11
  • chuky123
    #11
    Rakás szar volt. Képzelem jáksó mennyit kapott érte ő volt a kreativ producer. Nem lett volna rossz sorozat, szinészek nem voltak rosszak de forgatókönyv az egy nagy 0 volt. Ugyan ez a véleményem a hactionröl is. Ott is tök jó színészek vannak de sztori meg a megvalósítás szintén 0 sajnos. Gondolom azt is hamarosan megszüntetik
  • fecg21
    #10
    Megint egy szarral kevesebb lesz a varázsdobozba...
  • zetortraktor
    #9
    Ja. Igen. Minimum 2 év helyett kaptak 3 hónapnyit.
  • immovable
    #8
    Nembaj. Pénz már a helyén.
  • zetortraktor
    #7
    100 rész nem túl nagyívű, annyit a TV2 és az RTL is legyárt a szappanjából.
  • COOLancs
    #6
    Ha jól emlékszem egyből 100 részt rendeltek meg, ugylátszik nem jött be a nagyívű terv.
  • Etinger
    #5
    Nem nézted az Űrgammákat? :) Érdemes pótolni.. mármint úgy bele-belenézni :D Olyan 7-8 évesen komolyan még szórakoztató is volt. Mai szemmel... JÁJJJJJ!!!
  • dresden1
    #4
    Ha pénzt akarnak osztani, akkor nem egy kurva olcsó és kurva melós szappanoperát rendelnek. Hanem mondjuk tévéfilmet, amit nem kell napi robotban forgatni.
  • FoodLFG
    #3
    Nem baj! A lényeg úgyis az volt, hogy valamilyen indokkal pénzt tudjanak költeni és így azt kreatívan elosztani. Most majd jöhet a következő projekt...
  • winnie
    #2
    neked ez ennyire nem jött be? én nem néztem (mondjuk az űrgammákat sem), de terveztem, hogy azért bepróbálom.
  • CybeRick
    #1
    Ennél még anno az Űrgammák is jobb volt.