniliát ültetni.
    4 órás, 2 hétig van a játékban, addig kell maxolni (már ha valaki gyűjti a táblákat)
  • Carlos
    #85
    Nekem asszem van egy olyan csibém ami felnőtt.
    Hátha azt nem vették ki. Akkor nem csak én nem találtam meg a vanillia rudat. :)
  • bgery92
    #84
    na bekerült egy frissítés, ha ez annak mondható. Vanília Krémes cuccokat lehet csinálni a Crafting Kitchenben, viszont Vanilla Beant nem lehet termeszteni. És ami kicsit felhúzott, hogy kivették a Baby Rhode Island Red Chickent, holott épp most lett rá meg a coinom. jó dolgok ezek
  • Carlos
    #83
    Én akkor szórom ki őket ha kell a hely. Addig meg elvannak.
  • bgery92
    #82
    akkor semmi értelme őket eladni, na meg megtartani se. mert hiába az 50 coin 12 óránként, ha se tejet, se tojást nem adnak.
  • Carlos
    #81
    lószar
    a tyúk 500-ért megy el... (1500-ért veszed asszem)
  • bgery92
    #80
    Nekem is viszi szépen.
    Prized Animalt adtatok már el? Ha igen, mennyi pénz jött be belőle?
  • ricsa008
    #79
    mostmár egész jól megy gogle chromba csak nyincs fullscreen gomb
  • Carlos
    #78
    Most én sem kaptam senki után...
  • Fenrir
    #77
    Nekem egyik szomszéd sem adott.
  • Carlos
    #76
    Néha nekem sem ad...
    Van akinél igen, van akinél nem. Nem jöttem rá a szisztémára.
  • Fenrir
    #75
    Most már nem adnak vizet a szomszédlátogatások?