17
  • dresden1
    #17
    Ha már elképesztő tévedések: névvel írják, de évek óta a pár hetes cikkeknél eltűnik az író neve. Járj utána, ha nem hiszed: http://www.sg.hu/cikkek/91015/nem_ajanlott_cserelheto_objektives_geppel_menni_az_olimpiara
  • morden
    #16
    Ezen nevettem fel én is:D Már név nélkül írják a cikket az sg.hu-n, elképesztő tévedésekkel teletűzdelve, helyesírást nélkülözve :P
  • #15
    Amerikai apu :)
  • Etinger
    #14
    6alma - s : )

    Ezen a kommenten most jót nevettem :)
  • Pares
    #13
    Én már láttam, nagyon jó film, nagyon beteg... :D
  • alma2
    #12
    Igy mukodik az ember, ha a 100 kilos szomszed lany helyett, egy csinibabara nyilna az ablakod, mar tuti lyukat furtal volna a falba...
  • nlght
    #11
    jó film lesz én is kiváncsi vagyok rá, DE ez a film szép példa arra, hogy milyen gyökér is az átlag mozinéző, ugyanis ha nem egy teddy-mackó lenne a főszereplő, hanem egy húsvér ember mondaná ugyanazt a szöveget, akkor 20-30%-al kevesebb bevételt hozott volna, ide a rozsdás bökőt!
  • tomboy013
    #10
    Szerintem a Max Payne filmben nem a színészi játék volt a rossz, hanem maga az ahogyan megpróbáltak vászonra vinni egy sikeres játékot. Hiányzott belőle szinte teljesen a bullet time, túl rövid volt. Néhány fontos karaktert meg se ismert az ember. Lupinót is tök gagyin nyírták ki. Whalbert szerintem tökéletes lett volna Payne szerepére, ha egy kicsit jobban kibontakozott volna a karaktere. Ez egy teljesen más jellegű film, szerintem értelmetlen összehasonlítani a Max Payne-el...
  • Ender Wiggin #9
    Nem ők ketten baszták el (többek között) a Max Payne filmet? Kösz, de kösz nem.
  • skinnyman
    #8
    És Seth MacFarlane? Neki is van némi köze hozzá :)
  • tomboy013
    #7
    Én nem tudtam, ugyanis nem nézek Family Guy-t :P Kunis és Whalberg miatt több mint valószínű hogy megnézem moziban, pedig nem is annyira szeretem az ilyen jellegű filmeket.
  • xido
    #6
    és azt ki vette észre,hogy a kis John anyja Lois Griffin/stb/stb.. hangját kölcsönző színésznő?:)
  • JDM Kid
    #5
    Van olyan ember az országban aki ezt még nem tudja?
  • Segal
    #4
    Moziba láttam a bemutatóját. A reakcióm kb az első tizen másodpercbe a mi a franc ez aztán az előzetes végére meg az ezt kötelező lesz megnézni. Hatalmas filmnek igérkezik.
  • niof
    #3
    Alap...

    :D
  • AtomHeart
    #2
    AAa, Mila Kunis... megusta

    Tudtatok, hogy o Meg Griffin hangja a Family Guy-ban?
  • Wittgen
    #1
    Jónak tűnik, Wahlberg és Kunis pedig nagy kedvencem. Mozijegyet megér számomra.