8
  • senki687
    #8
    Nem játszottam sem az Assassin's Creed-el, sem az I Am Alive-el, de belenézve a gameplay videókba döbbenetesen hasonló a két játék egymáshoz. Persze kellő alapossággal két azonos bolyba tartozó 2 azonos korú dolgozó hanygát is meg lehet különböztetni egymástól, nyilván nem teljesen egyforma a szaguk, de azért hangya mindkettő.
  • NEXUS6
    #7
    "Öt játék, ami a sírból támadt fel"

    Mindíg ezek a vepályőr meg zumbi adaptációk!


    Amúgy meg milyen "cikk" ez már!?
    Leveszem a gagyi képet és nincs fél oldal!
  • ffxi
    #6
    Alan Wake-kel maximálisan egyetértek.
  • Prof William
    #5
    Szóval ha egy játékban fel kell mászni egy épületre akkor az máris Assasin Creed klón?

    Az I am Alive -ben kissé máshogy voltak a dolgok.
  • woy
    #4
    2001-ben kezdték el csinálni a végső verziót.
  • Szefmester
    #3
    Sajnos meg kell szoknunk azt hogy ötvös úr lósz@rt sem ért a témához, de önjelölt cikkíróként próbálkozik lelkesen, pontosan ahogy Szekeres Viktor szerint minden hónap a moziban brutális, vagy kegyetlen, netán hihetetlen...
  • gabeei
    #2
    A Prey miótta 2001-es játék?

    wikipedia
  • Skynet
    #1
    "kaptunk egy Assassin's Creed utánzatot. Nem lett rossz a végeredmény, de az első trailerek alapján többet vártunk - vagy inkább mást."

    ha csak 5 percet játszott volna az I am alive-al a kedves cikkíró, sejtené mekkora baromságot írt le az Assassin's Creed utánzat mondattal....
    Többet vártunk? Ki? Én nem vártam többet,sőt nem is érdekel annyira amíg haver meg nem mutatta.
    Az utóbbi évek egyik leghangulatosabb és legötletesebb játéka...