2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • LordA
    #153
    Helló!
    Bennem is felmerült pár kérdés. Valaki tud vmit stalker 2-ről?Hallottam vmilyen stalker sorozatról.Lehetséges ez? :) Továbbá S.M.R.T.E.R. prypiat mod jó? :P (Amíg nincs kész L.A. vmit játszani kell ^^)
  • Shield
    #152
    Sziasztok!

    Épp mostanában járt az eszemben hogy újra el kellene kezdenem a STALKER-t. Régebben nem fejeztem be, jobban mondva csak szinte az elején voltam. Ha jól emlékszem mind a három részhez (kieg.)-hez meg vannak a patch-ek, magyarosítások, de ezek a mod-okat nem ismerem. Single-hez vagy multihoz van, esetleg ha valaki kicsit bővebben kifejtené, megköszönném.
  • mcmoha
    #151
  • k0trapali #150
    Karácsonyi akció a Steam-en!
    S.T.A.L.K.E.R. Bundle
  • grebber
    #149
    Gratula! Erről van valami komolyabb magyar leírás ,hogy mit ad a játékhoz mik változnak stb.
  • Loál János #148
  • dez0wave
    #147
    Mire hazaértem ünneplésből egy hatalmas meglepetés fogadott, megnyertük a MOTY 2012 Most Anticipated mod of 2012 díját, 18200 modból elsők lettünk \o/

    http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/features/moty-players-choice-upcoming-2012

    Nagyon jó érzés, és most készülünk is 1 kis videóval, nem naggyal, mivel az majd jön januárban, ahogy minden évben szokott lenni...
  • tutituti
    #146

    http://www.pcgamer.com/2012/12/19/stalker-lost-alpha-mod/
  • zmok
    #145
    Sziasztok!
    A Priboi Story-hoz van magyarítás?
    Keresgéltem, de nem találtam.
  • tutituti
    #144
    hú meg is találtam egyet ha azt Guest néven publikáljátok:)
  • dez0wave
    #143
    megjegyezném a moddb oldalunkon van rengeteg új kép, és most 1 héten át minden nap elrejtünk 1 újabb képet a moddbs galéria képeinek kommentjei között. :)
  • PhantomAss
    #142
    ez így van, teljesen hűen visszaadja az "elhagyott ruszki laktanya" /katonai létesítmény stílust. A Bakony tele van ilyenekkel, az épületek, járművek, de még a növényzet, fák is stimmelnek. Egyszerűen ilyennek kell lennie
  • ntex
    #141
    két különböző játék két különböző atmoszférával és látványvilággal. Nem mondtam én sem hogy rossz a FC3, most is azt nyomom, viszont a S.T.A.L.K.E.R. világának megjelenítéséhez tökéletes az xRay motor, még ha lenne is mit csiszolni rajta.
  • Loál János #140
    Egyetértek.
    A FC gyönyörű lagúnás/szigetkés tájaihoz tökéletesen passzol a harsány, világos színű, élettel teli képi világ, de ugyanez igaz a S.T.A.L.K.E.R. radioaktivitás sújtotta, mutánsokkal, és lepusztult épületekkel teli, hátborzongató, de mégis csodálatos anomáliákkal tarkított látképére.
  • tutituti
    #139
    fc3hoz illik,sőt!
    nem leszólom azt a grafikai engine-t,csak azért xray-re azt mondani hogy nem szép még mindig eléggé fura.
  • ntex
    #138
    Teljesen rendben van a látvány még mindig. Inkább nézek ilyen szineket mint szétblurozott szét HDR-ezett FC3 vagy akármilyen grafikát
  • zmok
    #137

    Pontosan ezt a látványt várom el a Zónától. :)
  • tutituti
    #136
    azért egy far cry3 motorjával megnézném a stalkert,valszeg kiégne a retinám a kéktől meg a zöldtől.

    A GSC anno azért csinálta ilyenre a motort hogy a komorságot mutassa nem pedig hogy tűéles a fa odújában a mókuscsalád bajsza..
    Egyébként aki ezekre a képekre azt mondja hogy régmúlt annak ajánlom az ofotert.hu-t :)
  • zmok
    #135
    használd.....
  • grebber
    #134
    Senkit nem megbántva részemről inkább az elavult szót használnám!
  • zmok
    #133
    http://www.dezowave.com/shot-93/

    Eszméletlen..., lehidaltam...
    Ez egyszerűen: GYÖNYÖRŰ!!!!
  • zmok
    #132
    Ja, nem árt,ha az ember a fél szemét a többieken tartja.(Azt, amelyik a céltávcsőbe néz.)
  • lammaer
    #131
    Vagy távcsövesen keresztül nézhetném a posztoló őr kobakját... :)
  • zmok
    #130
    Bárcsak már ott állhatnék abban a kapuban.... !!!!
  • mcmoha
    #129
  • tutituti
    #128
    igaz,és annak is van moddb-n oldala,bár asszem ott eléggé le vannak maradva.
    Én szavaztam arra is:D
    Meg még vagy 20 játékra
  • mcmoha
    #127
    Csak mert elotte az SGM modrol volt szo. :)
  • zsozef
    #126
    Hálás köszönetem a linkekért és a a gyors válaszért is
  • tutituti
    #125
    hát ez a topik neve :)
  • mcmoha
    #124
    Lost Alpha-ra gondolsz. :)
  • tutituti
    #123
    Ja és Tessék szavazni Moddb.com-on a modra!!!
  • tutituti
    #122
    A mod

    Érdemes végigolvasni először.

    magyarítás

    Elvileg ez a legfrissebb amint GReddy csinált.
  • zsozef
    #121
    Sziasztok.
    Örömmel találtam rá erre a fórumrészre,nem tudtam,hogy van.
    Kipróbálnám ezt az SGM módot,nem tudna engem megszánni valaki a mód és a magyarítás linkjével esetleg?
  • tutituti
    #120
    Az se kis munka és használtam tehát a köszönet jár!:)
  • ntex
    #119
    az SGM modot nem, csak a magyarítását :D
  • tutituti
    #118
    TE csináltad az SGM-et?

    Fogadd gratulációmat!
    nagyon jó mod
  • ntex
    #117
    Igazából nem ismerem, csak a nickjét: LeoDelux PH! fórumon.
  • zmok
    #116
    Köszi!
  • zmok
    #115
    Jó a referenciád, szerintem Dezodor fel fog kérni!
    Köszönet a segítő társadnak!!!
    (Azért megnevezhetnéd!? )
  • ntex
    #114
    Köszi :) Bár csak az SGM 1.7-et csináltam egyedül, a 2.2-höz már volt egy segítőtársam is mert gyakorlatilag az egész SGM modot újra kellett fordítani. Mindenesetre én felajánlottam a segítséget Dezodornak, ha kell besegítek, ha nem akkor nem :D