102



Zhongxing Telecommunication Equipment
  • desigo
    #102
  • móni76
    #101
    Sziasztok! Hogyan tudom egyáltalán lehet-e a ZTE BLADE G mobil akkumulátorát kivenni mert lefagyott a telóm?Köszönöm!
  • szakos3
    #100
    Sziasztok!

    Valaki tudna nekem küldeni a ZTE Grand X IN recovery menüjéről egy képet?

    Köszi!
  • pzolika978
    #99
    Az enyém full gyári, semmi rootolás. Ha megunom akkor visszaviszem én is Telenorhoz. Köszi a választ...
  • Konyigery
    #98
    Az enyém dettó ugyanezt csinálja, kérdezősködtem android fórumon, ők akksi hibára gyanakodtak, elvittem telenorhoz, ott viszont szoftver problémát mondtak. Előtte rootoltam, de nem hiszem hogy ez lett volna a gond, mert csomó ideig nem volt gond vele, csináltam egy gyári recoveryt, de utána is fennállt ez a probléma.
  • pzolika978
    #97
    Sziasztok!
    ZTE Blade III telóm mostanában kikapcsol, és újra bekapcsol. Akksi jó benne, nem merült állapotban csinálja.Van valakinek hasonló tapasztalata??? Van esetleg szoftver frissítés rá??? Én nem találtam.

    Köszi előre is.
  • desigo
    #96
    ZTE Nubia

    Snapdragon 800 proci,5 colos fullHD kijelzővel



  • Kalash17
    #95
    Basszus lemaradt a vége. :D. :P. Szóval az a probléma, hogy nem tudom hogy kell azt az elemet eltávolítani, és ebben kérném a segítségetek...
  • desigo
    #94
    Akkor hajrá.

  • Kalash17
    #93
    Sziasztok!A Zte blade telóm szeretném kicsit szétszedni.Pontosabban a képernyő előlapját.IDegesít már, hogy telement porral, és kosszal, szeretném kipucolni
  • pippilon
    #92
    Csakis 3G, 2G átverés szvsz. Lehet ma már találni korrekt ajánlatokat 3G-re is, felesleges spórolni a 2G-vel. Mondhatni pénzkidobás, szerintem. Itt körülnézhetsz, elég jól össze vannak hasonlítva a szolgáltatók: http://www.internetet.hu/mobilinternet-csomagok.html
  • Dzsabba
    #91
    A 2g az csak sms,mms és max játék letöltésre jó.
    A 3g a komolyabb böngészésre van kitalálva.Ha jól tudom,akkor ez már akár 2Mb/s-ek is lehet.
  • Kalash17
    #90
    Igen, ezeket a dolgokat már ismerem...Egyébként a 3g mire való?És miben tér el a 2g-től?
  • Dzsabba
    #89
    App-al ne is próbálkozz.A wifi-t és a 3g kapcsold ki és csak akkor használd ha tényleg szükséged van rá.
  • Kalash17
    #88
    Sziasztok!Egy olyan probléma lenne a Bladeemmel, hogy nem tudom megnyitni vele az mms-eket.Ott van, hogy letöltés, rámegyek, és nem történik semmi.A másik nagy probléma pedig az akkumulátor.Ha rendesen nyomom, akár 6 óra alatt is lemerül.Ez szerintem ijesztő.Nincs esetleg valami app, ami növelné az akksi teljesítményét?Előre is köszönöm a választ
  • slycoop
    #87
    Üdv.
    Egy másik forumban ajánlották a zte blade 3-at. Azt szeretném kérdezni hogy aki ilyet használ mik a tapasztalatai róla? Az érdekelne hogy netezni jól lehet rajta?
  • desigo
    #86
    Nem láttam még róla cikket,hogy érkezne más szolgáltatóhoz.
  • joshua
    #85
    Azt nem tudjátok, hogy a Blade 3 kapható lesz-e máshol is, vagy csak telenornál?
  • desigo
    #84
  • desigo
    #83
    ZTE Nubia Z5: 5 col, 1080p

  • desigo
    #82
    2G : alap mobilkommunikációra való (sms,hangátvitel)
    3G : más frekvenciákat használó kifejezetten mobil internetre is használható adatátviteli rendszer.

    Ha nincs mobilinternet előfizetésed akkor a 3G használata feleslegesen meríti intenzívebben az aksit.Ezért érdemes kikapcsolni.

    Szinkronizálni érdemes a névjegyzéket/naptári bejegyzéseket és hasonló google szolgáltatásokat időnként ha nincs auto szinkronizáció bekapcsolva.
    A beállításoknál megtalálod.
  • Kalash17
    #81
    Rendben, köszi!Kipróbálom...Egyébként mi ez a 2G meg a 3?Ja meg a szinkronizálás, és az adatátvitel?
  • Dzsabba
    #80
    Kapcsold ki a 3G-t és vált 2G-re.
    Nekem is ez volt bajom és úgy néz ki,hogy a 3G ette az aksit.
  • Kalash17
    #79
    Nem hiszem hogy ilyen problémája lenne...Két akksim van és mindkettö ugyanugy viselkedik...A progik meritik tudom, de mikor frissen lett telepitve akkor sem volt jobb..Amit meg leirtál ki fogom probálni.Köszönöm a segítséget!
  • desigo
    #78
    Mennyi idős az aksija?
    Lehet valamelyik program meríti,nézd meg miket raktál fel legutóbb.
    Plusz még ezt megpróbálhatod:

    1) Kapcsold be a telefont és töltsd 8 órán át vagy tovább
    2) Húzd le a telefont a töltőről, kapcsold ki és töltsd még 1 órán át
    3) Húzd le a telefont a töltőről, kapcsold be, várj 2 percet, kapcsold ki és töltsd még 1 órán át
  • Kalash17
    #77
    Sziasztok!Egy zte blade telefonom van, és az akkumulátor teljesìtményével adódott problémám...Sajnos nagyon hamar lemeül annak ellenére hogy nem használom annyit.Van valami progi vagy bármi módszer a teljesítmény növelésére?Elöre is köszi!
  • móni76
    #76
    Köszönöm! Megpróbálom!!!!!
  • theone91
    #75
    Van egy másik (akár egyszerűbb megoldás is). https://play.google.com/store/apps/details?id=com.herman.ringtone&hl=hu

    Ezt az alkalmazást leszedve is be tudsz állítani csengőhangokat, és ami a legjobb, hogy a hangfájlt meg is tudod vágni. :)

    Viszont én nem próbáltam, de nem is tűnik bonyolultnak. Remélem segít. :)
  • móni76
    #74
    Szia! Ha tudsz légyszi segíts!!!
  • móni76
    #73
    Szia! Köszönöm a választ! De leírnád részletesebben mert nekem olyan van hogy beállítások-hang- tlefon csengőhangja és ennyi!Ott az sd kártyát nem találom csak a telefonom saját csengőhangjait! Valamit elnéztem? Köszönöm a választ!
  • theone91
    #72
    Rendszerbeállítások - Hang - Csengőhang.

    Feljön egy ablak, ha több fájlkezelő is van a telefonon, mindegy, hogy melyikkel választod ki az adott hangfájlt. :)

    Legalábbis remélem, hogy hasonlóan van itt is, Sony-m van, szintén ICS-sel. :)
  • móni76
    #71
    Sziasztok! Vettem egy ZTE Blade lll -at!Minden jó és szép csak egy gondom van vele, sd kártyán vannak zenéim! Hogyan tudom beállítani onnan a zenémet csengőhangnak ?
  • desigo
    #70
    ZTE Blade III

    mobilarena teszt

  • desigo
    #69
    Jövőre jön a 8 magos ZTE Apache
    az még érdekes teló lesz...
  • Inquisitor
    #68
    Hát tudja fene, megnézve halom tesztet inkább vennék ZTE Grand X V970-et, mint Tegra2-es Grand X-et vagy Blade III-at. A többi már vagy túl drága vagy sokkal lassabb és nem lenne előre lépés a Blade I-hez képest. Hát persze, hogy ezt pont nem árulják itthon, így megy ez. :D
  • desigo
    #67
    ZTE Nubia Z5

    négymagos Snapdragon S4 Pro processzor
    5 colos fullHD kijelző
    13 megapixeles kamera
    7,6 milliméter

  • theone91
    #66
    Ennyiért, ilyen hardverkomponensek mellett híg lehet a leve, pláne úgy hogy ez a készülék nem igazán ZTE.

    És elvileg a qHD is csak 800×480.
  • desigo
    #65
    ZTE U950: Szemtelenül olcsó négymagos

  • desigo
    #64
    ZTE Blade 3

  • theone91
    #63
    Kíváncsi leszek mennyi lesz végül.