2998
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Director's Cut

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • Pares
    #593
    Valszeg mégsem ez az, mert most megint teljesen kockás az emberke kezén az árnyék. Na mindegy.
  • hapi
    #592
    Csak 1 órát játszottam még vele de Gratulálni szeretnék mert első 60 perc után hív vissza a játék, ilyen velem ritkán történik. A látvány fantasztikus, éhség, szomjúság tetszik, remélem mid, és late game is rendben van :)
  • Pares
    #591
    Rájöttem, hogy a 60hz-es opciót ha nem kapcsolom be, akkor sokkal jobban fut a játék, a kézen lévő kockás árnyék megszűnik, stb. Elég a Vsync.
  • mcmoha
    #590
    Na nekem is elindult. :) Jobban fut mint a SoC a Complet moddal. Az fps zárt helyen 70 körül van, kinn a vadonban 40-50. (1920x1080)
  • Pares
    #589
    Ha DX10 mellett bekapcsolva hagyom a Sun Shadow-t, akkor néha a távolban villognak a textúrák (?, fák, fű, házak, stb.).
  • Ikraja
    #588
    töröld ki az user.ltx jegyzettömböt ami a stalker lost alpha appdata mappájában található
  • tutituti
    #587
    na most notiról próbálom,nem bírtam ki.512vram ósdi vga.dualcore proci,4gb ram.

    minden minimumon.
    ~30 fps
    de a játékélmény feledtet mindent.Érdemes volt várni,annyi szent!
  • setchoo
    #586
    Nálam is ez volt. A S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alphaappdatauser.ltx törlése megoldotta. Utána megint beállítottam a játékot.
  • TOMSILENT
    #585
    pálya betöltésnél egyfolytában kifagy...valamit ötlet?
  • PENGEinno3d
    #584
    Nekem sincs lépés hang. Más...próbálgattam állítani a grafikán, hogy lehetne több fps-em. A sun illetve a grass shadows-on kívül semmi nem csökkenti illetve növeli az fps-t, ezeket kikapcsolva 100 fps fölé ugrott egyből.
  • mcmoha
    #583
    Kapcsold ki a látható lábakat akkor fogod hallani.
  • mcmoha
    #582
    Ezt kiprobalom. Koesz. :)
  • Pares
    #581
    Még egy észrevétel: Nem hallom a lépteim hangját. Másnak is ez van?
  • PENGEinno3d
    #580
    Minek, hogy -10fps-el fusson a játék?
  • Pares
    #579
    Elsimítás van, de azt hiszem csak DX10-nél.
  • grebber
    #578
    Optimalizálni ezeknek se sikerült.Úgy néz ki ez az engine úgy szar ahogy van

    #572: Élsimitás nincs,mert ez recehalmaz?
  • Pares
    #577
    Arra vigyázz, hogy a telepítés végén a Direct X-et csak kicsomagolja oda, ahova megadtad, de nem telepíti. Van a mappában egy setup, próbáld telepíteni, hátha segít.
  • Pares
    #576
    Áttettem DX10-re, úgy egy kicsivel jobb (még az FPS is ugyan azokon a beállításokon), ha felnézek az égre (nem a Nap irányába), akkor egész jól besötétedik, látni a felhőket, nem annyira szörnyű a dynamic lighting, mint DX9-ben. A Sun shadow viszont iszonyatosan megeszi az FPS-t, Grass shadow meg mégjobban. Még nem találtam meg az optimális beállításokat.
  • mcmoha
    #575
    Sajnos nem tudom, nekem csak fekete képernyőm van egyelőre. :( El se indul. :(
  • PENGEinno3d
    #574
    Köszi! Nekem fullon 19 fps körül "rohan" a játék. Nem tom neki, hogy mehetett így fraps-al :D
    #572 Nálam is ilyen és még villog is elég zavaró olyan mint ha túl lenne húzva a HDR.
  • Pares
    #573
    Nem azt, hanem hogy miért ilyen világos az ég? Pont inkább borúsnak kéne lennie, nem?
  • Pares
    #572
    Itt van, nekem így néz ki.



    Szinte csak fehérséget látni. Ha átkapcsolom Static Lightningban, csak akkor látni a sötét felhőket.
  • mcmoha
    #571
    Ez a gépe:

    HD 6970 2gb
    i5-2500k
    16gb Ram
    W7 64bit
  • Pares
    #570
    Pont ezt akartam kérdezni, nekem pont ilyen, iszonyatosan világos az ég, rettentően zavaró, de akár hogy próbálgatom a beállításokat, nem változik. Isten bizony hogy static lightningal jobb az alap. Mondjuk nem próbáltam még este vagy délutánt, de mindenképp kissé túlzásnak tartom, hogy ennyire világos...
  • TOMSILENT
    #569
    Amúgy Dezodor, miért nem ajánljátok be Steam GreenLight-ra a Lost Alpha-t?
  • mcmoha
    #568
    Nem tudom. Facebookra tette fel a srác. Bika gépe lehet. :D
  • bfbc2
    #567
    az összes fent van,szedek egy másik verziót,ez még az első torrentes volt,hátha tényleg a kiszivárgott verziót szedtem le:D
  • oneal1
    #566
    na játszottam is egy kicsit! nagyon baba!!!:)
  • Herold
    #565
    Ez meg mi?
    You don't have permission to access /lostalpha/S.T.A.L.K.E.R._LOST_ALPHA_v1.3000_setup.part3.rar on this server.
  • PENGEinno3d
    #564
    Milyen gépen, milyen beállításokkal ment?
  • TOMSILENT
    #563
    leszedett kemény 6,5%-ot 1,1MB-al ..most meg egyfolytában 0,1kb/s :D végem van....
  • TOMSILENT
    #562
    nem kell seedelni ezt a cseszett torrentet istenem....
  • tutituti
    #561
    Köszönjük szépen!
  • mcmoha
    #560
    Nem az enyém. :)
  • ntex
    #559
    Visual C++ Runtime-okat tedd fel.

    2005, 2008, 2010, 2012-es verziókat. Sok játéknak és programnak kell úgyis. Nem árt ha fent vannak.
  • Pares
    #558
    Nekem most fejezte be, illetve a további progikat telepíti, de az biztos, hogy nem volt több 15-20 percnél.
  • mcmoha
    #557
    Én még csak most töltöm de olvastam, hogy baromi sokáig tart a telepítés és a zöld sáv nem pontosan mutatja.
  • Pares
    #556
    Mondjuk ahogy nézem egyre csak nő a mappa mérete, szóval működik. Fura telepítő.
  • Pares
    #555
    Másnak is úgy telepíti, hogy még az elején gyorsan végigfut a zöld sáv és utána csak azt írja ki hogy "Installing main game files"?
  • woy
    #554
    97%-on volt az utolsó rész a amit töltöttem a lengyel helyről, erre leállították ....