70
Swansea City
  • contraste
    #30
    Igen, hát sztem 8 ért már elengedik.
  • bakkerman
    #29
    akkor nincs mese,vagy télen adják el piaci áron,vagy szezon végén júniusban jóval olcsóbban
  • contraste
    #28
    Hát igen, mondjuk Spursbe simán el tudnám képzelni, Bale ott már amúgy is sokkal szabadabb szerepkörben mozog.. vagy egy Newcastle, Pool, akár Everton!
  • contraste
    #27
    2013 Aug.-ig van szerződése, hát igen már csak 1 év..
  • bakkerman
    #26
    meg amúgy ha el is menne,inkább egy Arsenalban,vagy egy Liverpoolban tudnám elképzelni,ahol nem lenne meg a veszélye annak,hogy egy nyári mercato alatt hoznak rá 3 új embert...
  • bakkerman
    #25
    meddig van papírja a csapattal? amúgy nagyon max 10 millióig elmennek az arabok,tovább nem
  • contraste
    #24
    Sajnos nagyon őt akarják Johnson helyett, és Sinclair kijelentette, hogy nem hosszabbít a Swanseavel.

    Szerintem még korai elmennie, egy évet legalább maradjon, és nem hiszem, hogy ennyit érne csak:S
  • bakkerman
    #23
    még rá se mentem a linkre de már tudtam,hogy a Sinclair gyerek kéne a Citynek...:D
  • contraste
    #22
    Igen, ezeket már láttam, nem rosszak!

    Köszi, megkértem őket, remélem no para. (első topik, amit nyitottam)

    Egyelőre jó hír : Man City offer rejected
  • Tyler1
    #21
    (remélem ez nem számít reklámnak)
    Van magyar fb rajongói oldala is:


    Meg van szurkolói blogja is, ahol az aktuális hírek olvashatóak:


    Ja a banner jó lett, mehet ki.
  • Effe88
    #20
    A banner nagyon szép lett, minőségi munka!!!
    Írj a modi topikba és beteszik majd
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1142290245
  • contraste
    #19
    Amúgy bannerről valami vélemény? Ha tetszik, be tehetnénk, abban tud valaki segíteni?
  • contraste
    #18
    Így töltöttem fel, mert wordben írtam meg, és ha bemásolom a tabokat meg mindent eltolt volna.

    More to come ;)
  • contraste
    #17
  • bakkerman
    #16
    nagyon klassz stadionjuk van,igazi ékszerdoboz!
  • contraste
    #15
    Rendben. Köszönöm, hogy szóltál, van egyéb, aminek eleget kell tennem?
  • gabber_saviola
    #14
    Kedves topiknyitó!

    Jó 24 órája már megnyitottad topikodat, de a csapat bemutatása (jelenlegi játékosok, legendák, stadion ...stb.) még várat magára. Kérlek ezt mielőbb pótold!

    Köszönöm
  • contraste
    #13
    Ja, és annyi még, hogy a helyére Laudrup szeretné Pablo Hernandezt a Valenciatól.
  • contraste
    #12
    Sajnos, ma hivatalossá válik nagy valószínűséggel Scott Sinclair átigazolása a Citybe, ha minden igaz 6.5 m Font ellenében.

    Sztem hibát követ el. Nem az a baj, hogy nagy csapatba igazolt, mert lenne olyan nagyobb csapat, ahol lenne esélye a kezdőre, de nem hiszem, hogy a Cityben lesz, annak ellenére, hogy Milnernél szerintem értékesebb játékos és a Pool ellen láthattuk mennyit ért a City szélső játéka.

    Mindenesetre sok szerencsét neki, sajnáltam, mikor elengedte a Chelsea(alapvetően Chelsea-s vagyok), de akkor jó döntést hozott.
  • contraste
    #11
  • Forza Italia
    #10
    naaaaa :D ez erős volt :D:D
  • IXEMGabeo
    #9
    irigy vagy, mert nem te nyitottad:P
  • Effe88
    #8
    jó csapat a svenszi ,remélem kiesnek...
    millwallt,middleborought,leedset az premier ligába!!!!
  • IXEMGabeo
    #7


    címerük mindenképp legyen rajta a banneren:)
  • Tyler1
    #6
    Remélem egy időre megvetik a lábukat a PL-ben, jó kis csapat, és tavaly újoncként amit csináltak az hatalmas volt.
    És ugye most se gyengén kezdték a szezont. 2 meccs alatt 8 rúgott gól, 0 kapott. Kicsit féltem Rodgers távozása után, de látszólag nagyon nem vetette vissza őket.

    Az idei hazai mezük meg rohadt szép.
  • contraste
    #5
    Ha van rá igény hogyne:)

    Most épp gőzerővel csinálom a bannert! Egyelőre csak képet (ahhoz értek), de ha tud valaki segíteni, hogy összedobjunk tabellát vagy gólszerzők, gólpasszok ról egy kis dinamikus felületet, lehetne olyan is!
  • IXEMGabeo
    #4
    apró bemutatást kapunk?:)

    walesi csapat, stadion, egykori neves játékosok...stb
  • Forza Italia
    #3
    Nekem is tetszik ahogy játszanak. Jó csapatuk is van és sztem az idei évük nagyon is jó lehet. Persze kérdés h a nagyobb csapatok ellen mire lehetnek képesek de az eddigi játék mindenképp pozitív. Graham, Sinclair, Dyer mind képesek meccseket eldönteni.
  • 9csöves9
    #2
    szimpatizálok velük én is,a 2005-ös football managerben volt velük egy karrierem azóta figyelgetem őket.érdekes, hogy én is 2011-re jutottam fel velük a PL-be :)

    Lee Trundle volt a kedvenc aki tud nézzen róla videókat, eszméletlen miket művelt, a nyakán pörgette a labdát meg stb.:D
  • contraste
    #1
    Helló!

    Nekem nagyon szimpatikus ez a kis csapat, ami magához képest komoly eredményeket mutat fel hétről-hétre már 3 éve.

    Régóta figyelem őket, és mostanra már szurkolójuknak is mondhatom magamat.

    Hátha van még, aki így van ezzel:)