4839
Infestation:SurvivorStories(EX-The WarZ)
  • Lammer
    #351
  • Omlás
    #350
    persze persze
  • tutituti
    #349
    mi van?CSak egy szellem támadott meg és ez ektoplazma..:D
  • Omlás
    #348
  • tutituti
    #347
  • Omlás
    #346
  • Fpocok
    #345



    1. Idő és dátum. Minden szerveren univerzális(ugyanaz) idő/dátum lesz. A kezdő dátum 2018 Október 15. Jelenleg a nappal/éjjel ciklus 4 óránként változik, de ezt még a béta alatt módosíthatják.

    2. Láthatóság és hallhatóság jelző (visibility and noise level). Minél gyorsabban mozogsz, annál láthatóbb és hallhatóbb vagy. A testtartás is befolyásolja ezeket... gondolom guggolás vagy fekvés.

    3. Étel és víz jelző (food and water level). Életerő és állóképesség mérő (stamina-csak akkor látszódik, ha futsz) és vérmérgezettségi mérő (ha megfertőződsz). Ahogy a képen is látszódik, éppen dehidratált a karakter és ha nem jut vízhez hamarosan, életet fog veszíteni pár másodpercenként.

    4. Elsődleges (primary) és közelharci fegyver (melee) (mindkettőt kézbe lehet venni egyszerre), és négy gyorsgomb (quick slot). Alapból a 3,4,5,6-os gombra lesz bindelve. Lehet majd tárgyakat használni, amit magunkon, illetve a másik játékoson lehet használni.

    5. Ha lőfegyver van a kézben, mutatja mennyi töltény maradt a tárban és mennyi tár van még és azt is, hogy a fegyver, milyen tüzelési módban (fire mode) van. Félautomata, hármas sorozat (3 burst), automata - néhány fegyvernek csak egyféle módja van, de van aminek több is.

    A kép hardcore módban készült, ezért nincs célkereszt.

    Akinek nem jön be a hajnali 4kor összerittyentett fordításom, annak spoiler mögött angolul.

    [spoiler]Quick update on current HUD state.

    1. Time and Date. We have universal time/date across all servers, with "starting" date around October 15 2018. Right now day/night cycle is set to be around 4 hours, but we'll be adjusting that during closed beta test to find value that will fit best.

    2. You visibility and noise level meters. Faster you move, more visible you're and more noise you're making. Your posture affect your visibility as well.

    3. Food and water levels, Health meter, your stamina meter ( only visible when running ) and your blood toxicity meter ( if you got infected ). As you can see I'm really dehydrated right now and I'll be losing health every few seconds if I won't drink something soon.

    4. You Primary weapon, melee weapon ( you can have both equipped at same time ) and four of "quick slots" in your backpack. Quick slots are accessible by pressing keys 3,4,5,6 ( default layout ). You can equip any item that can be used on yourself or other players.

    5. If you have firearm equipped it'll show how many bullets left in magazine, how many magazines you have, and what current fire mode is ( can be semi auto, 3 burts, full auto - some weapons just have one mode, some have different modes ).

    As you can see I'm playing in Hardcore mode so there're now crosshairs on the screen.

    SZÓSZ
  • Fpocok
    #344
    skill trees and training
  • Nekrofil
    #343
    preorder csakis gameplay videó után lesz
  • Fpocok
    #342
    ???

    Előrendelés csakis trailer/gameplay után lesz elérhető.
  • tutituti
    #341
    Hát nem volt semmilyen videó ahogy látom.
    ÉS erősen cáfolták twitteren is.Nyomatékosították, hogy addig nincs videó, amíg ni pre-purchase.
  • Nekrofil
    #340
    forrás?
  • tutituti
    #339
    Reméljük!
  • Noodlee
    #338
    Jó kis szám volt régen :P
  • Lammer
    #337
    hip hip hooray! :)
  • Fpocok
    #336
    Elvileg MA lesz trailer.
  • Toma123
    #335
    http://forums.thewarz.com/forumdisplay.php?32-Developers-Diaries-All-about-game-systems-how-things-works-etc
  • Lammer
    #334
    +1 :(
  • Fpocok
    #333
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem már kurvára elegem van ebből...
    Sok a duma, de semmi videó. Többet nem olvasok róla semmit, majd ha lesz videó, megnézem. azé kössz.
  • tutituti
    #332
    http://www.fpsguru.com/article/2548/The-War-Z-Interview-With-Sergey-Titov.html
  • Noodlee
    #331
    Igen, ez nagy kibaszás volt :)
    Amúgy az ilyen videókat, ahol álló képeket mutogatnak, utálom de nagyon.
  • Omlás
    #330
    menny a francba
  • Toma123
    #329
    Bakker, mekkorát dobbant a szívem mikor megláttam>.< énis azt hittem, hogy trailer.:D
  • tutituti
    #328
    dettó.Azért írtam hogy semmi extra:D
  • Fpocok
    #327
    Bazdmeg.
    Amikor megláttam a videó linkelést, azt hittem, hogy már a trailer. Utállak :D
  • tutituti
    #326
    nincs most semmi úgyhogy kis elmélkedés PsiSyndicate-től
  • Toma123
    #325
    Ja, hogy az egy külön verseny volt, tényleg. Köszi:D
  • tutituti
    #324
    mert a facebookos twitteres verseny eltér a beta regisztrációtól
  • Toma123
    #323
    Elvileg már kiválasztották a nyerteseket, az oldalon viszont mégis lehet még regisztrálni a bétára.
  • Noodlee
    #322
    Az eddigi kevés infók között semmi nincs, ami nekem ne tetszene, szóval semmi gond :)
  • lammaer
    #321
    Ami jó azt meg kell tartani és arra fordítani az energiát ami specifikus... minek pöcsöljenek új fegyverek modellezésével, ha az már okés, helyette legalább lesz kapacitásuk más - zombi specifikus :) - dolgokon pörögni.
  • Noodlee
    #320
    Azért az említett 2 játék között sokkal több a hasonlóság, mint más 2 játék között, elég csak a képeket megnézni.
    Mondjuk én is leszarom, hogy ennyi a hasonlóság, csak játszhatnám már :)
  • lammaer
    #319
    Ilyen megközelítésben az FPSek legtöbbje szintén "csak" mod... hiszen általában azok is licencelik a már elkészült játék engineket...
  • Toma123
    #318
    Fb-n elkezdték "sorsolni" a szerencséseket.:)
  • Toma123
    #317
    Nem mondtam egy szóval sem, hogy gond lenne^^ Csupán érdekes feltevés, hogy akár egy mod is lehetne a játék.:D
  • sublimaze
    #316
    #303

    Nem értem mi ezzel a gond...
  • Toma123
    #315
    http://imgur.com/a/SvNg5 itt van néhány kép, elég érdekes.
  • Toma123
    #314
    http://forums.thewarz.com/showthread.php?5675-The-War-Z-is-just-a-modded-version-of-War-INC
  • Lammer
    #313
    alakul^^
  • tutituti
    #312
    persze lehet hogy nem nekem lesz igazam!
    A mostani képeket nézd meg,hátha változik a véleményed