2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Prince of Máté
    #193
    ma 27 éve...

  • mcmoha
    #192
  • lammaer
    #191
    "Dez0wave szerintem először moddb-re dobja ki ha kijött és második útja ide vezet.
    Csak ő a megmondhatója de ahogy írta,már csak csiszolnak rajta mert nem akarnak bughalmaz modot kidobni" :)
  • LordA
    #190
    Valaki tud új infót? :D
  • mcmoha
    #189
  • zmok
    #188
    http://www.nuclearflower.com/highres21_jpg.htm
  • zmok
    #187
    Ennél lebilincselőbb,... elgondolkodtatóbb oldalt még nem láttam a "neten" !
    elenafilatova.com
  • tutituti
    #186
    + ma jött egy rakat kép Dez0wave jóvoltából mivel az elmúlt napokban volt 6 éves a S.T.A.L.K.E.R. frencsájz :)
  • zmok
    #185
    A viccet félretéve, már alig várom!!!
  • zmok
    #184
    Az idén megjelenik..., vagy nem...
    De az biztos!!!
  • Nesu
    #183
    Kössz a válaszokat ...
    igaz már nem emlékszem ,hogy mekkorát csalódtam mert a legizgalmasabb része kimaradt a megjelenéskor ...
    erre viszont kíváncsi vagyok ...
  • tutituti
    #182
    Dez0wave szerintem először moddb-re dobja ki ha kijött és második útja ide vezet.
    Csak ő a megmondhatója de ahogy írta,már csak csiszolnak rajta mert nem akarnak bughalmaz modot kidobni
  • scomcomputers
    #181
    2020!
  • Nesu
    #180
    facca !, mikor kapható ?
  • mcmoha
    #179
  • zmok
    #178
    Beleolvastam a PH fórumba, remélem, hogy lesz L.A. magyarul is!
  • zmok
    #177
    Szerintem Dezodor Mester, és csapata ezerrel dolgozik, ezért nincs idejük ide írogatni... (remélem )
    A Moddb-n vannak új képek!!!!
  • LordA
    #176
    Valaki valami új infót tud? :)Nagyon nagy a csend ^^
  • alienhun79
    #175
    Hát nagyon süti lett az új videó, mit mondjak ha kész lesz a játék, szabadság, infúzió, katéter s a kedves barinőt beiratom zongora leckére addig se kérdezket, "te most mit csinálsz"
  • KranaZoli #174
    Köszi!

    Ott a link YT-ra. :)

  • tutituti
    #173
    http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/videos/stalker-lost-alpha-gameplay-trailer
  • mcmoha
    #172
  • Loál János #171
  • mcmoha
    #170
  • k0trapali #169
    Hahahaha :D én is bólogattam és mosolyogtam!
  • tutituti
    #168
    jó kis cikk volt.
    Ahol sűrűn bólogattam az ez a rész volt:"végig is vittem vagy tízszer, mint ahogy kb. mindenki."
  • dez0wave
    #167
    nini, egy interjau a pcgurunál: http://www.pcguru.hu/pcguru/hirek/fuggetlen_magyarok_s_t_a_l_k_e_r__shadow_of_chernobyl_lost_alpha_interju
  • mcmoha
    #166
  • frentzen91
    #165
    A videók, képek alapján már simán kiadható állapotban van a cucc, remélem nem húzzák sokáig
  • frentzen91
    #164
    Elvileg a Happy New Year videó után adják ki. Legalábbis szeptemberben még erről volt szó. Remélem ezt tartják is, ha jól tudom már csak a bugtesztelés megy szeptember óta
  • mcmoha
    #163
    Az iden biztos. Bocs de ennel pontosabb info egyelore nincs.
  • steweee
    #162
    előreláthatólag mikor lesz ebből vmi ?
  • mcmoha
    #161
  • tutituti
    #160
    Beza,mindenkinek Boldog Új Évet!
  • mcmoha
    #159
  • zmok
    #158
    Képződményekben, és kalandban gazdag Boldog Új Évet Stalkerek !!!
  • Dj Tommy
    #157
    Jó ez a videó.
    Régen játszottam a S.T.A.L.K.E.R-rel, de úgy látom eljön az újrajátszásnak is az ideje, ha kijön ez a mód.
  • Nesu
    #156
    Gratulálok a sikerekhez és a csodás modhoz !!!
  • mcmoha
    #155
  • ntex
    #154
    Elvileg leállították a projectet, mert a GSC feloszlott vagyis valami gubanc volt náluk, de dez0wave szerint nem törölték csak leálltak vele bizonytalan időre. Stalker sorozat elvileg az oroszoknál van vagy lesz csak, úgy tudom. SMRTER mod-nak egyelőre csak a 0.41-es verziója elérhető, ez túl sok plusz tartalmat még nem ad hozzá a játékhoz, bugot annál inkább. A készülő 0.45-ös már sok plusz területet is fog tartalmazni, 2 éve készül már a mod, de még mindig nem tudni mikor fog megjelenni. Viszont a LA mellett ezt várom a második leginkább.