45
  • Zombee
    #45
    A tv2 és a retekklub csoport műsorán. A HD-vel meg az a baj, hogy ez a mocsok HD-ben is csak mocsok lesz.
  • kalapos01
    #44
    Hol itt az aranytányér? És mi a szar? Ezt nem gondoltad át.
  • trollibusz
    #43
    A szar aranytányérba rakva is csak szar marad.
  • donceleger
    #42
    Tévedsz!
    Dolgoztam műszaki boltban értékesítőként és üzletvezetőként is összesen 10 évig, pontosan tudom, hogy az ingyen hitel, mint olyan létezik.
    És délen lakom!
  • kalapos01
    #41
    Ezer olyan példa van, hogy ugyanazon az áron adják kamatmentesre. Attól, hogy van ellenpélda, még nem lesz törvényszerű. Ezt nevezik akciónak. Akciózhatsz árcsökkentéssel, vagy így.
  • fergusonpapa
    #40
    kamatmentes részlet a legnagyobb marketing fogás.. feljebb nyomják az árat picit és adják részletre,ennyi,tv elmegy jóáron és lassan folyik be a pénz..de hidd el minden akció előt néz meg egy régebbi ujságot és lás csodát rájösz igazam van.

    Am az emberek többségének nincs pénze sokszor még kábeltvre se.. nem tudom te hol élsz am..
  • B0nFire
    #39
    És ez melyik bolygón van?
  • donceleger
    #38
    Ja és nem Pesten élek, ahol többet keresnek az emberek! Átlag alatti fizuval rendelkezek én is és a feleségem is! Ez is egy vicc szerintem, legalább is a statisztikai hivatal által kiadott átlagkereset a különböző foglalkoztatásokban, legalább is én nagyon meglepődtem, mert a kereskedelemben átlagosan 250-300 eFt a kereset, én meg ebben a szektorban hazavittem 100-120 eFt-ot!
    De a jelenlegi ágazatban is jócskán az átlag alatt keresek, mégis megengedhetem magamnak!
  • donceleger
    #37
    Vicces, ez a példa nem mai darab, így 30 évesen már külön élek a feleségemmel és 2 éves gyermekemmel. Lakáshitel és autóhitel is van, ennek ellenére igen, most megvettem ezt a Plazmát 180-ért! Igen részletre, de kamatmentes részletre két éven keresztül, így nem fogom a dupláját kifizetni, sőt egy centtel sem többet.
    Mellesleg senki sem mondta, hogy hitelkártyára kell tévét venni, vagy személyi kölcsönre, erre való az áruhitel, ahol szintén van ingyen hitel, vagy ha az nem akkor kamatmentes, mert kezelési költséget számítanak fel. Másfél év alatt meg lehet a tévé havi 10 rugós törlesztővel és nem fizeted ki a dupláját!
    Szóval magamból indultam ki, én kerestem rá a lóvét, vagy fogom ugye mivel hitel, de nem érzem feleslegesen kiadott pénznek!
  • B0nFire
    #36
    160 ezer forint az majdnem pont kéthavi fizetés. Szakképzett ember sem visz haza száznál sokkal többet nettóban! Természetesen drága a készülék, _különben_ mindenkinek lenne vagy kettő új (ha nem lenne drága). Ezért ezen fölösleges vitatkozni – hogy kinek mi a drága –, ugyanis ha burokban élsz, és mindened megvan, nemigen nézel szét, akkor azt tapasztalhatod, hogy minden szép és jó, de hidd el nekem, az emberek nagy többségének nincs lapostévéje, akinek új tévéje van, annak azért van, mert a régi bedöglött, és hitelt vett fel rá, aminek a végén, ha két év múlva lejár, akkor pont a dupláját fizette ki a százhatvanezer forintnak, és már el is avult a tévéje.

    Na! Próbáld meg! Ne abból indulj ki, hogy anyádéknak mire telik. Keresd meg magad az árát, tartsd el magad meg még vagy két embert, azt' akkor majd jobban meggondolod, hogy azt a százhatvanezret kiadod-e egy tévére, vagy mondjuk egy normális bútort veszel belőle, hogy legyen min aludni.
  • KopaszIsten
    #35
    Ráhibáztál, mert alig nézek TV-t. Inkább letöltöm, és megnézem a gépen.

    #3
    .1 Én is pont így gondoltam, hogy majd a kábelszolgáltatónak kell tejeljek. És mivel nem fogok, ezért egy csatornával több, amit nem nézhetek. Ezért mondtam, hogy nem a hatmilliomodik alcsatornát kellene csinálnia egyik TV társaságnak sem, hanem azt az egyet jól csinálni. Pl. szinte semmi értelme nincs a HD tévéknek, mert alig van HD adás. (És nem a fizetős HBO, stb-re gondolok.)
    .2 Nem azért sír a szám, hogy sok van, hanem, hogy egyel több felesleges van. Most mivel is lesz jobb az új? HD és premier filmek? Ok, csinálják meg ugyanezt a főcsatornával! De basznak, mert abban nincs pénz. Értem én, hogy drága pénzért veszik a filmek műsorszórási jogát, de akkor is. Ez kb. olyan, mintha 3 napos kenyeret adna neked az eladó normál áron, majd mikor reklamálsz közli, hogy van ám még friss meleg is, de az csak fizetős VIP tagoknak jár. (Bocs, ha rossz a példa.)
    .3 Egyáltalán nem akarok "ennyire" TV-t nézni. Nagyon ritkán nézek TV-t, mert ezeréves szarokat nyomnak, amit vagy már láttam, vagy nem is érdekel.
    .4 Igazából ezek pitiáner problémák. Ezek legyenek a legnagyobb gondjaink az életben. :D Csak épp ez is egy átbaszós-átkúrós cikk cím volt: "TV2 HD-re vált..." Hát kurvára nem vált semmire, hanem csinál egy új csatornát, és az lesz HD, de az nálunk úgysem fog bejönni...

    #5 Na neked legalább igazad van. :) Tényleg nem kötelez senki, és ha másnak bejön, akkor úgysem fog senkit érdekelni, hogy mit morgok magamnak. Egyszerűen csak bal lábbal keltem fel úgy látszik. ;)
  • donceleger
    #34
    Akkor az egy kőkorszaki lépcsőház vazze!
    Nem a többi ember hibája, ha ti ott nem akartok fejlődni!
    Egyébként butaság is maradni a régi tévéknél! Szar a képarány, bántja a szemet és iszonyat szar minősége van!
    Drága az új? Na ne már! Anyámék 160 eFt-ért vették annó a Philips 72 cm-es tévéjét. Ma ugyanennyiért 3D-s Plazma Tv-t kapsz 109 cm-es méretben!
    Akinek meg nem kell a minőség, az tud választani az LCD-LED vonalon 100 rugóért is!
    Amúgy bírom ezt! Minőségért kiabálunk, digitális meg HD csatornákért, de a szobába ott figyel a képcsöves CRT TV!
  • B0nFire
    #33
    "…szinte majdnem minden háztartásban van HD képes LCD/plazma tv…"

    Nálunk a lépcsőházban 14 lakás van, és egyikben sincs, sem plazma tévé, sem HD felbontású monitor. Akkor?
  • Stefling
    #32
    Naigen, ezekenek én is ellenük vagyok, én már barátok köztöt se nézek hónapok óta (annak fejében, hogy msot nyári szünet van) mert már az is erőltetett és kiszámítható... Nemtudom abból hány ezermilliárd részt akarnak már, de gáz amit csinálnak, nem mintha a TV Jóban rosszban-ja jobb lenne x'D
  • Stefling
    #31
    Épp ideje a HD-re való átállásra, mert már szinte majdnem minden háztartásban van HD képes LCD/plazma tv, aminek nyomán, inkább HD-ben nézi az ember pl a híradót, vagy akármimást, mint kókány minőségben. (sztem már váltani is illene) Kár hogy az RTL nem fejleszt, (pedig neki is illene már!) mert a TV2-t nem nagyon nézem, de ha olyan lesz, akkor váltok TV2-re nemcsak a minőség miatt.
  • dresden1
    #30
    "Minek sok töltelék csatorna???"

    Azt hiszed, hogy csak te létezel a világon? Nagyon meg fogsz nemsokára lepődni.
  • B0nFire
    #29
    MEK – ingyen

    Akinek meg ponyva kell, az fizessen érte.
  • nextman
    #28
    A mindig tv egyertelmuen a legjobb, naluk csak az a gond, hogy nem elerheto sok csatorna, ami lehet valakinek szukseges.
  • Papichulo
    #27
    "Ja és akkor figyeld ezt a "választékot"

    UPC
    T-Home
    DIGI"

    Plusz MindigTV, ahol akar ingyen is nezhetsz HD csatornakat es eleg olcson elo tudsz fizetni jopar premium programra.

    Itt amugy mindenki ugy beszel, mintha TV lenne az egyedul szorakoztatasi platform. Lehet mondjuk olvasni is... rengeteg konyv meg ingyen is hozzaferheto a neten! Szerintem aki napjainkban unatkozik, az csak maganak koszonheti azt.
  • szgege
    #26
    Teljesen egyetértek az előttem commentelőkkel. Minek sok töltelék csatorna???
    Részemről nekem pont a Parlament Tv adta meg a végső löketet ahhoz,hogy lelépjek a T-home-tól. Nem kell szarozni sokat,a tányérosok még mindig elérhetőek és ott a MindigTv is ,szerintem jó ötlet. Másik dolog az egészben ,ha már az embernek digitális szolgáltatás jön akkor már mi a frásznak fordít valaki arra energiát hogy ilyen fos csatornákat tesz bele??
  • nextman
    #25
    Ez valahol kartelezes, igenis fel kene lepni ellene.
    En valasztanek olyan szolgaltatot, ahol en allithatom ossze a csomagot, ha lenne ilyen egyaltalan.
  • nextman
    #24
    Es he hiszem hogy szukseg lenne ezekre a csatornakra, de mit lehet tenni?
    Ez is egyfajta kornyezetszennyezes.
  • hammerjoe
    #23
    Nekem a legfőbb gondom az, hogy pl: a T-nél kb. fél évente variálnak a mini csomagokon. Kivesznek belőle, másikat raknak bele,...stb. És mindezt arra hivatkozva, hogy erre van igény!! Egyszer már nem bírtam tovább cérnával, és megkérdeztem: Mi a f*szért nem készítenek egy VALÓS felmérést, hogy mik volnának az igények, és állítanák össze így a csomagokat. És utána többé nem kellene babrálni vele!
    A válasz: hogy még több mini csomag előfizető legyen!
    Persze, mert van olyan műsor(ami persze érdekes, és volna rá igény), amit kivesznek egy olyan csomagból, aminek jó bőven van előfizetője, és beleteszik egy olyanba, aminek az összeállítása kevésbé szimpatikus a nézőknek. És ettől várják, hogy annak a csomagnak is több előfizetője legyen! Mocsok dolog ez, főleg ha olyan csatornákkal teszik ezt meg, ami nem a felnőtt nézőket célozza meg, hanem a gyerekeket!! Azóta élesre van állítva a torrent! A a T-home meg rohadjon meg a politikájával!!!
    Teljesen fölösleges két újabb csatornát indítani, amiből ugyanúgy dőlni fog a sz*r!! Mert csak ezt tudják, semmi mást!!
  • zetortraktor
    #22
    Reklamáltál már a kábeltársaságnál, beszéltél velük a gondjaidról?
    És, ha te lennél a kábeltévés főnök, akkor személyre szabott csomagokat csinálnál, vagy inkább a minél nagyobb profit érdekelne? Komolyan, mintha nem lenne magától értetődő a stratégiájuk. Mindenki ezt csinálná, ez nem jótékonysági intézmény.
  • ramolito
    #21
    Ott a pont minden vacakot eladnak. Es naluk a mennyisegre mennek nem a minosegre. A Microsoft -ot is kotelezik hogy a sajat termekebe mas bongeszok kozott lehessen valasztani, hat utt is be kellene vezetni.
  • lacyb
    #20
    Jellemzően kimaradt a szavazásból az az opció hogy egyik szart sem nézem majd.

    A dolog úgy áll, hogy sajnos fizetni kell a csatornákért.
    Nálunk is jön 43 adó, amiből én talán 5-6-ra tartanék igényt, de a gyerekek miatt a mesecsatornák kellenek, így aztán - mivel azok, meg pl az AXN amit én szeretek még néha nézni a legdrágább HBO nélküli csomagban vannak- így a legdrágább csomagot kell előfizetnem.
    Tehát van egy rakás olyan adás amit soha nem nézek élén a seggnyaló tetves nemtudomki a T- nél aki pl a parlament TV-t betette ugye a legalacsonyabb díjcsomagba -is. Szóval kinek kell az a szemét? az a hazugságáradat?
    Elég nekem a híradóból nemá parlament tv.
    Szóval úgy fog mindenki fizetni az új adásokért, hogy majd jól beteszik a legdrágább csomagba és így meg kell mellé venni a 30 moslékot is amit senki sem néz amúgy sem.
    Az is szégyen hogy ismerős pl külföldi adókat szeretne, na az csak digitális csomagban elérhető, így azért még külön is fizetnie kell, egyszer magáért a digitális vételért + beltéri, másrészt a csomagért, amiben kap 4 !! adást.
    régen minden kábeles szolgáltatónál volt német meg olasz meg angol nyelvű adás is. Nálam is elférne a sok ozon-os meg muzsika tv-s szarok helyett ezt se nézem azt se de legalább ha valaki idegen nyelven akar nézni az tudna.
  • ugh
    #19
    a tv 2 musorszintjehez eleg lenne a 80*100 as felbontas is.
    Hd.
    Ja.
  • ugh
    #18
    Azt ugyan ilyen musorok mellett mi a fasznak.
    Annyira gagyi, hogy ilyenbol egy fel is sok nemhogy ketto.
  • jackoneill90
    #17
    Megnyugtat a tudat, hogy a sok csatorna közül választhatok. de csak 4et nézek  TV6, comedy central, viasat 3, national geographic rendszeresen, néha cool meg film+.
  • dresden1
    #16
    Ha téged nem szórakoztatnak, akkor ott a negyedik választás. Nem kell mindenáron előfizetni. Mást meg szórakoztatnak.
  • BenceYCE
    #15
    Hát itt a választék: Igen vagy nem?
    Ne mossuk össze, de azért szorosan összefüggenek. Az egyik okádja a reklámokat, a másik enged választani 3-ból, de a tartalomnak több mint a felére nincs szükséged. Egyik se szent, mindegyik a szórakoztatásból akar megélni, csak épp nem látom már, h hol van itt a szórakoztatás.
  • dresden1
    #14
    Erre utaltam a kommentemben. Hogy annak a tévéknek semmi köze, hogy a kábelszolgáltató, hogy húz le téged. Hogy nem kéne összemosni a kettőt. De ha nagyfiú vagy, akkor tudsz dönteni, hogy megér-e neked havi x ezer forintot a tévézés, vagy mondjuk akár egy csatorna.
  • BenceYCE
    #13
    Ja és akkor figyeld ezt a "választékot"

    UPC
    T-Home
    DIGI

    Ebből nálunk csak a a T-Home van, a többi max tányérosról, amit egyszerre csak egy TV-n tudnánk használni. Namármost a választék számomra egy fagyizóban is több van, mert nem kell kifizetnem 3 vagy 9 vagy 16 gombócot azért mert szeretnék 1-et, 5-öt vagy 11-et. Talán, hangsúlyozom TALÁN van még értékelhető csatorna a kínálatokban, de felháborít, hogy csomagok vannak. 2003-ban kidobattam a tévém. Azóta vettem egyet 2 éve, monitornak használom, így egyet tudok érteni [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1342603010&no=2]Mordennel #2[/URL]. Szánalmas már az egész. A közszolgálati tévékhez képest a kereskedelmi tévéknek magasabb színvonalú szolgáltatást KÉNE adnia a több reklámért CSERÉBE. Nem hogy még én fizessek érte. Ráadásul ez a magasabb színvonalú szolgáltatás kimerül a főműsoridőben elkövetett ValóVilágban és a többi gyökér sz@rban. Elnézést ha válogatós vagyok, de nekem tejszínhabbal se ízlik a f0s. Felőlem felköthetik magukat a vezetékeikre. A videótárnak, annak látom értelmét. Párszáz forintért megnéznék 1-1 filmet és már nem is ragaszkodnék a torrethez, de ezt is csak időarányosan, mert ha egy film már a 30. percnél ürülék, azért max a 30 percet fizetném ki, majd kikapcsolnám. Amíg nem az én kiszolgálásomról szól a dolog, hanem azt érzem, h minél rövidebb idő alatt akarnak minél több idétlen reklámot letolni a torkomon, miközben a kábeltévé szolgáltató minél több f0st akar a tejszínhab mellé tenni, addig inkább nem nézem. Az örök mondás szerint egy jó üzletben legalább egy félnek rosszul kell járnia.
  • BenceYCE
    #12
    Választék? A tejszínhabot sz@rral árulják együtt és Te csak az egésznek a mennyiségéről dönthetsz. Ez Neked választék?
  • COOLancs
    #11
    " van pár idióta, aki elvárja, hogy napi 24 óra friss tartalom legyen" - ja, bocs

  • Yodafon
    #10
    True story
  • Yodafon
    #9
  • Yodafon
    #8
    Milyen csatornát nézel legtöbbet?
    Ereszcsatornát
  • dresden1
    #7
    Ahogy Papichulo is írja, semmi sem kötelező, lehet csatornát vagy szolgáltatót váltani. Aki meg akarja nézni, hadd nézze. De, hogy valakinek ezért sír a szája...
  • dresden1
    #6
    Nincs igaza, mert hülyeséget ír, összemossa a szezont a fazonnal. A SportTv nem jó példa, ugyanis annak a Chello a tulajdonosa. Az látszik, hogy a piacon elfér pár sportadó, mert mindegyiknek van bőven saját műsora, csak van pár idióta, aki elvárja, hogy napi 24 óra friss tartalom legyen. Ez nem így megy.

    Viszont egy TV2 vagy RTL tele van olyan filmekkel meg sorozatokkal, amiket nem tud a saját csatornáján leadni. Ráadásul olvasni, hogy gyártanak sajátokat is, ld. LÖIM és társai. Ha annyira tuti biznisz lenne, nem 2-3, hanem 10-20 csatornája lenne a tévéknek, de ez is többmilliárdos befektetés.