2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Herold
    #353
    Remélem magyarítás lesz hozzá, és nem magyarosítás. Én azt szeretném, ha magyar lenne, nem magyaros.
  • mcmoha
    #352
  • LordA
    #351
    ,,De örül hogy lesz segítsége" - Ez azt jelentse hogy magyarosítás biztosan lesz rá csak te + segítség lennél/leszel? :)Itt régen nem járt már, ebben igazad van de máshol el lehet érni. E-mail, fb stb... Ha gondolod segíthetek abban hogy tudjatok beszélni! :)
  • ntex
    #350
    Én azért annyira nem örülnék neki mivel hogy a GSC elállt a dologtól a kiszivárogtatásnak hála így fizettséget sem fognak látni belőle, emiatt gondolom a project iránti lelkesedésük is apadni fog.
  • ntex
    #349
    Nem kaptam semmit sem, már több mint egy éve beszéltem PH!-n Dez0-val a fordításról, akkor annyit írt hogy még nem mond időpontot de örül hogy lesz segítsége. Azóta nem beszéltünk, de ahogy látom már több mint fél éve be sem lépett az oldalra.
  • Ikraja
    #348
    ez amúgy ingyenes cucc lesz vagy kikerül a boltokba?
  • zmok
    #347
    A nyelvi fileokat megkaptad, lesz magyarul is?!
  • zmok
    #346
    Még az is lehet, hogy jobban járunk, mivel a GSC-nek így "nincs benne a keze"...
  • ntex
    #345
    A játék maga már rég kész volt (mind történetileg mint technikailag), csak bugokat próbáltak már javítgatni és megfelelni egyéb elvárásoknak ami a kiadatást illette volna
  • mcmoha
    #344
    Azt írják végig lehet játszani. :)
  • LordA
    #343
    Áhh rendben, köszönöm! :) Hát akkor nem sokára végre kipróbálhatjuk a régóta várt L.A.-t. :) Arra lennék csak kíváncsi hogy az hogy nem fejezték be teljesen az mit takar? Történetileg sem lett befejezve vagy csak annyi hogy bugok maradtak benne? :)
  • mcmoha
    #342
    A megjelenés után lesznek hozzá pach-ek, szóval valamikor eléri az eredetileg tervezett állapotot.
    "This can be called "early access", which means patches, updates will be added in the future."
  • LordA
    #341
    Isteni... Akkor most egy sima mod lesz amit ráadásul be se fejezték? :D (legalább is nem úgy ahogy akarták) Hatalmas csalódás... Meg kellene már szokni? :/
  • mcmoha
    #340
    Köcsög teszterek.

    "Some testers have decided to ruin years of our hard work and have leaked the unfinished Lost Alpha to the public. This leaked version is not finished and not prepared to be released by any means. It contains render bugs that we've been working on since February among the other ones that prevent smooth gameplay.
    It is stolen copyrighted material and it is illegal to download it.
    Modders are forbidden to use any of its contents until official release.
    Links to the leaked files won't be tolerated here nor the discussions about it. Any support for the leaked version won't be given either.

    This unfortunate event crosses out any chances to release LA as an official addon to S.T.A.L.K.E.R. series. LA will be released as any other mod without official support from GSC.

    In this situation we've decided to release the official version of Lost Alpha on 26th of April 2014.
    On Chernobyl disaster 28th anniversary you will get the most recent version of LA. It won't be completely finished as we wanted it to be but at least stable and finishing the game would be possible.
    On this day there will be official presentation of LA in Warsaw during 'Park in The Zone' event."
  • Prince of Máté
    #339
    tényleg, ezt én se vettem észre :D
  • mcmoha
    #338
    Dezodor:
    "On 26th of April, 2014 there will be an event in Warsaw (Poland) called "Park in the Zone: Decade of Stalkers". We will showcase a pre-release version of Lost Alpha, but there will be many cool things to see."
  • mcmoha
    #337
    Vedd figyelembe, hogy ápr. 1-én jelent meg.
  • Ikraja
    #336
    mikor adják már kiiiiii????
  • Herold
    #335
    Az eddigi official részek nem is voltak annyira elavulva grafikailag, mint amennyire ez lesz a megjelenésekor.
  • Herold
    #334
    Pálmafák? A Zónában?
  • bgabor
    #333
    Stalkert sohasem a jó grafikáért vagy az optimalizáltságért játszottunk, hanem mert hangulatban lazán leverte az összes másik FPSRPGt a piacon.
  • Prince of Máté
    #332
    Crysis feeling :D
  • mcmoha
    #331
  • mcmoha
    #330
    Remélem azért nem dolgozik tovább mert a játéknak az a része már készen van.
  • FoxMurder
    #329
    http://ap-pro.ru/forum/59-7739-212#617153

    Itt azt beszélik, már kilépett, és nem dolgozik a projekten, a 211.-217. oldalon többször is szó van róla.
  • mcmoha
    #328
    Facebook profilja szerint még tag. :)
  • FoxMurder
    #327
    Ez Skyloader, aki a játék motorját kódolta, és akiről úgy tudom, hogy azóta már ki is lépett a dezowave-ből. Loxotron távozása után ő lett a C/C++ programozója a projektnek.
  • zmok
    #326
  • ntex
    #325
    Teljesen mindegy hogy elavult vagy nem, a STALKER univerzumhoz pont megteszi. Mellesleg majd modokkal ezen is lehet segíteni.
  • Herold
    #324
    A grafika már valóban elavult, és minél tovább húzzák az időt, annál elavultabb lesz.
  • mcmoha
    #323
    Komplett játékként adják ki, nem kell hozzá az eredeti. Azt, hogy pénzért adják vagy ingyenesen nem tudom.
  • lammaer
    #322
    Maradjmá' !
  • kastil
    #321
    október :D

    aztán majd csúszik, februárra és így tovább, ez megy 3 éve (amióta én komolyabban figyelem)

    valójában szerintem az az igazság, hogy "elveszett".


    viccet félretéve, nagyon elavult lesz már ez mire kijön sztem..

    egyébként most hogy áll a cucc, hivatalos teljes kiadás lesz következő részként, vagy marad a "mod" fázisban?
  • mcmoha
    #320
    Dezodor azt írja moddb fórumon, hogy kb októberben szeretnék kiadni a mod-ot. Reméljük sikerül.
  • silenthunter13
    #319
    A tanárnő is Moszkvában tanult, de érdekes angolul, franciául is perfect volt. Tudjátok? 80- as években SZU- ban angol-német köt. volt már ált iskolában. már csak tudom Ukrán Feleségem van 15 éve Úgyhogy keményen velem van a ZÓNA !!!
  • lammaer
    #318
    Hehehe, azt hát.

    Mindenki mindíg így jelentett mert nem tudtuk hogy kell mondani ha hiányzik valaki. Hiányzás esetén a hetes így jelentett:

    "Nyikto nye aszusztvujet. Ja de, a Béla!"
  • Herold
    #317
    Erre még én is emlékszem, azt jelenti: nem hiányzik senki.
  • mcmoha
    #316
  • lammaer
    #315
    Никто не отсутствует

    Én még itt tartok :)
  • mcmoha
    #314
    Kopik a nyelvtudásom. Azt írja a metró állomáshoz menet.