2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • kastil
    #273
    na jo de azért 23 év...
  • Hecker007
    #272
    Ha stalkerről van szó akkor sokan komolyan vehetik... emlékezz csak meddig készült a Shadow of Chernobyl.
  • kastil
    #271
    a 2036-al csak az előre meg nem jósolható, távoli jövőre céloztam, feltételeztem nem lesz senki sem akkora barom, hogy komolyan vegye
  • Hecker007
    #270
    wtf? Ezt a dátumot hol olvastad?
    Ha akkor lesz kiadva a kutyát nem fogja már érdekelni, max a nagyon nagy fanokat...
  • kastil
    #269
    valami hír, hogy miért tolják 2036-ra a megjelenést? most már tényleg nagyon elavult lesz ez mire kijön
  • mcmoha
    #268
    Némi infó.
  • kastil
    #267
    Leginkább arra gondoltam, ami nem publikus :D pl hol tartanak gscvel, jelenleg milyen kriteriumnak kell megfeleljen a jatek, milyen formaban kapjak majd a sracok a penzt, eladasok alapjan, vagy hogy, esetleg át kell ültessék dx10/11 enginre, ráállítottak e GSC-s ember(eke)t is, ilyesmi, lényeg hogy naptárt kiszel tünde is tudott, screenshotot meg belépek shoc ezerhatszáz modjának egyikével és csinálok.

    na m1 biztos csak az e lvonási tünetek mivel mostanában semmi értelmes nem jött ki
  • mcmoha
    #266
  • LordA
    #265
    nah nyugi :) olvasd el ezt és ez jogos: http://prohardver.hu/tema/s_t_a_l_k_e_r_lost_alpha/hsz_676-676.html
  • kastil
    #264
    mellesleg dezo idetolhatná a képét és elhinthetne némi morzsát, január óta csak történt valami, kezd kicsit unalmas lenni ez a sok kép
  • kastil
    #263
    és az újabb 1-2 éves eltolódást okozo tényezői. azért már na... félek, hogy mocsok nagy csalódás lesz
  • lammaer
    #262
    Az játékfejlesztés nagy problémái... :)
  • mcmoha
    #261
  • mcmoha
    #260
    Szidorovicshoz keresnek új hangot.
  • LordA
    #259
    Valaki tud valami friss pletykát a LOST ALPHA modról? :D
  • lammaer
    #258
    Persze izlések és pofonok, de azért az 54%-os hivatalos és 58%-os felhasználói pontszám a metacritic-en azért elég beszédes.

    Én is kipróbáltam, 1 órát bírtam tolni. Tucat FPS volt semmi eredetiséggel, ordító hibákkal (pl semmiből mögém spawnoló alienek), ilyenből idén is jött ki vagy 10, csak hát mivel nincs nevük le se tölti őket az ember :)
  • Anonymusx
    #257
    Szerintem nem volt annyira rossz..
  • lammaer
    #256
    És katasztrófálisan szarra sikerült...
  • Anonymusx
    #255
    A Duke nukem Forevert 1997-ben jelentették be, és 2011-ben adták ki..
  • LordA
    #254
    duke nukem... :D annyiszor hallottam már ezt a kifejezést mióta a Lost Alpha után érdeklődök... Igen csak sokan nevezik ennek, valaki elmondaná mit jelent ez? :)
  • kastil
    #253
    áhh nyugdíjas leszek mire ezt kidobják a srácok, duke nukem forever csak ennek leglaább grafója k lesz.
  • mcmoha
    #252
  • Nesuten
    #251
    Na Mmost láttam a Facebook -ona híreket az Official S.T.A.L.K.E.R. oldalán !!!
    már letölthető a mod ?
    grat a modért és az első helyért !!!!
  • mcmoha
    #250
    Itt van az eredeti.
  • Hecker007
    #249
    Nem vagyok pro angolból, de ez a magyar fordítás borzalom inkább visszaváltottam angolra és előkaptam egy szótárt
  • mcmoha
    #248
    Elég béna a fordítás de így azok is képben lesznek akik nem vágják az angolt.
  • mcmoha
    #247
    Friss hírek, google fordítással.
  • tutituti
    #246
  • mcmoha
    #245
  • lammaer
    #244
    Próbáltad már? Mitől való ez stalker reajongóknak? (megnéztem a trailert, sok stalkerest nem látok benne - ha csak attól mert a kerettörténetbe beleírták hogy egy titkos cég ufó alkatrészekkel kísérletezett egy szigeten....)
  • zmok
    #243
    http://www.nightstalkers.cz/en_index_nc.php

    Ajánlom minden S.T.A.L.K.E.R.- rajongónak, akinek megvan az ARMA2.
  • ntex
    #242
    Majd ha megjelenik úgyis vissza fog térni :)
  • kastil
    #241
    az egyetlen probléma, hogy már kezdem elveszíteni az érdeklődésemet iránta
  • kastil
    #240
    saccoltak már annyit, hogy ihajj, és annak meg különben sem lenne sok értelme, (ahogy eddig sem volt) mert ha meg aztán jó szokáshoz híven nem jön be az időpont, akkor csalódottság, lázadás van. majd meglepi lesz legalább :D
  • LordA
    #239
    Akár hogy is nem szép tőle h nem ad ki legalább annyi nyugtatást h idén jövőre vagy még kell pár év a kiadáshoz..Mert megértem h nem könnyű ez a dolog de biztos meg tudják saccolni.. :) *SZERINTEM*
  • ntex
    #238
    Csinálgatják, készülnek a nyári átnézésre ahol valszeg eldől hogy kiadják e a GSC által vagy marad free stand alone mod
  • zmok
    #237
    Tezsvíreim nagy a csend...

    Dezodor Mester "szórhatna" egy kicsi morzsát nekünk...

    Legalább utalhatna rá, hogy hol tartanak...
  • lammaer
    #236
    Hehe.. namost ezekután nem fogadom el hogy sok játékban azzal magyarázzák hogy csak 1 főfegyvered lehet meg egy pisztoly, mert hogy nem fér el több :D
  • ntex
    #235
    IGen, valahogy így kell elképzelni magad mikor mázsányi fegyverrel bandukolsz vissza a kereskedőhöz eladni a lootot :D
  • mcmoha
    #234