11
  • Skynet
    #11
    Még jó hogy a videóban és promó képeken szereplő karakter nem Snake hanem Big Boss...De ez se zavarja a cikkírót,legyen a játékban ismét Snake a főhős...:D
  • Skynet
    #10
    Kulcsszó:
    "Elvileg"

    A tények: Az eddig bemutatott multiplatform címek egytől egyig rondábbak képen és videóban egyaránt mint a jelen gen....

    Egyébként a cikkíró azért tájékozódhatna látszik netről ollózta össze minden MGS tudását..:D
  • NEXUS6
    #9
    Asztem amikor a múltkor a MGS Rising-ből valami demót láttam, hogy ez a széria is kifújt.

    De ez a videjó viszont elég súlyosan űt, mint a szelesmónika.
    Vasza, nemtom mikor vártam utoljára játékot, de ezt most nagyon!
  • NEXUS6
    #8
    Akkor végre lesz másik játék is a telómon a zengribőrc mellett!
  • zola2000
    #7
    A wiiuban elvileg egy közepes dx11es kártya lesz, meg 2gb ram(a mai konzolokban 512 mega van), ehatehat azért egy közepes előrellépés a ps3 után, annyi persze jogos hogy 6 év után nem elég.
  • zola2000
    #6
    A cikkben az áll, hogy ez mindenre jön.
  • jeti00
    #5
    az MGS-ben sosem kellett még csalódni, nem csak látvány de a sztori is mindig jó
  • Old PS Fanboy
    #4
    Kojima már tavaly kifejtette, hogy a Wii U részükről mehet a levesbe.
    PC-re fogom megszerezni.
    Amúgy meg ODABASZARINT!
  • Skynet
    #3
    Wiiu-n... Persze..:D
    A wiiu a mai napig nem mutatott fel szebbet mint a két 5 éves konzol. Mindig csak a hírekben mondják hogy szebb lesz,de az eddigi képek mást mutatnak, sőt egy két játék nemhogy nem szebb, rondább mint a jelenlegi generációs cuccok..:D
  • zola2000
    #2
    Úgy értem ha x360on és ps3mon lesz ilyen akkor ez tényleg az optimalizálás csúcsa felé közelít.
  • zola2000
    #1
    Elég látványos, de gondolom ezt a grafikát csak pcn, esetleg wiiun élvezhetjük.