270
Castlevania: Lords of Shadow 2


  • grebber
    #70
    Jó lesz ez ,semmi gond nincs a pc-s irányítással!
    Várjuk fullt!
  • Evoluti0N
    #69
    Egy ilyen stílusú játékhoz már-már kötelező a gamepad.
  • jarlaxxe
    #68
    Piszok diplomatikus vagy shep...mondjuk ki elég szar az irányitás és a kamerakezelés.
  • Shep
    #67
    Na csak kivártam, elég rövid a demo 2 pálya van. Grafika szép, irányítás billel olyan fura, mintha beragadnának a gombok, alap kiosztás mondjuk egy vicc, érdemes átállítani. Kamerakezelés olyan érdekes, se nem jó se nem rossz, olyan fura.
  • Shep
    #66
    Nekem elindult és tölti is szépen, igaz csak holnap fog leérni.
  • Evoluti0N
    #65
    Hát, nálam nem történik semmi. Csak pörög egyet a kis bigyó a jobb sarokban, aztán megint kidobja a játék oldalát.
  • Shep
    #64
    Na már elindul a letöltés
  • Shep
    #63
    Nem tudom de a demok között egyébként már hó elején is szerepelt csak akkor még a játék oldalán nem volt ott a letöltés gomb.
  • Csokis
    #62
    Igen, ezt észrevettem én is. Lehet, hogy csak reggeltől lesz elérhető, mert elvileg holnapra volt írva a demó megjelenése. Bár, akkor miért tették fel ilyen hamar?!
  • Shep
    #61
    Csak a letöltés nem indul el.
  • Csokis
    #60
    Remélem nem baj, hogy ide írom. Elérhető az első rész demója Steam-en!!!
  • jarlaxxe
    #59
    Látom hallgatak a sok kritikára és végre normális lesz a kamerakezelés nem olyan nyomorék mint az első részben volt.
  • vg
    #58
  • vg
    #57
    Pár másodpercet mutattak a játékmenetből is a pre 3s videóban. Olyasmi lesz mint a Darksiders 2.
  • wedge31
    #56
    Castlevania: Lords of Shadow 2 - E3 2013 Trailer.



    Gameplayt ne keresetek benne...
  • Seth
    #55
    Baró volt nagyon. De aki még csak most áll majd neki az első résznek, az szerintem ne nézze meg,mert masszívan spoileres az első részre nézve :)
  • vg
    #54
    konami pre 3 előzetes nagyon állat, 5 perces
  • Shep
    #53
    Hát nekem sem sokkal több. Resi 4, DMC3, meg pár ps2 emus cucc
  • grebber
    #52
    Én is vetem pc-hez gamepadot anno és azóta kb egy AZAZ EGY játékot játszottam vele -> Redisent Evil 4
    Azóta nem is láttam a gamepadot a pc-m közelébe sem!
  • Shep
    #51
    Ez csak megszokás kérdése, nekem is van gamepadom de ha egy mód van rá inkább az egeret részesítem előnyben, mert számomra az kényelmesebb.
  • Evoluti0N
    #50
    Nem szólok meg én se, de szerintem ez hülye "szabály", hogy PC gamer periféria az kizárólag az egér és a billentyűzet. A gamepad gamer eszköz platformtól függetlenül. Nem hiába van PC-hez is. Azt meg nem akarom elhinni, hogy akinek van pénze játékokra és egy gamer számítógépre, az nem tud venni magának egy gamepadot, főleg ha ilyen stílusú játékokkal játszik.
  • jarlaxxe
    #49
    Én nem szólok meg senkit mert valaki pc-n egérrel akar játszani a konzolosok is rinyálnának ha ezentúl a fps-eket egérrel kellene tolniuk mert ahhoz a stilushoz az fekszik.
  • Evoluti0N
    #48
    Ilyen stílusú játékot bill+egér kombóval játszani? Egészségére annak, aki úgy csinálja. :)
  • Shep
    #47
    Na de ez már a fejlesztők bambasága, mert ha a célplatformon is rossz akkor az elég elszomorító. Mindegy, majd augusztusban kiderül mit alkottak.
  • jarlaxxe
    #46
    Én játszottam vele konzolon és tudom milyen az irányitás és a kamerakezelés a játékban szopás lesz egérrel, kivéve ha a portba az is beletartozik, hogy az egész játékot átírják...
  • grebber
    #45
    Mindig ez megy a konzolmatyik akik egeret csak újságba láttak jönnek a vizióikkal,hogy elképzelni se tudom ezt hogyan pc-n.
    Sajnos ezért jönnek egyre könnyebb játékok nehogy túl sokat kelljen képzelni ha már ennyi sem megy
  • Shep
    #44
    Hát ez olyan ,hogy a DS-t is magyarázták ,hogy így kontroller meg úgy kontroller aztán tökéletes volt hozzá a bill+egér is sőt szerintem még jobb is. Kontrollerrel tuti én is meghaltam volna minden bossnál 20-30x, bár a fenét, kontrollerrel el sem jutottam volna max az első bossig :)
  • grebber
    #43
    Azt majd mi eldöntjük és 100% hogy perfekt lesz mint mindig!
  • jarlaxxe
    #42
    Ezt nem fogod az tuti, talán majd a második részt.
  • wedge31
    #41
    Amit ebböl a stilusból probáltam az a Darksiders 1-2 meg a új Dmc volt és tökéletesen lehetett egérrel játszani.
  • Gabe18
    #40
    Semmi baj nincs vele pc-n, csak kell hozzá egy akármilyen (hasamra ütök) 3000-4000 forintos gamepad, és teljesen jó. De én elképzelni nem tudnék egy ilyen játékot bill-egér párossal játszva.
  • grebber
    #39
    Eddig mindegyik ilyen game jó volt egérrel billel ez is jó lesz no para!
  • wedge31
    #38
    Én vállalom, mert pc-én csak bill+egérrel vagyok hajlandó játszani ha ugy nem lehet normálisan akkor kuka.
  • grebber
    #37
    Semmi baj nincs ezekkel pc-n nem értem mi a bajotok állandóan!
  • Gabe18
    #36
    Mondjuk aki egy ilyen stílusú "hack n slash" játékot billentyűzettel akar játszani, hát hogy úgy mondjam az is megérdemli. De ez csak a személyes véleményem...
  • jarlaxxe
    #35
    Te kivétel vagy ami erősiti a szabályt.
  • grebber
    #34
    Soha az életbe nem volt olyan játék pc-re amit ne lehetett volna billel rendesen tolni. (NEKEM) A sok vér István meg IJ.
  • jarlaxxe
    #33
    Ne örülj nagyon mert az első résznek botrányosan szar a kamerakezelése és bill+ egérrel valszeg irányithatatlan lesz.
  • wedge31
    #32
    "A Konami ma a PC-s játékosok nagy örömére bejelentette a Castlevania-sorozat lassan 3 éves epizódjának megjelenését. A Castlevania Lords of Shadow Ultimate Edition digitális és dobozos formában egyaránt elérhető lesz, s a teljes játék mellett két további fejezetet fog tartalmazni – Reverie, Resurrection.
    Emellett természetesen grafikai ráncfelvarráson is átesett a játék – 1080p HD megjelenés – és stabil 60 fps-en fut, valamint Steam-en keresztül a trófea integráció lehetősége is elérhető lesz. A Castlevania Lords of Shadow Ultimate Edition augusztus 27-én érkezik meg a Steam kínálatába, illetve augusztus 30-tól lesz elérhető dobozos formában. A Konami egy mellékelt előzetesben mutata be a PC-s verziót mozgás közben"-gamers


    Igy lesz kerek a történet nem kell fejest ugrani a storyba az előzmények ismerete nélkül...
  • Rayden02
    #31
    Topikot nem találtam,így hát ide rakom!