2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Ikraja
    #553
    reméljük
  • Herold
    #552
    Ha elkészül.
  • Ikraja
    #551
    és amúgy a magyarosítást mikor adják ki hozzá?
  • mcmoha
    #550
    Köszi a játékot. Sajnos én már az utolsó sörömet iszom. :(
  • erieskrisz
    #549
    Oké rájöttem
  • erieskrisz
    #548
    Honnan szeditek??
  • Ikraja
    #547
    55%
  • oneal1
    #546
    na én már a menüben! lets start!:D
  • bfbc2
    #545
    [IMG][/IMG]
  • bfbc2
    #544
    na kicsomagoltam 7zip-el,feltelepítettem majd indítás után ez fogad.:(ez most mi lehet?
  • ozimak
    #543
    Nagy köszönet érte! Megérdemled azt a sört(is)! :) Jó pihenést barátom! Élvezd a (jó) kritikákat!
  • Betonfal83
    #542
    Vagy a LA-át?
  • Betonfal83
    #541

    Még nem játszottam vele de támogatni a következő prodzsektet(remélem lesz ) hol lehetne? 18 perc és játszok bableves megvolt palacsinta chips sör bekészítve és csak kedden melózok. Oh jeee
  • oneal1
    #540
    mb
  • Ikraja
    #539
    nekem még csak 24% :(
  • TOMSILENT
    #538
  • Ikraja
    #537
    ki játszik már vele?
  • dez0wave
    #536
    No végre kinn van. Most már bontok 1 sört. Kb alig aludtam este, mivel hajnal 3kor kiderült, hogy pár privát fájl is benne maradt a játékban. Muszáj volt törölni a torrentet és a többi már futó feltöltést. Kb 2.5-3óra a játék újracsomagolása, installer, ez-az. Utána persze teszt, hogy megy-e, és csak aztán jöhet az újratöltés. Reggelre a netem is lement, így bementem 1ik haverhoz aki épp melózott (leltár) és onnan töltöttük fel ftp-re, és a moddb 1ik adminjával közösen nagysokára összehoztuk a dolgot. Röviden ennyi a sztori.
  • Ikraja
    #535
    lassan e biztosan jön
  • Hecker007
    #534
    Köszi!!
  • Herold
    #533
    1,5 mi? kB/sec?
  • oneal1
    #532
    torrentről már lehet szépen szedni.

    stabil 1,5-el jön le és 2,5 el töltöm fel
  • ozimak
    #531
    Adom a torit! :)
  • scomcomputers
    #530
    Innen gyorsan lejött, már települ...
    Az "527"-ben elb@sztam valamit....
    Letöltö helyek
  • Ikraja
    #529
    mi van ezekkel??
  • scomcomputers
    #528
    dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part1.rar
    dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part2.rar
    dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part3.rar
    dl.oblivionlost.pl/lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part4.rar
  • scomcomputers
    #527
    Part 1.
    Part 2.
    Part 3.
    Part 4.

  • Ikraja
    #526
    csak ez elég lassan fog lejönni xD na mindegy
  • Pares
    #525
    Vagy csak operálták a lábam és azért van több időm, mint szeretném.
  • TOMSILENT
    #524
    zsír
  • Ikraja
    #523
    végre a megmentő!!!!
  • mcmoha
    #522
    Itt a torrent. :)
  • oneal1
    #521
    viszont így egyértelmű már, tuti hogy nem rakhatták fel máshova előbb mint hogy ide felkerüljön...plána nem torrentre
  • Ikraja
    #520
    The file you have selected (S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part1.rar) is not available via any mirrors. Please check back shortly as our servers update every 5 minutes. :(
  • mcmoha
    #519
    Fenn van mind a négy rész.
  • TOMSILENT
    #518
    Focizzanak a #swag köcsögök, úgy mindenki focizik...szabadtéren szar a kézilabda, terembe meg most nem megyek...airsoftra meg úgy szint nem...igenis töltsék azt a szart és osszák meg
  • lammaer
    #517
    Hihetetlen basszus, hogy mennyire függők vagytok. Süt a nap, húzzatok ki focizni vagy bringázni (nagyobbak menjenek ki azt nyírják le a füvet), azt majd este lehúzzuk torrenten.
    El se tudom képzelni milyen idegbeteg lehet vki real life, ha itt ilyen fesztivált levág...
  • Ikraja
    #516
    nekem valahogy nem akarja letölteni ezeket :( "The file you have selected (S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part3.rar) is not available via any mirrors. Please check back shortly as our servers update every 5 minutes"
  • TOMSILENT
    #515
    nincs mirror...nagyon jó :D
  • Pares
    #514
    Na eddig a 3-as és 4-es rész fent van ModDB-n... Ha ilyen tempóval megy (kb. 50 percig tartott a 4-es után a 3-as részt feltölteni), akkor lehet hogy fél négy körül fent lesz az összes...