2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • LordA
    #73
    Amm igen szerintem se kapkodjátok el legyen jó minden és akk adjátok ki :) A magyarításról meg annyit h személy szerint én se vok egy nagy angolos szal csak reménykedek h lesz hozzá magyarítás :D Akárki is de ha meg tenné... Sok ember hálás lehetne nekik :)
  • zmok
    #72
    Tudom, hogy lesz majd Cradle, meg Survarium.... , ezekről mi a véleményed?
  • zmok
    #71
    Nem lettem volna a GSC-s srácok helyében, amikor bejelentették, hogy nem lesz S.T.A.L.K.E.R.2.
    Hogyan élték meg? Biztosan a szívükhöz nőtt az évek alatt.
  • tutituti
    #70
    előbb még jó volt
  • kastil
    #69
    szép csinos béka :D blocked
  • kastil
    #68
    +1, nem sürgetünk, csak ne legyen mellé még 5 patch :) szal csak nyugodtan
  • tutituti
    #67
    ma mondtam haveroknak hogy írtál a fórumba!
    többen várják a lost alpha-t de inkább várunk sokat és legyen egy igazán tökéletes mod.
  • mcmoha
    #66
    Olvastam GSC forumon, hogy rengeteg foldalatti palya lesz benne. Mondjuk en pont ott vagyok a legjobban betojva.:)
    Esetleg a gepigenyrol irnal valami tajekoztatot?
  • ntex
    #65
    Értem. Igaz hivatalosan nem tudok angolul, de fordítottam már Call of Pripyat-hoz modot, ha majd végleges lesz a progi és esetleg segítség kell szívesen beszállok a fordításba.
  • dez0wave
    #64
    Egyelőre nincs rá kilátás, majd össze kell szedni rá 1 kis csapatot, ha érdekel vkit, majd itt jelzek, ha esedékes a dolog.
  • ntex
    #63
    Csinálgassátok csak, mi meg várjuk mint a messiást :D Hivatalos Magyar verziót terveztek belőle csinálni?
  • dez0wave
    #62
    Örülünk, hogy ennyire várják itthon is, nem gondoltuk volna, olyan kevés "élő" fórum van már. A megjelenésről nem tudok bővebbet mondani, van még pár hónap az biztos, mivel a sztori még nem teljesen jó, vannak benne kisebb hibák, amik nem mindig jönnek elő, de épp ezért tesztelünk sokat, hogy minimalizáljuk a hibák lehetőségét... persze az engine már elég régi, de elég sok okosságot belétettünk már.

    Exkluzív infókkal csak módjával szolgálhatok, mivel előbb v. utóbb úgyis kikerül minden, és nem akarunk spoilerezni, nagyon nem.

    Itt egy kép, darkvalley északi részét megtoldottuk 1 picit, és egy meglepetés pályára visz az út:

  • LordA
    #61
    Zsír! :D amm kérdeztem privibe de nem tom h jelzi szal meg kérdem itt is h van valami elképzelés h kb mikorra várható ? :)
  • dez0wave
    #60
    No most már vagyok gépről. Be is tettem a honlapunkon a headerbe magyar fórumnak ezt a topicot. Nem ígérem, hogy minden kérdésre válaszolhatok, illetve tudok válaszolni, de megpróbálok a lehetőségeinkhez mérten kicsit bővebben beszélni.
  • LordA
    #59
    Jó ötlet! :)Hűűű de várom.. :D Zóna már nagyon hív ^^ Ebben a játékban van valami.... Valami nem tudom mi :D
  • zmok
    #58
  • tutituti
    #57
    hohó!
    Nem gondoltam volna hogy Dez0wave-et az sg-n fogom látni.

    Jó volt az uhsf is csak az kevesen lettünk ott,én is alig alig lépek fel már..
  • kastil
    #56
    Szevasz! Ez szerintem is egy jó ötlet lenne, reméljük sűrűbben fogod látogatni, a linket meg mindneképpen tedd közzé, gyarapodjon csak a tábor :D

    Én személy szerint már mocskosul várom, hogy végre kiadjátok, talán tavaly ősz óta "figyelgetlek" titeket, amennyire emlékszem azóta már volt pár dátum:D No de sebaj, a lényeg, hogy egyszer majd újra találkozhatunk a zónában!

    esetleg valami exkluzív infó a honfitársaknak?:D vagy bármi, ami publikus, de még nem látott napvilágot!
    infot képet videót és még több képet+videót nekünk :D
  • mcmoha
    #55
    Udv a fedelzeten. Nagyszeru otlet a hivatalos forumma avanzsalas. En tamogatom es biztos vagyok benne, hogy a tobbi topiklako is orommel fogadna az elso kezbol jovo informaciokat.
  • dez0wave
    #54
    Udv nektek, dez vagyok, csak gondoltam beugrok, latom ez egy aktiv topic , eleg ritka, epp ezert nem keszitettunk eddig hivatalos magyar forumot, de itt latom van elet es erdeklodes is. Mi lenne ha ez lenne a hivatalos magyar forumunk? Be tudjuk linkelni a honlapunkon, igy a magyarok egybol tudnak ide jonni. Van meg egy masiktopic az uhsf forumon, de az zart kozosseg, nem sokan regeznek ott, es vendegkent olvasni sem lehet, talan azert is van az, hogy nem tudnak rola sokan. Bocs ha kicsit magyartalanul irok, de utobbi idoben tobbet beszelek angolul , mint magyarul...
  • LordA
    #53
    Októóóóber :DD Ha minden tökéletesen megy akk e hónapban kiadják neeem? :DD
  • mcmoha
    #52
  • mcmoha
    #51
  • tutituti
    #50
    #49
  • ntex
    #49
  • mcmoha
    #48
    "Now the principal thing is to concentrate to bug fixing ,testing things ,the team work hard on each aspect of the game ,is need a lot of atention and skills ,we want to make L.A a good game as posible.
    Of course we tnx to all fans who a have patience and understand us ,this is not a easy job to do :)"
  • LordA
    #47
    Hmmm :D Lehet én vok csak ennyire türelmetlen deeeee..... Biztos nehéz lehet programozni én nem tudok de azt a rengeteg parancsokat észben tartani stb.. na mind1 is de lassan kijöhetne már ez a lost alpha... :D
  • lammaer
    #46
    Lineárisnak tényleg lineáris, de sztem cserébe marha jó hangulatot sikerült összehozni. Én is 2x futottam neki, elsőre egész hamar feladtam, aztán 1 évvel később nekifeküdtem mégegyszer, és sajnáltam amikor vége lett.

    Néha jó egy olyan játékot tolni ahol megmondják merre kell menni - annak ellenére hogy alapvetően én se vagyok a cső fpsek híve. De ez mindenképpen unikum volt nekem, így utólag sajnálatos lett volna kihagyni.

    Aztán elolvastam a regényeket is :D
  • bakvarnyu
    #45
    Én inkább azon gondolkoztam hogyan tudnak ott lent áramot termelni, meg mit adnak azoknak a disznóknak enni stb.
  • Caboose
    #44
    Mivel a játék a könyv alapján készült, ezért gyakorlatilag lehetetlen lett volna, hogy olyan legyen mint amit leírtál...
  • tutituti
    #43
    első tervekben úgy lett volna hogy egy nagyjából centrális helyen lett volna a szállás és ott felvehető küldetések lettek volna.Majd több irányba szerteágazott volna a csatorna sok irányba.Kb. mint a berlini metró vonal(ha jól emlékszem az olyan).A felszínre elvileg ki se lehetett volna menni.nem mintha az lenne a bajom,csak nekem nem tetszett.Mást vártam.
    A Fallout mondjuk tényleg nagyon jól meg van csinálva.
  • ntex
    #42
    Hát egy metróhálózat a karbantartó folyosókkal együtt nem tudom mennyire lehet nem lineáris :) Mondjuk a Fallout 3-ban is egész jól megoldották a metróhálózatot
  • tutituti
    #41
    az a játék amit nagyon vártam amikor még csak egy órás kép volt belőle.Aztán mennyire lineáris lett.nekem nem jött be.
  • bakvarnyu
    #40
    Esetleg a Metro 2033 ha még nem próbáltad.
  • ntex
    #39
    http://gsc-game.com/main.php?t=community&s=forums

    Itt nézz körül szerintem
  • LordA
    #38
    Tud valaki mondani addig egy jó kis modot mert már nem bírok várni "-.-
  • ntex
    #37
    Szerintem nincs semmi, ha lenne az valszeg kint lenne a dezowave.com-on is :)
  • LordA
    #36
    Valaki tud frissebb infókat? :)
  • mcmoha
    #35
    Utananeztem. 2005-ben valtoztattak meg a jatekot.
  • mcmoha
    #34
    S.T.A.L.K.E.R 2. 2003 korul a GSC teljesen megvaltoztatta a keszulo SHOC-ot, palyakat kihagytak, atdolgoztak az egeszet. Az LA megprobalja az "eredeti" jatekot ujrateremteni. Teljesen onnalo jatek lesz. (ingyenes) A GSC egyebkent mar egy ideje segiti a moddereket.