4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • Pucur
    #4638
    Fórumra az volt írva hogy nem tudtak hozzáférni a WarZ account jelszavakhoz mert le van kódolva MD5-el és nem kell azon aggódni hogy azt feltörik. Akiknek eddig feltörték azokat kárpótolták (Zejx) de már többet nem fognak többet feltörni. Most a fórum biztonságán dolgoznak, tehát egy ideig élvezzük azt hogy mindenki Rei-zik, és hogy minden bugot egy ideig tudjuk élvezni.
  • KiruHoshino
    #4637
    Azokat nem, mert azokat nem a WarZ rendszerében tárolták. (Legalább ennyi eszük volt) Válts jelszót.
  • Dobronski
    #4636
    remélem számlaszámot nem
  • Dobronski
    #4635
    merjek játszani?
  • Pucur
    #4634


    Konkrét, mi? :D
  • KiruHoshino
    #4633
    Már csak az a kérdés, hogy ebből tényleg mennyi az igazság.
  • tutituti
    #4632
    Ha megvan a pályaszerkesztő akkor legalább normális mapot fognak összerakni a Hackerek :D
  • KiruHoshino
    #4631


    Az egész szerverüket felhackelték. Lenyúltak mindent a hackerek. Szerverfájlokat, account adatokat mindent.

    A fenti kép a pályaszerkesztőből van.
  • Bogyee
    #4630
    Remélhetőleg nem fognak nyúlni az inventoryhoz.
    Igazából pont megint a fejlesztőket szidják mintha sony, origin és még jó pár szolgáltatást vagy céget nem törtek volna fel az elmúlt években.

    Attól még faszok, hogy a fórummotort sem képesek lecserélni vagy legalább átnézni vagy olyat használni amit nem nyomnak fel pár havonta.
  • Pucur
    #4629
    Feltörték, de nem arra hajtanak hogy accountokat lopjanak, hanem lemásolták a WarZ szerverét, és csinálni fognak egy saját szervert, mint a Nexus server, csak gondolom a mostani patch-el.
  • tutituti
    #4628
    Viszont ez lehetett a kegyelemdöfés a játéknak.Ha pl mindenkinek minden lootja ugrik vagy a szervereket szétbarmolják és kikerül minden akkor búcsút inthetünk neki.
  • Bogyee
    #4627
    Az egy másik oldal ahol képtelenek lefordítani pár mondatot úgy, hogy tényleg magyar legyen? :P
    Szóval ahhoz hál istennek semmi közöm :)

    Viszont ha bebizonyul akkor tényleg gáz, forgot password majd emailben küldött link alapján érdemes jelszót váltani, biztos ami biztos.
  • tutituti
    #4626
    nálatok olvastam de csak kutyafuttában :)
  • Bogyee
    #4625
    Mármint minden adatot ellopott és a szervert "törte" fel.
    Mármint ha a fórum bug kihasználása annak számít.
    (ha igaz és nem csak a szokásos mende-monda a fórumon amit elkezdett terjeszteni pár magyar olal is)


    Annak a fejlesztőnek meg vasvilla a seggébe aki ugyanazt a jelszót használta fórumon mint a játékban.
  • tutituti
    #4624
    mindenki vigyázzon az accountjára.Egy Hacker brigád minden személyes és szerver oldali adatot feltört.
    +Sergey és más dev acc-jával trollkodtak :D
  • Pucur
    #4623


    :))
  • tutituti
    #4622
    megint patch!

    We will be bringing the servers down at approximately 4:30pm PST to add a hot fix. The servers will be down for roughly 1 hour.

    Added different heal sounds to Pills, Bandages, and Injections.
    Fixed animations for the KT Decider and Mossberg.
    Fixed an issue with the Lawman icon showing up as a Bandit.
    Fixed an issue after clicking "Quick Join" that would cause players to get stuck on the loading screen.
    Fixed an issue that let players players unlock characters that were already unlocked.
    Fixed material sounds on camo netting, barricades and other items.
    Fixed a bug displaying 0 Game Cash after creating a clan.
    Fixed the audio on the Blaser, it was too low.
    Fixed some areas in Campos City and Parkerville where zombies were getting stuck.
    Fixed geometry at Ridgeway airport that was causing players to get stuck, one behind the target range and one with the Cargo containers
    Fixed a text bug with the SMG Grip. It now reads: "Modular Aluminum Combat Grip"
    Fixed a bug that played a blunt audio sound for sharp melee weapons.
  • LegendaryOm
    #4621
    Minek törölgeted a hozzászólásom? Nincs jobb dolgod?
  • Bogyee
    #4620
    Vágólap jól jön mikor új klántagot akar felvenni az ember, nem kell gépelgetni a mindenféle hülye nevű játékosokat.
  • tutituti
    #4619
    Hotfix 25.03.2013

    Hozzáadtak Fair Fight anti hack systemhez egy super ninja elnevezésű funkciót.
    Hozzáadtak clipboard-ot az UI-hoz. Játékon kívülröl is tudsz bemásolni szöveget.(nemértem ez mire jó)
    hangot kapott ha leraksz egy barikádot.
    Fixelték az AW50 hangját.

    forrás:Zombie MMO Hungary
  • tutituti
    #4618
    ki lehet fejteni de emberi hangnemben mint már írtam!
    Ezt kell megérteni.
  • rudii
    #4617
    Torolni hszt? Szerintem mindenki hadd fejtse ki a velemenyet nyugottan. Persze, hogy vannak eletro velemenyek azert is van a forum, hogy ezeket megvitassak(suk).

    Nekem tetszik a jatek. Vannak hibai, de melyiknek nincs? Akinek nem tetszik nem kell vele jatszani ennyi. Persze tudomasol veszem ha valaki kie'gett belole es itt leirja rossz tapasztalatait. Kellemes idotoltest biztosit szamomra a delutani vagy esti orakban nekem ennyi eleg.

    Csalok sajnos telleg vannak. Talan tobb is mint mas jatekokba, de ezzel mar nem foglalkozom igazan. Remelem idovel majd lesz megoldas. Sajnalatos, de ebben mi magyarok megint szerintem az e'len jarunk. 4 warZ-s kozosseg ts-e van meg. Ebbol 2-on jo par jatekos csal es nem 14-16 evesek hanem korosabbak, nc.

    Orulok, hogy nyilt mondom kiprobalni es tobbet jatszani a jatekkal mindenkep van jovoje egy zombis jateknak me'g hanem is pont ez lesz, de maga az alap nem rossz. Aki nem probalta es van ra modja annak egy probat mindenkinek mege'r.
  • tutituti
    #4616
    Innentől törlöm a hsz-eket ebben a vitatémában!
    Ha nem megy emberi hangnemben akkor...
  • Dragunow
    #4615
    Csak szánni tudlak. Tipikus "jól beszólok mert én vagyok a fasza pistike" típus vagy. Igénytelennek tartasz minket mert ezzel játszunk, pedig te is toltad 2 hónapig. Ebből kiindulva te is eléggé igénytelen vagy. Persze csak ha a te értékrendedet vesszük alapul. Vagy esetleg akkor más véleményen voltál? Gondolom igen. Most, hogy már nem játszol vele ez egy igénytelen játék.
    Tudom hiába is kérnélek, hogy tartózkodj az ilyen hozzászólásoktól, nem fogsz. Jössz majd a többi süket szövegeddel, hogy miért is neked van igazad és mindenki hülye aki ezzel a játékkal játszik.
    Ilyen a szólás szabadság. Jogod van baromságokat írogatni és meg is teszed. Részemről a téma lezárva.
  • Laza
    #4614
    Ha nem játszottál még normális zombis játékkal, az nem az Én problémám. És a DayZ-vel sem játszom, mert annak ezer már baja van, azt is meg lehetett unni, mondjuk tovább tartott.

    Az igénytelenséggel kapcsolatos mondat ide is érvényes. De úgyis lesz mindig egy bizonyos réteg, akinek ez a játék megfelel.
    A többiek meg elszállingóznak (meg tették már rég).

    Neked is jó szórakozást hozzá :)
  • Laza
    #4613
    Attól, hogy igénytelenek vagytok még nem kéne úgy beállítani, hogy az a normális. Már nem játszom, mert semmivel sem más, mint 3 hónappal ezelőtt. Játszottam vele eleget, amit nyújt azt annyi idő alatt bőven meg is lehet unni (kb 2 hónap). Ennyi idő alatt 2x lootoltam fel a GI-met 100+ fegyver fölé, és itt ki is fújt a játék értelme (nem mintha ez értelmes lenne).
    De élvezzétek a semmit, jó 'szórakozást' hozzá ;)
  • tutituti
    #4612
    Patch note:


    Changed spread on AKS-74U from 20 to 12
    Changed spread on PKM from 20 to 15
    Changed spread on MP7 from 18 to 11
    Changed spread on UZI from 30 to 18
    Changed spread on RPK-74 from 20 to 14
    Changed spread on FN M249 from 20 to 14
    Changed spread on MP5/10 from 18 to 11
    Changed spread on Honey Badger from 25 to 15
    Changed spread on FN P90 from 18 to 11
    Changed spread on EVO-3 from 18 to 11
    Changed spread on BIZON from 18 to 11
    Changed spread on RA H23 from 20 to 15
    Changed spread on VERESK SR-2 from 18 to 11
    Changed spread on FN P90 S from 18 to 11
    Changed spread on 1911 from 2 to 4
    Lowered the attack speed on all melee weapons from 120 to 90 (-33%)
    !EDIT!: Katana and Tactical Knife still has the old attack speed.
    Changed bullet speed on VSS VINTOREZ from 500 to 700 (+40%) (M107 and BLASER R93 have 800, so you can compare)
    Added/changed weights on following items:
    Helmets (including k.style and nvg goggles): 1kg
    Custom Guerilla: 4kg
    Beret Cover: 0.3kg
    Boonie Cover: 0.2kg
    Boonie Hat Leather: 0.1kg
    Boonie Desert: 0.1kg
    Boonie Green: 0.1kg
    Masks: 0.1kg
    IBA Sand: 2kg
    MTV Forest: 3kg
    Light Gear Forest: 2kg
    Fireman Helmet: 0.5kg
    Hard Hat: 0.1kg
    Gas Mask: 0.5kg
    Gas Mask 2: 0.5kg
    Night vision military/civilian: 1kg
    Halloween Special!: 1kg
    Christmas Special: 0.1kg
    Santa's Lil Helper: 0.1kg
    Captain Jack Frost: 0.1kg
  • Vityo89
    #4611
    Laza, te nem játszol ezzel, mégis mindenről tudsz. :D Mindenhez hozzá tudsz szólni, de mindegyiknek ugyan az a lényege: Szar a játék, a DayZ is szar, ne játszatok semmivel, minden játék szar, szar a szerverbérlés, te nem bérelsz, te nem lootolsz, nyomi, aki zombikat lő, neked rengeteg fegyvered van. :D

    Rajtad kívül szerintem mindenki szeret lootolgatni, nyugodtan játszani, majd a talált cuccokkal felmenni publikra és ott játszani. Szerintem te elélvezel attól, ha piszkálódhatsz. :D
  • Dragunow
    #4610
    Nem értem ezt a sok siránkozást. Mi a bajod a zombikkal? Milyen legyen egy agyhalott mászkáló hulla? Biztos vagyok benne ha erősebbek gyorsabbak esetleg okosabb AI-val rendelkező zombik lennének azért sírnál. Nem tudnál farmolni mert pik pakk megennének és akkor azért menne a sírás.

    A játéknak szerintem 2 eleme van. Egyikben szeretnél nyugodt környezetben pvp támadásoktól mentes lootfarmolást.
    A másikban pedig a beszerzett fasza lootokkal elmenni és más játékosokra vadászni.

    Ez van. Ha neked nem tetszik nyugodtam menj Dayz-t játszani.
  • Laza
    #4609
    Mondjuk rögtön az lenne a következő kérdés, hogy minek is lootolsz össze mindent és viszed ki? Mi értelme van? Elég gyenge játékmenet.

    Én is csak ennyit csináltam, mert konkrétan más értelem nincs a játékban. Nincs benne olyan, hogy PvE meg semmi, mert semmi értelme nincs bóklászni a mapon vagy akár zombikat mészárolni ... nem is élvezetes, mert otromba statikus zombik vannak, amik gerinc merevtítővel mennek mint a sorkatonák, és hadonásznak egy fázisban ... és még a darabjaik sem szakadnak le, semmi élvezet nincs az ölésükben.

    Nekem ott pihen 140+ fegyver a GI-ben, meg más rakat cucc, és nem lehet vele mit kezdeni ...

    Azoknak akik még mások szopatását évezték, van talán értelme a játéknak (bár morálisan megkérdőjelezhető), de a többi embernek vajon mi?
    Még a DayZ is ezerszer unalmasabb zárt szerveren, pedig ott aztán sokkal nagyobb a terület és sokkal több a lehetőség, több mindennel ellehet lenni. Ebben viszont a lootoláson kívül semmit nem tudsz csinálni.

    Na mindegy, végülis más halál unalmas és monoton játékkal is játszanak emberek ... felesleges értelmet keresni benne.
  • Dragunow
    #4608
    Volna egy kis problémám is. Nem tudom miért de nálam a server frissítés nagyon sokáig tart(van hogy 4-5 perc) Nem tudom miért. Haveromnak 4-5 másodperc és a filterben mindkettőnknek ugyanazok a beállítások.
    Újra raktam a teljes játékot az sem segített. Ha valaki ismeri a megoldást segítsen plz.
  • Dragunow
    #4607
    Kinek mi jön be. Szerintem ha téged egymás után többször hátba lőne egy savezone camper, miközben a fullos military táskáddal battyogsz hazafelé 1-2 óra farmolás után, elgondolkodnál rajta, hogy ez nem történt volna meg ha olyan szerveren vagyok ahol nem lő rám senki.
  • tutituti
    #4606
    de hisz ez a játék egyik mozgatórugója.
  • Dragunow
    #4605
    Gondolom azért van értelme, mert hátadra veheted a military táskádat és kezedbe veheted a katanádat meg pár antibiotikumot aztán mehetsz nyugodtan lootolni és nem kell percenként hátranézni és azon rettegni, hogy ki lő hátba egy shotival és veszi el mindenedet amiért órákat mászkákltál és ölted a zombikat.
    Ezt máshol nem csinálod meg. Hiába mész fel olyan szerverre ahol 2-3 ember van akkor meg van az esély hogy kinyírnak és ugrott minden.
  • Laza
    #4604
    Én nem is bérelnék :) De ha már ez a játék, akkor nem is játszok vele :)
  • tutituti
    #4603
    Bizony,nem éri meg dayz szervert bérelni.
    De ezt nem itt írom le, miért is nem.Redditen össze van foglalva havi szinten mivel szopnak a bérléssel

    IGazából ha választani kéne akkor én is inkább dayz bérelnék de ez a warz topik.

    A warz-t addig felesleges bérelni amíg nincs rendes admin felület,normális ár és olyan patch ami hosszú távon fenn tartja a játékot.

    A pvp-vel nem lenne baj, mással van gond.De ezt is megdumáltuk már :)

    És ahogy írtam ez az én véleményem hogy teljesen felesleges a bérlés.Végül is az ember újra fizet a single player módért(havonta)!!
  • Laza
    #4602
    Mármint mi nem? DayZ szervert sem éri meg bérelni? :)
    Mert ott sem a közösség hordja össze a jóságot :)

    Mindenki magának bérel szervert ... ha neki megéri, akkor már nincs is probléma. Innentől meg már rajta múlik, hogy saját zsebből, vagy a közösségtől kaparja össze a zsét.

    Személy szerint inkább zárt, saját szerveren játszanék ezzel a hulladékkal ... ha játszanék :)
    Eddig is kerültem a népet, kerültem a PvP-t :)
  • tutituti
    #4601
    Szerintem nem.
    mivel jelen esetben hat-nyolc emberről beszélünk így ha belegondolsz nincs értelme
  • Laza
    #4600
    Ennyi erővel a DayZ-ben sincs értelme szervert bérelni, nem? :)
  • tutituti
    #4599
    elvileg pénteken jön a dev diary meg a patch.ismét írnak majd az elkövetkező patchek tartalmáról.

    A szerverbérlést én se értem de szíve joga mindenkinek.