17
  • Zombee
    #17
    Feltűnt egyvalami: az irányított karakter lassabban követi a célkeresztet szerintem.
  • Shep
    #16
    Én kipróbáltam, hát tényleg nem egy világmegváltás és a célzót sosem tudom hol van mert annyira láthatatlan az akció során de ettől eltekintve ilyen 10-15 perces lövöldének tökéletes.
  • Zombee
    #15
    Ez alapján nem kell leírni a filmet, általában az összes ilyen adaptáció gyenge. Kipróbáltam, valóban nem nagy eresztés, bár el lehet lenni vele biztos egy darabig. Legalább nem bugos, már az is valami :).
    A filmben azért bízom, ilyen szereplőgárdával eleve nem lehet szar.
  • 1080pBen
    #14


    Hát a filmről készült játék is elég gagyira sikeredett..
  • Zombee
    #13
    Mielőtt fikáznád a fikázót! Én a cikket egy másik cikk végén lévő "Tudomány, Mobil, Film, Játék" cikkajánló listából szúrtam ki, bocs, ott nem volt feltüntetve, hogy a négy kategória közül melyikbe tartozik. Tehát igenis félrevezető.
  • nyuny01 #12
    Ember miért nem figyelsz, megint csak remegsz és fikázod a cikkírót! Aztán meg jönnek a meglepik...
  • bujtorgy
    #11
    A film biztosan jobb lesz!
    :-)
  • bcrics
    #10
    10.-én elvileg jön pcre az új spiderman játék, majd arról.minél hamarabb egy tesztet tibikem legyszives...
    Remélem torrenten minél hamarabb fenn lesz...juj.
    Amúgy olvasgattam itt a jatekteszteket és mégis milyen konfigon toljatok mert a screenshotok elég fapados kinezetet sugallnak legtöbbször..800*600 low quality.
  • xido
    #9
    1..játéktopic,aki ezzel is beszopja a címet,magára vessen:)
    2..Tibi is tud néha viktori szinteket megütni
    3..honnan a rákból derült ki a játék milyensége,mert én még nem láttam sehol terjeszkedni..vagy csak promo anyagot tesztelőktől jött a kritika?
  • gombost
    #8
    Te meg tanuljál meg helyesen írni, mielõtt nyelvtannáciskodsz!
  • Etinger
    #7
    Attól mondjuk még kétértelmű (kattintás cunami). Vikorra vallanak az ilyen címek :)
  • Xerox10
    #6
    1. "Csúnyán besült a The Expendables 2" cím a játék kategóriában jelent meg.
    2. Ötvös Tibor készítette a cikket.
  • Svlad Cjelli
    #5
    Melyik Batman, mert azokbol is sok van. Ha az Arkham-ra gondolsz, szolok, az nem film adaptacio volt.

  • Svlad Cjelli
    #4
    Tanujal mar meg rendes cimeket hasznalni Viktor.

    "Csúnyán besült a The Expendables 2 játék"

    Nem zavar, hogy igy mindenki a filmre gondol? Ennyire nehez lenne kicsit gondolkodni?

    Mond teged ezert ott fizetnek?
  • gyualmighty
    #3
    Sztem a Wolverine is nagyon jo lett a film alapjan...en ps3-on vittem vegig,meg a kritikusok is jonak talaltak...
  • xido
    #2
    Mit vártak?..Ezt a filmet átrakni játékba csak és szigorúan egy Commandos vagy Jagged Alliance mintára lehetett volna..mind stílus mind megjelenítés formájában
  • ugh
    #1
    Hat en meg jo adaptaciot nem lattam.
    Batman nem er...
    Az osszes szar.
    Na jo a madagascar 1 az elegge jo lett a maga kategoriajaban.