9
  • GKL
    #9
    Mikor jelenik meg a játék?
  • Ayma
    #8
    Tuti megér majd egy misét az előző alapján:D
    Mousee: Sins of the Solar Empire-t próbáltad? Nekem az is bejött mint űrstratégia.
    Amúgy "agyatlan" lövöldőzősből ahol a mérgemet le tudom vezetni, ami szakdoga írás közben felhalmozódik az a World of Tanks:D
  • pitbulllll
    #7
    Jóféle lesz bizony :)

    mousee

    IG-k nem jöttek be. Az űr szimulátorok nemigazán kötnek le.
  • Vorpal
    #6
    http://www.youtube.com/watch?v=89v8F7SpB1A
  • mousee
    #5
    Rollercoaster örök, pont a napokban kezdtem azt is újra, általános sulis koromban horribilis mennyíségű órát öltem bele :) Na meg imperium galactica 2 se volt egy utolsó, abba is benne van a fél gyermekkorom :P Zoo-val is el lehetett marhulni egy darabig, simcity-k valamiért nem fogtak meg, de sokan dícsérik, lehet hogy majd nekifutok ha lesz egy "kis" szabadidőm :)

    A mai játékokkal az a baj, mint a mai zenékkel. Ahelyett hogy játékokat csinálnának, vagy zenét alkotnának, helyette gyártják őket. Játékipar, zeneipar. Egy ideig legyen jó, lehessen hallgatni/játszani egy ideig, aztán jöhet a következő. Tömeggyártás van :(

    Vicc kategória, hogy itt figyel nálam itthon egy atom erős PC, SSD, 2 gigás vidkari, 4 magos proci, 12 giga ram, és a fenti játékokkal játszom (ha játszom), mert egyszerűen undorodom a tömegszaroktól. Manapság a legjobb játékokat az áruházak 999HUF-os játékai között lehet megtalálni...
  • pitbulllll
    #4
    Ismerem és sokat játszottam vele, és ha jól emlékszem 2 vagy 3 részes. Valamelyik része PC Guru teljes game is volt :) Transport tycoon alap, de pl Railroad tycoon, Rollercoaster, Zoo, CitizenXL, SimCity 2-3000 és még sorolhatnám azt a sok-sok igényes stratégia játékot amivel rengeteg időt elbíbelődtem. Csak sajnos "valamilyen titokzatos oknál fogva" nincs igény gondolkozni valamint a legtöbb tininorris csak csilivili, agyonscriptelt, agyonhypolt, 8 órás gameplayel bíro, tucathenteldére gerjed. Ez van
  • mousee
    #3
    Várós játék...

    Kíváncsi vagyok, hogy sikerül-e megtörnie nálam az OpenTTD uralmát :) Arról egyszerűen nem tudok lekattani, még anno elkezdtem 486oson a sima transport tycoon-t, utána jött a deluxe, majd az openttd.

    Aki még szereti a stratégiát (a nehéz, és jó stratégiát), annak még tudom ajánlani a KaM Remake-et, mostanság ez vesz el tőlem nagyon sok szabadidőt :)
  • kozik
    #2
    Csináld elegánsan:
    Valamilyen titokzatos oknál fogva a játékosok élvezetüket lelik abban, ha különböző harci eszközök használatával a többi játékost ölhetik.
    :-)
    Felteszem, ennek az sg-s szokásnak, hogy a t. írók jól megmondják a véleményüket, főleg, ha negatív, egyszerűen kommentgenerálási szerepe van.
    Mit ad az ég, bejön, még csak ehhez a feléhez szóltunk hozzá. :-)
  • pitbulllll
    #1
    "Titokzatos oknál fogva" ?! Nem mindenki leli örömét az agyatlan tucat lövöldében.