270
Castlevania: Lords of Shadow 2


  • DarkSector
    #190
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van rá trükk, mindig hivd el a fekete "taknyokat" ugord át, ellenkező irányba, megötöd csákot, majd megint, amig meg nem hal, csinlok videót erről is.
  • Shep
    #189
    DE olyan keveset játszom kontrollerrel ,hogy nem látom értelmét komolyabb befektetésnek.






    Ez a retkes Black Knight állandóan küldi a fekete taknyokat, oda se tudok menni megütni.
  • DarkSector
    #188
    Hát ez tény, régen én is vettem gagyi kontrollert ps2-höz, 1-2 hónap alatt vagy eltört az analog vagy csak hót laza lett, stb.
    Eredetit, 1x vettem meg, és évekkel később a géppel együtt adtam el egy srácnak, akkor is működött rendesen!

    1 joy valahol van még lent a szekrényemben! BONTATLAN szinte! :)
  • Evoluti0N
    #187
    Kicsit szánj rá többet, vegyél Xbox 360-as kontrollert és az nem fogja "beadni az unalmast". :)
  • DarkSector
    #186
    :D
  • Shep
    #185
    Ja, még az ilyen egyszerűek amilyen most van nekem is 2e-nél kezdődnek, igaz amennyit játszok vele az is bőven jó, csak jó lenne valami olyan ami azért nem teljesen bóvli.
  • DarkSector
    #184
    Uh az gáz, nem olcsó egy új. :S
  • Shep
    #183
    Egyébként megnézném kontrollerrel csak az enyém beadta az unalmast, össze vissza mozog a bal kar hiába nem mozdítom sehova, valami kontakt hiba lehet, vagy nem tudom.
  • DarkSector
    #182
    Vigyázz, melyik irányba nyomkodod, és gyorsan kell, elég macerás dolog...de így kell ez tuti...
    Sok sikert, összejön ne parázz, max nem elsőre.
  • Shep
    #181
    Na igen az elkapás az megy de utána hiába pörgettem a wasd-t nem sikerült, na majd próbálkozok még.
  • DarkSector
    #180
    Van agy gomb, joy-on az RT, amivel kinyitsz ajtót, életet szívsz, tekerőket tekersz.
    Ha eldobja a kavicsot, és a kavicson lesz egy aura, ezt tartsd lenyomva, majd:

    WASDWASDWASDWASD....

    Ha geci lennék mondhatnám hogy használj kontrollert, ahogy a gépigénynél írja, de ugye a kontroller szar dolog. :D
  • Shep
    #179
    A kődobáló Titánt ,hogy kell megölni, elkapom a követ de billentyűzeten, hogy kellene és mit nyomni ,mert nyomtam már körbe körbe, ide oda de semmi.
  • DarkSector
    #178
    Hát másra nem tudok gondolni.
    Nekem megy. :)

    Win8 64bit-konfigom allul.
    Próbáltam minden gombot , és ahogy lenyomom elvégzi az adott mozgást, nem érződik késés.
  • Shep
    #177
    Ja, akkor lehet konfigja válogatja a dolgot.
  • DarkSector
    #176
    Ahelyett hogy megprobűltál volna javítani a helyzeten. :)
  • DarkSector
    #175
    Billentyűzetre irtam, kontroller naná hogy jo. :)
  • Myselor
    #174
    ők azt mondják az is tökéletes,nállam nem volt.le is töröltem:)
  • Shep
    #173
    Akkor csak a billes irányítás-t szúrták el.
  • DarkSector
    #172
    Amúgy 4-5 órát nyomtam a játékot, az irányítás rendben, sem bug semmi nincs.
  • DarkSector
    #171
    //mentéseket a gépentyű hová teszi?
  • Myselor
    #170
    ezekszerint jah:)
  • DarkSector
    #169
    Ja értem 1024 alá kéne. :D
    Ennyire gyenge a pöcköd?
  • Myselor
    #168
    de a legkisebb 1024xd nekem 800x600kell csak úgy menne:D mivel nincs más levehető dolog az árnyékon kívül.a többi texturát ne mlehet állítani
    amúgy nincs ,minden hdd-n van:)
  • DarkSector
    #167
    Loszart nincs felbontás.
    Configure menüpont vagy mi, ott van a felbontás állítása. :D

    Vagyis semmi dobozos játékod nincs? PS3/X360, bármire? :D
  • Myselor
    #166
    jah xd nincs ps3 volt asszonynak volt az:) én nekem nem jött be.
    megy de nem próbálkoztam még vele.most volt más elfoglaltságom:) meg szar így hogy nem tudom átrakni kisebb felbontásra,pedig akkor jól menne a játék.de nincs semmi átírható fájl :( vagyis az nincs a felbontás benne
  • DarkSector
    #165
    Jahogy gamepad, azt hittem dobozos játékod.

    PS3 kontroller is megy tudtommal PC-hez.
  • Myselor
    #164
    várj,mivan?xd most nem értek semmit
  • DarkSector
    #163
    nekem az is megfelel, de mik vanank? ilyen általad végigjátszott?
  • Myselor
    #162
    playstationös van xd
  • DarkSector
    #161
    :)
    Nemár, nincsen egy szaros gamepadod? :D
  • Myselor
    #160
    jó neked nekem kibaszott laggos:)
  • DarkSector
    #159
    Kipróbáltam pc-n bill+egér....
    nem laggol nekem, holott 20-30 fps-t fut maxon, jó közbe fut a torrent.
    vagyis nem a játékkal van baj.

    De baszott kényelmetlen szegény játék nekem így. :)
  • DarkSector
    #158
    BF kell a riherongynak. :D régi játékra gondoltam de ha nincsen az sem baj.
    Nem ujakra, az újak megvannak nekem, meg exclusive-ok...:)

    Neverdead-Halo3-Vanquish-Bayonetta, ezeket max , vagy ilyen hasonlóak kölcsönbe végigvinném, de nembaj ha nincs. :)
  • Myselor
    #157
    jah jó.hát kölcsönbe,hmm RDR undead van.többi játék hdd-n van,úgy van tizen valamennyi,ja meg bf-ek vannak dvd-n de azt öcsém nem adja úgyse :D neeked se kéne gondolom.max kölcsönbe,mert megvenni most nem akarok mást.de majd még visszatérünk rá:)
  • DarkSector
    #156
    te ird le a címed, mert én nem tudom neked megírni az enyimét. :D

    te nincs valami más játék cserébe? akár örökbe is cserélhetünk, nem kell értékes játék. :D
    Ezzel nem azt mondom hogy amugy nem adom kölcsön, csak hátha érdekel téged örökbe, elég hosszu egy játék 2 DVD.

    Amúgyis árulom , addig mehet kölcsön amig végig nem viszed vagy nem veszi meg valaki.
  • Myselor
    #155
    de most én írjak neekd vagy te írsz majd nekem?^^ xd
  • DarkSector
    #154
    Csak egy érdekes dolog mire jó a kontroller:

    Ncore:
    "Nekem sem sikerült jó ideig,utána rájöttem hogy a helyes billentyű nyomkodós sorrend a D,W,A,S baromi gyorsan.Ezek után már könyebben ment.Tanuljatok bele mert nem ez lesz az utolsó ilyen nyomkodós rész a játékban sok sikert!"
  • DarkSector
    #153
    Értemén.
    Oksi.
    PM.
  • Myselor
    #152
    elég lenne csak kölcsönbe:) most GTA V-t kell megvenni öcsinek,az meg sok pénz ^^
  • DarkSector
    #151
    Möghá.
    Megvennéd olcsón vagy csak köcsöbe?