8
  • Egerwin
    #8
    Ha ez a digitális toll olyan lenne, hogy lehetne vele jegyzetelni, akkor jó vétel lenne, de így felejtős.
  • Tetsuo
    #7
    En pedig megveszem az uj Kindle-t. Mert ez a Sony most tart ott, ahol a regi Kindle.
  • himihumi27
    #6
    Nézz csak körül az e-olvasok piacán, ezek az árak igazán barátiak az átlaghoz képest. Drága, de már magyar átlagkeresetü polgárnak is megfizethetõ.
  • nextman
    #5
    En alapbol tul draganak tartom az ebookokat. Ez is 140 euro...
    Szerintem nem indokoltak ezek az arak.
  • himihumi27
    #4
    Kivárok egy összehasonlítást az új Kindle és e között. Aztán döntök, hogy melyik. Igazából a PDF kezelés dönt majd nálam (tananyagok). Árban gondolom hasonlóak lesznek. Beszerezni viszont körülményes lesz a Sony-t, mert voltam egy fővárosi márkakereskedésben érdeklődni, hogy mikortól várható és azt mondták, hogy előreláthatólag nem lehet majd kapni náluk. MIÉRT??? Félnek, hogy nem fogy majd el? Mert a bazi nagy 3D-s félmillás TV-ket viszik mint a cukrot vagy mi???

    Amúgy meg mi ez a "digitális toll" kedves szerző? Mert ha a "bármilyen tompa végű eszköznél" fejlettebb funkciókkal bír, arról nem kéne említést tenni? Mitől digitális? Mert ez a fogalmazás eléggé reklámújságos így.
  • mad mind
    #3
    Háttérvilágítás e-inkhez? Minek? Beülsz egy lámpa alá és olvasol.
  • gforce9
    #2
    "Digitális toll is jár a Sony új e-könyv olvasójához"

    esküszöm úgy olvastam:

    "Digitális troll is jár a Sony új e-könyv olvasójához"

    Lehet SG ártalom? :D
  • unrealnoise
    #1
    hát de nincs beépített háttérvilágítás? lol...

    nekem kindle 3 van, világítós tokkal, de így is nagyon várom az újat, tuti vétel lesz karácsonyra vagy már őszre. :)

    de ez a készülék, hát igazából semmi újat nem hoz, pénzkidobás még egy előző generációs ekönyv olvasó tulajdonosának is. :/