47
  • caius marius
    #7
    Szerintem az lenne a normalis ha nem lenne egy cikk fizetett hirdetes!
    Lecsengeni azert fog mert az android nagyon megy elore es nem csak szajjal. Ja meg azert, mert az ember aki ezt az egeszet kitalalta es iranyitotta, meghalt.
    Latszik ez meg abbol is ahogyan megprobalnak az android ellen viaskodni. Hulye perek tomkeleget zuditjak rivalisuk nyakaba mondvan, hogy loptak...
    Na ez a szanalmas.
  • bino512
    #6
    az volt a legjobb mikor haverommal (nagy apple fan) suli után pihenünk a szálláson.. és azon siránkozik hogy kezdődik a nascar és az iphone 4 ével nem tudja megnézni...
    Elötte agyba főbe fikázta a tabletem meg az androidot..
    Mire oda vágtam hozzá hogy nézze meg azon.

    Végén annyit mondott: köszi.
    Nem ám hogy még se annyira jó az az iphone XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • narumon
    #5
    Szerinted az lenne a normális ha nem is lenne fent soha új cikk vagy mi? Én örülök ennek a cikknek mert hasznos információkat közöl. Azt meg hagyjuk, hogy már az Iphone 3G óta ezt írjátok, hogy no mostmár tényleg lecseng, stb stb. Nagyon nagyon unalmas már.
  • socheater
    #4
    Mintha az általában használatos simek olyan sok helyet foglalnának a készülékekben... Az a ritka helyzet áll fenn, amikor a Nokia jól látja a dolgokat. :P
  • Dynamic
    #3
    Hihetetlen ez a folyamatos gyerekes hőbörgés (persze az elmaradhatatlan "iFos" jelzővel aposztrofálva) minden iPhone cikknél. Komolyan nem értem ezt a frusztrációt. Miért fáj? Én sem olvasom el a Samsung meg az Android híreket, mert hidegen hagy. Egyszerűen továbbtekerem.
  • caius marius
    #2


    Ime egy cikk ami azert irodott, hogy beszelni lehessen az ifosrol.
    Nemsokara vege ennek a szemfenyvesztesnek aztan megy a kukaba a nokia melle.

















  • TheCunami
    #1
    ez baromira fontos lehetett vagy inkább az epül a saját lobby hálózatát építi ki hogy később több konkurens készüléket tudjon betiltani