2983
stalker.jpg

A Lost Alpha egy önállóan futtatható és ingyenes rajongói mod, amely főként a Shadow of Chernobyl korai verzióiból átemelt, felújított elemeiből épült fel.

Legfrissebb elérhető verzió: 1.4007 Final

A játékról: [Moddb.com] - [1.4007 változás lista]

Letöltés: [Part 1], [Part 2], [Part 3], [Part 4], [Part 5], [Part 6] vagy [Torrent]
  • spirit888 #2983
    Oké!Köszöntem a segítséged.
  • mcmoha #2982
    Sajnos más ötletem nincsen. A játék során a North Hills pályán egy mellékküldetésben szerezhetsz olyan artifacktot amivel magasabbra ugorhatsz és jóval gyorsabban futhatsz. Próbálj meg autót szerezni és azzal közlekedni. Jó párat lehet találni ingyen.
  • spirit888 #2981
    Igen ezt már próbáltam,a Lost Alpha-nál ez nem működik,bármit írok át semmi nem változik! Nem is értem.
  • mcmoha #2980
    https://steamcommunity.com/app/20510/discussions/0/558749825322445232/
  • spirit888 #2979
    Szevasztok! Arra keresem a választ hogy a STALKER-LOST ALPHA 1.4007-es változatban hol és hogy lehet a futás sebességet megváltoztatni, mert alapból olyan lassú mint a tetű, egy fél óra míg egy helyszínen átvergődök!? Köszönöm.
  • Romeo One #2978
    Infiltrate Freedom Bar. Poloska elhelyezve, pendrive elcsórva. Menjen Voroninhoz. A Metal Factoryba. De Voronin már Outskirtben héderezik!!! Oda meg hiába megyek, nem fogadja el a missiont. Namostakkormivan???
  • Romeo One #2977
    Az baj. Már mindenki halott, és sok-sok mentéssel ezelőtt.... :)))))
    De sosem voltam velük haver, szóval ez amúgy sem ment volna. Valamelyik régebbi verzióban akkor is kinyílt, ha likvidáltad a tradert.
    Azért köszi, így nem várok hiába.
  • mcmoha #2976
    Nem fog kinyilni. :D Addig amíg haver vagy velük lefizeted az őrt az kinyitja. Ne menj be a raktárba, intézd el Borovval a bizniszt, nyírd ki a banditákat csak akkor menj be kirámolni a cuccot. Azt hiszem a minimum 2000 rubel.
  • Romeo One #2975
    Dark Valleyban a banditabázison mikor fog kinyílni a raktárajtó? A trader halott, még mindig ott a holtteste, Borovéval együtt (mindenki másé rég eltűnt), de door locked...
    Utoljára szerkesztette: Romeo One, 2019.02.26. 16:09:00
  • Romeo One #2974
    Эдита Пьеха: Наш сосед
    (Edita Pjeha: Szomszédunk)

Аида Ведищева: Помоги мне!
    (Aida Vediscseva: Segíts nekem!)

Валерий Ободзинский: Восточная песня
    Valerij Obozinszkij: Keleti ének)

Mindhárom '68-'69-ből.
    Utoljára szerkesztette: Romeo One, 2019.02.26. 15:59:53
  • mcmoha #2973
    Lehet, hogy az infót, hogy Hermitnek van ilyen titka a bárban tudod megvenni. Már nem emlékszem pontosan.
  • mcmoha #2972
    A kód első két számát a North Hills pályán a templomban lakó stalkertől (Hermit?) kapod meg. A maradékot a pálya kijáratánál állomásozó katonák eggyike mondja el.
  • Pherry #2971
    Sziasztok!
    A szarkofágban lévő ajtó kódját, ahol a halott tudós is van, hol lehet megszerezni? Mit hagytam ki?
  • Romeo One #2970
    Szia!
    Nem lehet, csak configuratorból. Szerintem nem olyan rossz az.
  • dodo72 #2969
    Sziasztok ...azt tudja valaki hogyan lehet normál,..rendes inditóikonrol inditani a játékot mert nekem..(lehet másnál is)..valami system.ltx-et hiányol.csak konfigurátor-bol lehet...a választ elöre is köszönöm..
    Utoljára szerkesztette: dodo72, 2019.02.06. 14:49:26
  • Romeo One #2968
    Köszi.
    De ezek a játék alatt szólnak. Én arra lennék kíváncsi, ami Sidorovich rádiójából hallatszik, ha nála vagy. 3-5 szám váltogatja egymást.
  • mcmoha #2967
    Ez a Lost Alpha album:

Playlist: Klangsegler - Shadows in motion 00:00 Klangsegler - Pripyat remembrance 05:53 Klangsegler - Pripyat 14:51 Klangsegler - Empty roads 22:37 Klangsegler - Down in darkness 29:32 Klangsegler - Deep down under 36:41 Klangsegler - Dark valley 45:08 Klangsegler - Block 4 53:33 Klangsegler - Abandoned homes 01:01:17 Klangsegler - 5000 mSv per hour 01:08:15 Cjayho - Surreal (scene) 01:15:05 Cjayho - Final peace (ending) 01:17:16 Cjayho - Final peace (Dez remake) 01:20:09 Bonus - Dez - Priboi Story 1.2 (main theme) 01:23:03
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2019.02.04. 20:11:47
  • mcmoha #2966
    Ezek írták és játszák a számokat:

• Romeo One #2965
    Sidorovich rádióján milyen zenék szólnak? Létező számok, vagy a játékhoz írták őket?
  • Romeo One #2964
    Szia!
    Nem. Egészen pontosan felmegy, be is indul, de az item textek, leírások, stb már hibásan jelennek meg. Gyakorlatilag élvezhetetlen, az első öt perc után visszakapcsoltam angolra.
  • mcmoha #2963
    Én még csak most töltöm lefele.
  • ntex #2962
    Közben feltelepítettem és feltöltöttem a benne lévő changelogot: docs.google.com
  • mcmoha #2961
    Itt van egy nem hivatalos changelog fordítás oroszról angolra.
  • grebber #2960
    Jó hozzá a magyarítás?
  • ntex #2959
    Frissítettem a linkeket, changelog-ot még nem találtam...
  • mcmoha #2958
    Megjelent az utolsó verzió. 1.4007
  • mcmoha #2957
    Kiváncsi vagyok hogy lógsz meg a kocsival. :)
  • Hexex86 #2956
  • molnibalage83 #2955
    Teljesen optimalizáltlan a játék n+1 terülten. Lehet, hogy végletes stalker fanoknak ez jó, de hiába vagyok posztap. és rpg rajongós, a játék egy idő után kb. játszhatatlan és elfogultság nélkül a játékmenet 1/5-os osztályzatot érdemel, dögunalomba fullad az egész.
  • molnibalage83 #2954
    Pontosan emiatt skippeltem én is egy idő után...
  • mcmoha #2953
    1:25-től, 3:45-ig.
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2018.09.23. 11:02:43
  • mcmoha #2952
    Az új pálya videón.

• Hexex86 #2951
    Hosszú kihagyás után folytatódik a Lost Alpha!
    Kicsit szaggatósra sikerült a videó meg beteg is vagyok még, de legalább elkészült!
  • mcmoha #2950
    Az egyik új pálya.

• mulli1986 #2949
    Pedig nem telt volna semmibe betenni pár frankó cuccot, hogy megérje lootért bemenni egyes helyekre, de pld anomáliába sincs értelme vadászni semmire, mert nem dobnak az anomáliák Artifaktokat. Meg a fegyver tunningolás is, hogy menjek vissza foxig, mert neki van meg az összes cucca a tunninghoz, mert a többinek már nem jutott mindenből fentebbi pályán... Vicc
  • ntex #2948
    Igazad van. A sok utazgatással nekem nem lenne gondom, ha közben történne is valami, nem csak a nagyrészt üres pályákon kéne fel-alá mászkálni. Emiatt válik unalmassá, mert tudod hogy sehol semmi váratlan nem fog történni, nem tűnik fel random bandita csoport, vagy ront rád 1-2 mutáns a bokrokból. Ez az egyetlen nagy hátránya a játéknak. Ott vannak a hatalmas, kibővített térképek és szinte semmi nincs rajtuk az üres épületeken kívül. A felfedezésnek sincs nagy varázsa így, háromszor már amúgy is végigvittem a játékot anno, emiatt nincs is nagyon kedvem újra nekiülni.
  • mulli1986 #2947
    Jajj gyerekek,hát ez kezd kiírtani ez a játék...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mennem kell a radar miatt sisakért, amit mellesleg már egy mellékküldiben megkaptam. Most hogy vévig kocsikáztam a világon, visszazavarnak Yantarba és ott közlik, hogy jajj van egy még tuningabb cucc mint amivel én a mellék küldiben szívtam, de azt elvitte az egyik tudos. Na és hova vite? Hát persze hogy 3-4 pályával arrébb... Ahol majd nyílván nem fogok semmi konrétat csinálni, hanem majd utazhatók megint 2 órát úgy hogy közben semmit nem csinálok... Eskü tököm tele van ezzel az állandó fel alá szaladgálással, hát szart se csinálok már komolyan...De már azért is végigviszem, aztán kuka örökre...
  • lacinkacinka #2946
    Köszönjük a leírást. Én is pont ennél a résznél akadtam el.
  • mulli1986 #2945
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A bányába csak egy dokumentum található és addig kell fel alá rohangálni, amíg elő nem került egy agykontrollos szörny. Addig ha ki akarsz jutni, mindig vissza teleportál bánya mélyére. Szóval szaladgálsz bent vagy 10 percig, közben egy-egy skullóval írtod a szellemeket, megjelenik az agykontrollos szörny, kinyírod, mehetsz ki. Kint meg begyűjtöd a maradék doksikat
  • mulli1986 #2944
    Megoldás