176
Warriors of the North
  • Agamemnon
    #176
    Passz, én nem próbáltam ki azt a DLC-t.
  • Dragonman
    #175
    hali. Az ice and fire dlc-t próbálta má valaki? 2 dolgot nem értek vel kapcsolatban. az egyik hogy elcseszi a cstákat, mert mindíg kiakad a harc első köre után. nem csinál semmit csak az ellen nem hajlandó lépni a körét.. a másik hogy folyamatban lévő játék mellé lehet e telepíteni, vagy új játkot kell kezdeni ha a dlc-vel akarok játszani?
  • steweee
    #174
    az első főellenséget hogy lehet kiynírni ? a nagy pókot a jégbarlangokban ?

    pedig rájöttem hogy kellene, de elfogy a seregem. 16 szint és jól fejlesztett varázsló vagyok

    a két lábát és a pofáját lehet 1-1 egységgel külön ütni hogy a viszsatámadása csak egyet sebezzen, de így se megy csak kb. 40%-ig utdom leverni
  • Carmageddon
    #173
    Én azt csak kódokkal csináltam végig az előző részekben. XDXDXD
  • kenyeresdani
    #172
    Én hardon toltam eddig a játék mindeggyik részét. Az Impossible sem lehetetlen de annyira azért nem akarok rákockulni.
  • Carmageddon
    #171
    A normal szint az olyan mint az easy tökre.
  • Carmageddon
    #170
    Bezony normál fokozaton
  • Cobra.
    #169
    Nem, ezután már nem veszted el a gyűjtött katonákat. Viszont van majd még egy zavaró dolog, miszerint nem minden hajóval tudsz szigetek között utazni. Mire erre rájöttem már a hajamat téptem, mert így pl volt olyan sziget, ahova később eljutva szinte minden ellenség weak kategóriás volt.
  • kenyeresdani
    #168
    mivel már kicsit hiányos volt a seregem , otthagytam ha jol rémlik 1 enemyt mert nem akartam még vesztegéset a pok elött. De ha ezt tudom h utanna mindenképpen oda a sereg akkor nem hagyom ott. Mi van ha visszamegyek arra a szigetre akkor ujra kicserélődik a sereg ?
  • Cobra.
    #167
    Én s meglepődtem, de majd ha másodszor játszom, akkor tudom, hogy felesleges feltölteni a sereget előtte, meg vigyázni se kell rájuk.
  • kenyeresdani
    #166
    igen arra gondoltam , meglepődtem h eltünt a sereg.
  • Cobra.
    #165
    A pók után nem, csak amikor átkerülsz Verlonba.
  • kenyeresdani
    #164
    üdv
    kinyirtam a pókot a jeges barlangban ,és utánna eltünt a seregem . Ennek igy kell lennie ?
  • Carmageddon
    #163
    Aha értem.
  • Agamemnon
    #162
    Passz, nem néztem, hogy virágboltiból volt-e patch update...
  • Carmageddon
    #161
    Kijavították már azt a temérdek búgot?
  • Rusy
    #160
    Sikerült már kijutnom a világba, most per pill a castle merlasarból nem tudok kijutni, valamiért nem enged ki valami spell kellene?
  • Rusy
    #159
    Megakadtam egy kicsit az arlania greenwort, vernom résznél, ezen a három helyen tudok menni, de nem tudok elmenni a szigetről, valaki esetleg, hogy lehet átmenni máshova?
  • Rusy
    #158
    köszönöm
  • Cobra.
    #157
    Másik szigetre úgy tudsz átmenni, hogy amikor hajóban vagy, megjelenik egy kormánykerék a térkép fölső részén, azt megnyomod és onna nkiváalsztod az úticélt.
  • Rusy
    #156
    köszönöm megvan
  • Rusy
    #155
    Ja bocs a kérdésem Vestlig a warrior of the northba
  • Rusy
    #154
    hogy lehet átmenni verlonba, mert azt írja hajózzak, de úgy nem tudom hogy lehet körbe jártam a térképet
  • Andris0216
    #153
    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni Elakadtam a játék elején. Még csak 15 ös szinten vagyok de nem tudok tovább menni ! 3 szigetem van meg és ott már a legyeket is lekaszaboltam ! :(

    A következő küldetéseim vannak amivel nem tudok megbírkózni. :

    Talking Bear
    Quest for " The Mad Mullet"
    Monster hunting
    Help the Vikings Of Vestling

    Tudna nekem ezekben valaki segíteni ?

  • Cobra.
    #152
    Kijött a Prophet féle verzió a 650-es verzióval, ez eddig nem fagyott le. A steam_api.dll -re viszont azt modja a víruskereső, hogy fertőzött, szóval előre be kell rakni a kihagyott fileok közé, különben törlődik és nem lehet elindítani a játékot.
  • Carmageddon
    #151
    Arra kíváncsi lennék én is, mert ha igen akkor kurvára elbaszták ezt a kieget.
  • Cobra.
    #150
    Az eredeti verzió is ennyire játszhatatlan, vagy csak a "teszt" verzióval vannak komoly gondok?
  • Carmageddon
    #149
    Sikerült kiakasztani a játékot, hát nem volt semmi a rengeteg kifagyásokkal meg kiakadások miatt.
    De azért végig tudtuk csinálni az ellenfelekben kicsit csalódtam, mert miután kijöttünk a 3 szigetről semmi kihívás nem volt benne.
    A küldetésekkel sincs baj, csak elrontottuk azokat a küldetéseket és azért nem sikerült megoldani őket.
    Jó nehezek a küldetések, és rendesen meg kell gondolni hogy miket választunk, mert bukjuk a küldiket.
  • Carmageddon
    #148
    Azt tudom, most az ygyr seregét nyírtam ki onnantól vagyok elakadva.
  • Agamemnon
    #147
    A szovetseg gyujtos fo kuldisorozaton kell vegigmenni. Meg en sem vittem vegig :)
  • Carmageddon
    #146
    Nem arra gondolok hanem az ericet?, oda hogy lehet eljutni a megtámadásáig?
  • Agamemnon
    #145
    Ha legyőzted a Razor-t védő sereget, akkor utána már nem lehet megtámadni őket.
  • Carmageddon
    #144
    És a főküldetéseknél még hova kellett menni, hogy megtámadjuk azokat a dögerős ellenfélcsapatokat?
  • Agamemnon
    #143
    Igen, de az ismételhető, nincs vége :S
  • Carmageddon
    #142
    Pffffff már nem ad senki semmi küldit.
    A fogadóst megcsináltad hogy 2-őt kell becsábítani?
  • Agamemnon
    #141
    Hát, ha nem találod meg hozzájuk a küldetést, ami "ellenségessé" teszi őket, vagy nem úgy válaszolsz az egyik kérdésre, akkor nem.
  • Carmageddon
    #140
    Az kár és a várakban lévő hősöket meg egyébb helyeken lévő hősöket se lehet kinyírni?, mert elég sok helyen ott vannak és nem csinálnak semmit se.
    A kalózszigeten is van két kalóz akiket nem enged megtámadni.
  • Agamemnon
    #139
    Később már nem, mert amint beszélt Razor-ral neutral-ra váltanak és nem támadnak.
  • Nazgul1980
    #138
    varázsló
  • Nazgul1980
    #137
    Pár napig el voltam akadva a jég barlangos póknál, de végül nagy nehezen levertem Aztán jöttek az imerős tájak, és egy szellemhajó fedélzetén belebeotlottam a jó öreg Evil Bokk varázslatba. Mert amúgy varázskó vagyok. Még csak Chaos 2 es szintű vagyok, de már így is nagyon kemény a könyv, mindíg jól teljesített