18
  • pcgammer
    #18
    De legalább már játszható :)

  • breckinridge
    #17
    Nem azért, de a PES 20-án jelenik meg. Talán nem a nyomi magyar forgalmazók honlapjairól kellene tájékozódni, hanem hivatalos honlapról.
  • mochee
    #16
    Én csak most, ebből a cikkből tudtam meg, hogy lesz BG Enchanted Edition. Nem bírok magammal.
  • Ender Wiggin #15
    ez a "valamikor" agaszt egy kicsit...inkább akkor várni kellett volna, amíg befejezik. úgy is egy elavult motorral szinte non-profit alapon készül, nem kell kapkodni.
  • ugh
    #14
    14-en jon az elso epizod.
    Aztan meg a xen resze valamikor.
  • Ender Wiggin #13
    kár, hogy a Black Mesa nincs még befejezve....
  • Palinko
    #12
    Sherlock ha LA Noirehez fog hasonlítani akkor érdekel F1 mellett.
  • Papichulo
    #11
    *Supernatural
    *Borderlands
  • attes
    #10
    A legtutibb dolog mostanában a World of Warlanes lesz.
    Már most a closed beta is az. :)
  • Evoluti0N
    #9
    Wow! Secret Files 3 most szeptemberben? Nem is tudtam. Az első 2 rész egész kellemes volt.
  • Molnibalage
    #8
    Pedik tényleg nemigen volt annyira jó 12-18 hónap, mint tavalyi év vége óta. A szomorú az, hogy gyak. régi dolgok feldolgozása és felelevenítésével érik el.

    Skyrim, nem volt rossz, modokkal és SurAI-val biztos szép lesz a történet vége. Viszont akkor is "csak" egy újabb TES.

    Lesz UFO, de ez megint "csak" egy igen régi, de igen sikeres dolog újra elővétele.

    Baldur's Gate EE. Itt még letagadni sem lehet.

    RTW2 jön jövőre.

    Sim City V jön jövőre.

    2011 előtt 5 év alatt nem adtak ki ennyi normális vagy legalább arra esélyes játékot. Legalábbis az én szemszögemből.
  • Merces
    #7
    a tavalyihoz képest, amikor gyakorlatilag semmilyen nagy cim nem keltette fel az érdeklődésemet, mindenképp jó év......
  • sempron07
    #6
    Részemről se annyira erős, mint mindenki másnak, de szubjektívan tekintve tényleg nagy - és jól sikerült alkotások jelentek meg.
  • narumon
    #5
    Ez nézőpont kérdése. Részemről az idei az egyik leggyengébb. 1-2 jó játék volt a többi akció lövölde. :(
  • Rapid81
    #4
    Az kimaradt, hogy 14én végre kiadják a Black Mesa-t.
  • sempron07
    #3
    Szép felhozatal, év végére minden bizonnyal eljutunk oda, hogy elmondhassuk, rég volt ilyen jó játékos év.
  • Ayma
    #2
    Baldur's Gate-re nagyon kíváncsi vagyok, Borderlands 2 is érdekes lesz. De amit igazán várok az XCOM lesz, remélem max akkor csúszik ha még optimalizálni akarják:D Pandákat nem szeretem:D
  • Gulyu84
    #1
    Valódi, kőkemény akciójáték nem jelenik meg? Akkor a Borderlands 2 mi lesz? :D