270
Castlevania: Lords of Shadow 2


  • wedge31
    #230
    Teszt.
  • drop
    #229
    demo ezt írja ki you need at least 512mb of video+agp memory
    1gb a vga karim mi lehet a baj win7 64 bites? segítsetek előre is köszi
  • DarkSector
    #228
    Nálam lenti képen látható a grafikai beállítás, ez alapján:

    Menü: 60 fps
    Átvezetők: 15 fps
    Játék: 30 fps

    Mind a 3 érték atomstabil hálisten nincs ingadozás.

    Képek. (szerintem nem mondhatjuk hogy csúnya)



  • DarkSector
    #227
    Veled értek egyet most, szebb jobb, mintha mérföld különbség lenne, szerintem konzolon sem lesz szarabb. Azért nem nextgen a látvány pc-n sem, de az első részhez képest talán szebb azért.
  • Shep
    #226
    Hát igen, az sem utolsó szempont ha jól fut :)
  • wedge31
    #225
    Hát ez tényleg szubjektiv én az első részt pont a kamera/irányitás miatt kukáztam ez legalább nálam már megüti a normális szintet.
    A graf jól néz ki de ami a legfontosabb nem akad a gépemen...
  • Shep
    #224
    Hát ha neked ez a bitang jó akkor arra nem tudok mit mondani :) Gördülékenyebb volt a harc az 1-ben, meg követhetőbb, itt a sok effekt kitakar mindent, ráadásul a kivégzés is olyan gagyi fél képernyős vérpacás megoldás lett. A főhős az egyéni megítélés kérdése, neked bejön, nekem nem, ez ilyen :)
  • TDC Geronimo
    #223
    Szerintem bitang jól néz ki PCn. Combat meg mitől rosszabb? Kamera is szabad kamera már. Nekem személy szerint jobban tetszik a vámpír gabriel.
  • Shep
    #222
    Viszonylag hosszú a demo, legalábbis az első részéhez képest de engem nem győzött meg, szerintem grafikailag gyengébb, a harc is rosszabb és teljesen unszimpatikussá tették a főhőst, legalábbis számomra. Már mikor kiderült, hogy vámpír lesz akkor féltem de gondoltam ,hogy á biztos nem lesz rossz de úgy tűnik mégis. Jó mondjuk ez csak egy demo de akkor sem túl biztató.
  • DarkSector
    #221
    fuck Yeah
  • wedge31
    #220
    Demo.
  • DarkSector
    #219
    Ja értem, az fasza, várom szeretettel majd.
  • TDC Geronimo
    #218
    Mert preorderrel együtt kerül fel a játék meg a demoja is. Twitteren írta Dace Cox előző héten
  • DarkSector
    #217
    hát akkor inkább arra fogadnék. :D

    Steam-en nem hogy demo de még egy bejegyzést sem látni. :)
  • TDC Geronimo
    #216
    Elvileg az is.
  • DarkSector
    #215
    és konzol?
  • TDC Geronimo
    #214
    Elvileg ma demo steamen. Nem tudom mikor szoktak oda felkerülni demok, de még nincs fent.
  • wedge31
    #213
    Dracula's Destiny Trailer.



  • vg
    #212
    Új infók(régi színészek visszatérnek), új jelenetek. Itt. Viszont még mindig nincs értelmes válasz, hogy miért nincs ps4-re és xb1-re.
  • grebber
    #211
    Friss Castlevania: Lords of Shadow 2 információk
  • TomStorm
    #210
    Most játszok LoS-al XB-on.Hát igencsak jó game,durva:)
    Az első Titan után vagyis közben visszavettem warrior fokozatról mert nehéz volt.

    A második rész mire jön először februárban?Lehet ezt már tudni vagy még a február se biztos
  • wedge31
    #209
    Dracula's Vengeance Trailer.

  • bajtokarpi
    #208
    Köszönöm, sikerült.
  • vg
    #207
    Mirror of Fate HD gameplay ITT! Várjuk!
  • Shep
    #206
    Mikor a nagy szűkülő kör beér a kicsibe akkor kell az ütést nyomni.
  • bajtokarpi
    #205
    Sziasztok!

    Egy nagy trollnál vagyok a temetőben, és kivégzéshez az RT gombot adja meg (xbox 360 controller), de ilyenkor felmászik a troll fejére,és megjelenik egy pulzáló kör. Na ilyenkor mit kell csinálni, mert leszed a troll, és nem tudom kivégezni.

    Köszi
  • DarkSector
    #204
    Ja értelek, az szar....:S
    részvétem.
  • Shep
    #203
    Már túljutottam rajta, megint kellett visszadobálni, ami billel ugye elég gázos. Jelenleg a paphoz megyek felfele a toronyba.
  • DarkSector
    #202
    Tudsz adolni mentést? megnézem milyen az a bossz. :D
  • Shep
    #201
    Rohadt életbe már, billel képtelenség megölni a hülye varjút!
  • DarkSector
    #200
    Milyen csontváz?

    De mindegy is, nekem így is marha egyszerű. :D
    Nem állítottam hogy ez az egyetlen módja, de nekem így jobb, mert én a lovag-ra koncentrálok nem a fekete szutykokra.
  • vg
    #199
    "fekete "taknyokat" ugord át"

    Egy mozdulattal ki lehet nyomni azt, fentről csapással mint a szétesett csontvázakat. Gyerekjáték.
  • DarkSector
    #198
    SPOILER

  • DarkSector
    #197
    Megvan a cucc, nem csináltam sérülésmentesen meg, de meg tudnám, ha lenne egy kis időm, most siettem, 1-2 ütést bekaptam, nem nehéz, nézd majd meg a vidit, ha mástnem utólag, és ha megnézed a taktikát, rájössz hogy akár No Damage-ban is könnyen megoldható.
    Minden lépésnek megvan a miértje a videóban, ha kell leírom majd.

    2-3 óra és felmegy a vidi holnap beszurom majd. :)
  • DarkSector
    #196
    jah billentyűvel easy-n menj szerintem, főleg a taknyok végett.
    Kéne full legnehezebb fokozat kíváncsi lennék ott milyen a droid.
  • Shep
    #195
    Ézin játszok, de nekem így pont jó így van kihívás de azért nem az a lehetetlen kategória. Persze lehet kontrollerrel könnyebben menne de hát most az nincs.
  • DarkSector
    #194
    4 fokozatból a 3 elérhető, fel akartam neked venni, de majdnem 50GB mire felveszem, úgyhogy lehet könnyebb fokon mutatom meg, asszem a különbség, az életekben van csak, hogy neked kisebb életed van nekik meg kicsivel több, de felveszem hogy lásd a szisztémát.
    Csak valsezg holnapra lesz meg. :D
  • Shep
    #193
    Kemények ezek a harcok, ez a Lycan hadúr sem gyenge.
  • DarkSector
    #192
    Tudom nem is ezé mondtam tény nem egyszerű, csak nem mindegy mit figyelsz, nem szabad a fekete szarokat nézni, azokat csak éppenhogy a szemed sarkából, a lovagra kell figyelni, mit támad éppen.

    Tudom könnyű mondani.
  • Shep
    #191
    Én is így csinálom, csak húzós, na. Nem vagyok én pro HnS játékos, na meg PC-n alig van belőlük.