35
  • hurkaur
    #35
    Felreneztem, iphone-t caius marius irta. Tehat:
    caius marius: Emlitettem olyat hogy iphonerol irtam?
    informatikusferi: Van, de trendi akarok lenni, igy nem hasznalok. Mas oka egyszeruen nem is lehet.
  • hurkaur
    #34
    Emlitettem olyat hogy iphonerol irtam ,informatikusferi?
  • caius marius
    #33
    Persze mert nincs rá szükség.
    :))
  • Ryder159
    #32
    Hát KV-t azért az sem tud főzni...
  • caius marius
    #31
    Nemmeraznemiskell. Jobb ha tudod, hogy ami az ájfonban nincs arra nincs is szükség!
    :)
  • Ryder159
    #30
    Mi van? Az almádon nincs ékezet?
  • hurkaur
    #29
    mondja ezt a linuxpapucsos gnu-vallo buzigyerek, aki 2012-ben az ms-t hol dollar jellel, hol winfoskent irja.
  • hurkaur
    #28
    Megsporolhattal volna magadnak egy ilyen szep akademikus szofosast, ha csak egyszeruen raboksz a piros ikonra, mint az osszes tobbi _gyoker_ te _retek_ _politikus_ (ennyi esszel csak igy kereshetsz tobbet).
  • sanyicks
    #27
    igen a sznobok nem értik hogy az ár/teljesítmény(érték) arány nézése, nem pénzügyi helyzet függő, hiszen ők nem eszerint választanak, hanem aszerint hogy mi a menő, és a menő dologért bármennyit megadnának. Ők a legnagyobb egyéni hitelfelvevők :)
  • syn7h37ic
    #26
    Troll.
  • montyx
    #25
    Mekkora egy barom vagy! Valszeg jóval többet keresek, mint te, de szart, főleg drága szart meg végképp nem veszek. (csak, hogy a színvonaladon maradjak) Milyen jogon turkálsz más pénztárcájában te retek? Attól, hogy neked tellik, a csóró már gyökér? Na ezért ruhellik az emberek a sznob gyökereket, mint te meg vers!
  • caius marius
    #24
    Ott a pont!
  • Balumann
    #23
    Ilyet csak a barmok mondanak.
  • lamer the true
    #22
    Király ez a szimatoló csávó :)

    Versnek: a világ pedig tele van csórókkal és barmokkal :)
  • Vers
    #21
    aki ocska hasznalhatatlan androidot vesz, az csak csoro lehet, esvagy barom
  • Papichulo
    #18
    "az Apple vs Samsung hardver megoldások szabadalmainak megsértésére vonatkozott."

    NEM. Csak reszben!

  • Szefmester
    #17
    adblock powa! XD
  • lordsithlord
    #16
    Nagyon hülye kérdés: az Apple vs Samsung hardver megoldások szabadalmainak megsértésére vonatkozott. Akkor hogy a fenébe került oda, hogy a gyártók kiálltak az Android mellett, mikor az egy másik per, amiben az Apple és az Androidos gyártók többsége a résztvevő egymással szemben...

    Rossz az egész megközelítés. Valóban, több gyártó gondolkozik, hogy nekiáll Win8-as készülékeket gyártani, de ennek semmi köze a fent nevezett perhez. Egyszerűen úgy látják, hogy ha így haladnak, akkor a Google és az Apple igen sokáig fog egymással hadakozni, ennek pedig a gyártók isszák meg a levét, hiszen rajtuk fogja az Apple leverni a port.

    Ennyi.
  • hurkaur
    #15
    amire nem futja
  • grizzly21
    #13
    szerinted miert? minnel tobb a flame, annal tobben latogatjak az oldalt, annal tobb a reklambevetel
  • csimmasz
    #12
    Annak is a felétől kicsit lefelá, mostanság.
    Hiába, a nyereség hajszolása a szinvonal esését eredményezi.
  • drzen
    #11
    Ez nem szakmai portál. Ez bulvár.
  • strogg
    #10
    Szakmai portál nem tud nagyobbat égni, mint az ilyen bulvár cikkekkel.
  • shamanist
    #9
    " egyes cégek mégis alternatív megoldásokat keresnek."


    " azonban úgy tűnik, hogy sok társaság elbizonytalanodott és - minden eshetőségre felkészülve - igyekszik bebiztosítani magát."


    oszt melyikek azok a "sok társaság" is megtudjuk? má olyan mintha blikket olvasnék! igaz az jobb mert legalább dörzsöl ha arra használom amire való...

  • zord01
    #8
    WP-s telóm még nem volt, de nagyon unszimpi a dizájnja a GUI meg úgy az egész felépítse, hogy a Nokia formatervezési irányzatáról már ne is beszéljünk (annál már csak a Sony-k randábbak, az én ízlésem szerint).
    Szóval WP8-as telóm szerintem nekem sem lesz. Amíg lehet kerülöm az okostelókat, ha meg már nem gyártanak többé hagyományos feature phoen-onkat, akkor droid vagy szifon, akár mennyire is rühellem az almát a nevetséges pereskedései miatt.
  • mortep
    #7
    +1

    Az életben többet nem fogoko windows alapú okostelefont vásárolni, egyszer elég volt...
  • speed2006
    #6
    Rajtam biztos nem fog nyerni a Windows 8.
  • coolbboy83
    #5
    Ez az egész egy vicc, egyébként meg közös érdekük - hogy kiegyezzenek egymással!
    Mindegyiknek van olyan szabadalma, amit a másik jogtalan módon használ... tehát egyszer csak le kell tudják már ezt az egészet...
  • HM
    #4


    http://www.hwsw.hu/hirek/49007/android-okostelefon-tablet-piac.html

    Microsoft lehet a nyertes? Aha persze.
  • Papichulo
    #3
    Ekkora egy flamebait cimet... Bad SG, bad boy!
  • hurkaur
    #2
    joreggelt. ebbol van a kattintas. $$
  • caius marius
    #1
    Ezt a buzi címet! Nem bizonytalanodott itt el senki.
    Nyomik rendes cikk nem lesz? Miért kell mindig összeugrasztani a két tábort?