13
  • Kornan
    #13
    Amúgy engem is inkább az zavar, ha valaki emiatt elkezd vitatkozni és kötekedni mert a másik vétett egy helyesírási hibát. Nyilván van egy határ, aminél a szöveg már nehezen olvasható, de úgy gondolom, hogy ennek az át lépése nem túl gyakori. Illetve lehet, hogy ez a határ szubjektív. Én életemben 1 esetben szóltam emiatt, akkor is megpróbáltam értelmesen és nem túl kötekedően közölni. De szerintem be volt tépve vagy ittas volt, aki írta és azért volt minden szó hibás és nehezen olvasható.
  • Kornan
    #12
    bűntetni kéne azt ,aki, nem ír helyesen. IP-címjét kikéne adni a rendörségnek és kőkemény péznbűntetéssel sújtani.
  • nlght
    #11
    hoggyez menjire idgestő !!!négy44
  • tom..
    #10
    Engem meg a sok nyelvtan szakos zavar. Át tudja adni azt a cikk amit akar első elolvasásra? Ha igen, nálam aztán tök mindegy van-e benne helyesírási hiba. Sok helyen már minden cikknél ott vannak a zsenik hogy ezt meg azt úgy kellett volna írni.
  • errorista
    #9
    most megzavartál
  • adamboro
    #8
    Ha már ennyire zavarnak a helyesírási hibái, legalább vedd azt a fáradtságot, hogy a nevét Te helyesen írod le.
  • Hirvaer
    #7
    Az engemet is naggyon szokot, zawarní!!!!44
  • MutenRoshi
    #6
    Itt az sh.hu-n leginkább Szerekeres Viktornál tapasztalom rendszeresen a helyesírási hibákat, amiknek a nagyrésze elkerülhető lenne, ha visszaolvasná amit leírt, vagy bekepcsolná a helyesírás ellenőrző funkciót. Mivel folyamatosan hibásan jelennek meg a cikkei, ezért úgy gondolom, hogy az oldalon nincs szerkesztő vagy valaki aki átolvasná mi kerül fel, mivel ha lenne biztos feltűnne neki a sok hiba.
    A hibák mellett még az is szembeötlő, hogy milyen hiányos a szókincse.

    A fenti két dolog miatt én már el sem igazán olvasom amit ő ír, mivel komolytalan.

    Az nem probléma, ha a kommentekben vannak hibák, de szerintem egy cikkben nem szabad, hogy legyen.
  • errorista
    #5
    hova?
  • Poetro
    #4
    Sokszor én is elgondolkozok azon, hogy az SG-n mennyi helyesírási hiba van a cikkekben, és sokszor azon is, hogy elpártolok innen.
  • lolvagyok
    #3
    Kezdjük a cikkeitek címével akár itt az SG-n is. Mintha fogalmatok se lenne a magyar nyelv szórendjéről, nyelvtanból elégtelen. Lehet, hogy a keresési találatok miatt divat ez a neten, de ezzel részben kinyírjátok a magyar nyelvet.
  • errorista
    #2
    ,,Az NRC Piackutató Kft. július 23. és 27. között ezer internethasználónak online tette fel a kérdéseit az online helyesírással kapcsolatban. A kutatás eredménye szerint - amely a műsor blogjában is megjelent (http://netidok.postr.hu/webhelyesen-irunk) "

    tyű, azt hittem beszarok, egy nem kattintható link 2012-ben egy informatikai portál kellős közepén. ez persze nem gátolt meg abban, hogy kimásoljam, és megnézzem
  • duke
    #1
    Ja elkepeszto mennyi bunko van, aki egy mondatot sem kepes hiba nelkul leirni.