66
London 2012 - The Official Video Game of the Olympic Games
  • IXEMGabeo
    #66
    Britekkel most nagyon jól ment, de hihetetlen, hogy az érem táblázat élére nem bírok odakerülni, mert a gép minden pályán Kínát teszi élre akkor és olyan számban, amiben gyenge vagyok...Keirinben is a gép őket indítja az élről na persze.

    Ez most mégjobb lett pedig 13 arany összejött volt 2 ezüst és 6 bronz is. Súlyemelést 210 kg-al sikerült megnyerni, ami csoda. Valahogy összejött most. Távolugrás most pedig pont nem...
  • lippet
    #65
    Én is lenyomtam egy olimpiát. A távolugrás, magasugrás, hármas ugrás, evezés továbbra sem megy, a többiben viszont számottevően látható a fejlődés.

    A németek nálam is "jól" játszottak, élen is zártak az éremtáblázaton. USA-val én követtem őket a második helyen.

    Arany:
    - Men's Trampoline
    - Men's Skeet
    - Men's Javelin Throw (OR 95.37)
    - Men's Shot Put

    Ezüst:
    - Men's 100m Backstroke
    - Men's 25m Rapid Fire Pistol

    Bronz:
    - Women's 10m Platform
    - Men's 200m
    - Men's Keirin
    - Women's 50m Freestyle
    - Women's 100m Breststroke
    - Women's Beach Volleyball
    - Men's Weightlifting over 105kg
    - Men's Archery Individual
    - Women's Vault
    - Men's 100m

    Az úszás ez elég vegyesen sikeredik nálam. Egyik előfutamban olimpiai rekordot úsztam (sikerült jól elkapni a ritmust), aztán délután a döntőben toronymagasan az utolsó lettem tetemes hátránnyal...
  • IXEMGabeo
    #64
    100 méteres futásban is világrekord született/9.50
  • IXEMGabeo
    #63
    hard szinten 11 arany, 4 ezüst és 1 bronz sikerült. Gép picit csalt, mert szinte mindenben a Németek voltak az ellenfeleim, ami kicsit abszurd. Pláne skeetben ahol a kvaliban kiestek, aztán pedig ezüst érmes lettem mögöttük a döntőben. Nevetséges volt...Súlyemelés, hármasugrás, magasugrás ezek továbbra se mennek. K1 kajak billentyűzettel nagyon ment, kontrollerrel nem bírok vele. Torna és műugró gyakorlatoknál mindig van 1, amit elszúrok emiatt nem sikerül az érem belőlük. Keirinben 4. lettem pechem volt, az íjászat bronz sikerülhetett volna, ha az utolsó sorozatom nem szúrja el a gép nekem (széljárással), 400 m futásban is 4. lettem a döntőben. Volt 1-2 úszásnem, ami továbbra se ment (pillangó) és ennyi.

    Íme néhány dicsőség:

    Arany:

    50m gyorsúszás/férfi/
    Trampoline/férfi
    Asztali tenisz/férfi
    Diszkoszvetés/férfi/világrekord 75m
    Gerelyhajítás/férfi
    Súlylökés/férfi/világrekord 23,67m környéke
    Strand röplabda/női
    100m vegyes úszás/férfi
    100m futás/férfi
    200m futás/férfi
    Távolugrás/férfi/világrekord 9,04m (Ezen lepődtem meg a legjobban, hogy betaláltam vele)

    Ezüst:

    Evezés/férfi
    Skeet/férfi
    100m hátúszás/női
    110m gátfutás/férfi

    Bronz:

    100m mellúszás/női
  • IXEMGabeo
    #62
    Kössz Palinho a segítséget

    Aki szeretné nem xboxos gamepaddal tolni az töltse le a lenti videon látott programot majd ki kell kapcsolni a Force feedback-et
  • Maximus4
    #61
    Nem.XP-n nem fut,muszáj neki win7.
  • TottiZsolt
    #60
    Igen, XP. Ezekszerint el sem fog indulni ezen az op. rendszeren?
  • Maximus4
    #59
    XP-d van?
  • TottiZsolt
    #58
    Üdv!

    Ha már nincs off topic, akkor ide írom. Elindítanám a játékot, de ezt írja ki: "Az eljárás belépési pontja (UnregisterPowerSettingNotification) nem található a DLL-ben (USER32.dll). Ez mi a fenét jelent?


    Köszönöm előre is a segítséget!
  • IXEMGabeo
    #57
    rohadt Win 7 miatt nem sikerül sztem...nálam is ez van...
  • IXEMGabeo
    #56
    pont ezek a számok voltak nekem is nehezek a távolugrásra se bírtam ráérezni.

    Súlyemelésnél egyszer sikerült valahogy az egérrel húzkodni gyorsan kell eléggé és akkor jó lesz...

    magasugrásnál egyszer kell egy A-t megnyomni és működni fog az.

    Evezés, ami nem kajak az pedig baromi nehéz ott a plusz erőt nem tudom hogyan lehet gyorsabban felhasználni...

    Lehet érdemesebb lenne kontrollerre váltani:S:S hard szinten billel vért izzad az ember kb
  • Lacee86
    #55
    Súlyemelésnél mindkét egérgombot tarts nyomva, és úgy told fel az egeret.
    Magasugrásnál a szög sem mindegy, h milyen. Ha túl nagy vagy ha túl kicsit, akkor is leveri a lécet, meg persze az sem mindegy, h mikor ugrasz el.
    A kajak sajnos nekem sem ment, pedig tetszene.

    Amúgy a Tutotialt irtó szarul csinálták meg. Sokkal jobb lett volna, h ha a gombok puszta szájbarágása helyett szabadon lehetne gyakorolgatni az adott számot.
  • lippet
    #54
    Látom mások is próbálgatják a játékot, ezért feltennék 1-2 kérdést, ha nem baj.

    - Súlyemelést hogy kell jól "belőni? (Lefelé még sikerül jól lehúzni az egeret, de mikor tolom vissza, akkor már ferdén sikerül, s nem bírja a versenyzőm felemelni a súlyt.)

    - Női magasugrásnál sikerül elrugaszkodni a talajtól, de hiába nyomkod az "A" gombot, a lábát nem húzza fel, s mindig lelöki a lécet. Tipp?

    - A kajaknál (remélem jól mondom, nem a vadvízire gondolok), hogy lehet a ritmust jól elkapni (mit kell nyomkodni), hogy versenybe legyek a többiekkel?

    A többi szám úgy ahogy megy, a sportlövő számokkal nálam sincsen baj. :)
  • IXEMGabeo
    #53
    Hard szint az aztán tényleg hard. Billel 3. lettem Olaszországgal 3 arany, 2 ezüst és 1 bronz éremmel. 1. Kína lett 2. GBR

    női strandröpi
    trampoline/férfi
    50 m gyorsúszás/női világrekorddal (furcsa mód összeállt)

    Ezüst:

    női skeet
    gerelyhajítás/férfi világrekord szintén

    Bronz:

    100 m futás/férfi

    sok 4. helyem lett, diszkoszban újabb olimpiai csúcsot döntöttem, de ott meg az egerem miatt főleg kiestem...:S
  • IXEMGabeo
    #52
    szép:) Én Nagy-Britannia ellenében lettem 2. 9 arany 1 ezüst 1 bronz 4 ponttal nyertek sok ezüstöt szereztek. Kína lett a 3., USA sehol. Medium fokozaton sikerült...

    100 m futás/férfi
    200 m futás/férfi
    110 m gátfutás/férfi
    Gerelyhajítás/férfi
    Diszkoszvetés/férfi/71.53 m OR rekord
    Skeet/női
    Rapid pistol/férfi
    Vadvízi kajakozás/férfi
    Trampoline/férfi

    Ezüst:

    Terem kerékpár/férfi

    Bronz:

    Íjászat/férfi

    Többi vagy nem jött össze, vagy balszerencsém volt és elnyomtam egy egy gombot pedig a női műugrásból pl simán szerezhettem volna érmet. Úszást tragikusan rossz kezelni. Súlyemelés is kellemetlen valahogy, pláne a magasugrás...
  • IXEMGabeo
    #51
    ja és egyetértek az előttem írókkal, az asztali tenisz nagyon gyér lett...jobb egér klikkre nem is reagál pedig az a fonák elvileg...ráadásul 7 pontra megy az egész meg 2 szettre. Ez a ping pong meggyalázása:S:S hasonlóan kevésnek tartom a strandröpit pedig az még bitang könnyű is és poén a csajokkal:)
  • IXEMGabeo
    #50
    nagyon jó játék lett, Peking nem jött be, de ez baromi jó lett tömérdek sport benne van, szép a grafika is beletettek 36 nemzetet is tényleg jó.

    Rúdugrással nem találkoztam pedig az milyen poén volt az Athéni játékokon eddig nem láttam. Kajakos vadvízi evezés nagyon poén, ahogy a trambulin és a műugrás is.

    Úszást, magas ugrást, távol ugrást elég nehéz betájolni mindegyiküknél a fokot.

    Diszkoszvetésben sikerült olimpiai csúcsot is döntenem és majdnem a gerelyhajításban is. Azok és a lövő sportok nagyon mennek (íjászat, kis pisztoly és a skeetek)
  • Forza Italia
    #49
    Srácok nekem azt írja telepítés előtt h a Simunpack.ddl hiányzik. Honnan tudom azt leszedni hozzá???
  • Lacee86
    #48
    Hát jó, de el lehet vele szórakozni csak úgy szólóban a versenyszámokkal is.
  • Maximus4
    #47
    Igen,ez a legnagyobb baja,hogy tényleg egy pár órás játék,aztán annyi:(
  • Casillas
    #46
    mondjuk ha megvettem volna, elég morci lennék, hogy pár óra alatt végignyomható az easy-medium-hard "karrier" együtt
  • Lacee86
    #45
    Annyira nincs sok, h ne lehessen megjegyezni. Azonkívül minden verseny elején is kiírja, h milyen gombokat kell majd használni, és annak mi a megfelelője a billentyűzeten.
  • FZoleee
    #44
    az elején igen, de amikor versenyzel, akkor csak az xbox360-as billentyűket írja ki és nem tudok elég gyorsan kapcsolni, hogy az melyik billentyű:D
  • Maximus4
    #43
    Pedig mindig kiírja,hogy melyik pc-s gombnak felel meg:)
  • FZoleee
    #42
    Hát az irányítás rendkívül szar. Illetve nem lenne, de a gyors reagálású sportoknál nem tudom mit kell megnyomni, mert csak xbox-os betűket ír ki... (b, y, stb...)
  • Maximus4
    #41
    Én azt tudom,hogy gerelynél a világrekordom 100.14:)
    A többire nem emlékszem.
  • Holtsáv
    #40
    Az egyes számokban milyen eredményeket értetek el?
  • Maximus4
    #39
    Nem csak szerinted:)
  • Casillas
    #38
    a pingpong csak szerintem van nagyon szarul megcsinálva? :D
  • Lacee86
    #37
    Hát nekem most van jobb elfoglaltságom is, de jövő héten unaloműzőnek én is játszom picit. Bár a közvetítéseket is nézem.
  • Maximus4
    #36
    Mert tetszik:)
    3 számban csináltam világrekordot,gerely,távolugrás és diszkosz:)
  • Lacee86
    #35
    Jól belemerültél. :D
  • Maximus4
    #34
    Befejeztem a medium szintet is,ez már jóval nehezebb.

  • Lacee86
    #33
    Basszus, ez milyen igaz. :)
  • Lacee86
    #31
    Azt ugye tudod, h csak nagyon nagyon minimális grafikán fog élvezhetően futni nálad? :/
  • peti18
    #30
    csökkentett módban sem jó:DD kész:D na nem baj:D remélem win 7-el menni fog:D
  • Maximus4
    #29
    Csökkentett módban engedni kellene.
  • peti18
    #28
    letöltöttem de nem engedi felülírni a meglévőt:S de azért köszi:)
  • peti18
    #27
    intel 2 magos:))

    videokari meg ATI Radeon HD 3600
  • Lacee86
    #26
    De egymagos/kétmagos, kiféle/miféle proci meg videókártya? :D